Poštovanje, imam dosta farmerica, pantalona i šorceva u koje ne mogu da uđem više, pa bih nekome da poklonim kome je potrebno. Neke su nove, neke nošene možda dva puta itd, velika je šteta baciti to. Ako nekome treba neka mi se javi, platiće jedino poštarinu. 💕
Sve je u XS veličini.
Poštovanje, imam dosta farmerica, pantalona i šorceva u koje ne mogu da uđem više, pa bih nekome da poklonim kome je potrebno. Neke su nove, neke nošene možda dva puta itd, velika je šteta baciti to. Ako nekome treba neka mi se javi, platiće jedino poštarinu. 💕
Sve je u XS veličini.