Sve Rowentino je vrhunsko i Philips isto.
Bar ovo za kosu što sam koristila.
Philips epilator takođe da pohvalim, devojke sa Ana,rs ga preporučile, oko 2500- 3000 dinara koštao skoz bejzik model evo treća godina sa njim.
Prezadovoljna.
Sve Rowentino je vrhunsko i Philips isto.
Bar ovo za kosu što sam koristila.
Philips epilator takođe da pohvalim, devojke sa Ana,rs ga preporučile, oko 2500- 3000 dinara koštao skoz bejzik model evo treća godina sa njim.
Prezadovoljna.