Devojke, proleće je, hajde da pokrenemo jednu lepu temu, a to su lepi, jedinstveni, drugačiji butici u Beogradu. Ima li ih?
Ja sam juče, posle godinu dana, svratila u butik Lunami, na Velikom trgu u Zemunu. Po meni, butik je odličan. Ali, jak na cenama. Žena koja radi tamo, i koja mislim i da je vlasnica je divna žena. Juče sam kupila neki otkačen, asimetričan prsluk, a prošle godine letnju haljunu za kojom se okretao svako! Bez skromnosti😅
Menjam garderober, hoću više drugačijih stvari, koje se ne viđaju svaki dan na devojkama, i samo viskoznih, lanenih, pa ako znate neko takvo mesto, predlažite. 👇🍀🌺🌻🌼🌷🪻🏵️👇
Devojke, proleće je, hajde da pokrenemo jednu lepu temu, a to su lepi, jedinstveni, drugačiji butici u Beogradu. Ima li ih?
Ja sam juče, posle godinu dana, svratila u butik Lunami, na Velikom trgu u Zemunu. Po meni, butik je odličan. Ali, jak na cenama. Žena koja radi tamo, i koja mislim i da je vlasnica je divna žena. Juče sam kupila neki otkačen, asimetričan prsluk, a prošle godine letnju haljunu za kojom se okretao svako! Bez skromnosti😅
Menjam garderober, hoću više drugačijih stvari, koje se ne viđaju svaki dan na devojkama, i samo viskoznih, lanenih, pa ako znate neko takvo mesto, predlažite. 👇🍀🌺🌻🌼🌷🪻🏵️👇