Zar niste mogli da nađete neki model koji bi bio dobar i za nas i za vas, a ne ovako, da date prilično skupu članarinu na sajtu na kom ništa ne radi? Mnogo mi je žao, ja godinama nisam kupovala i prodavala nigde sem na Krpicama, a sada više ne mogu svima da kažem: "Znaš kako dobar sajt!" Mogli ste da idete na procenat od prodaje ili na sumu koju će svaka od nas da plati, ali svakako ne možete da zaradite ako ovako nakaradno vodite sajt... Počivajte u miru, Krpice drage...
Zar niste mogli da nađete neki model koji bi bio dobar i za nas i za vas, a ne ovako, da date prilično skupu članarinu na sajtu na kom ništa ne radi? Mnogo mi je žao, ja godinama nisam kupovala i prodavala nigde sem na Krpicama, a sada više ne mogu svima da kažem: "Znaš kako dobar sajt!" Mogli ste da idete na procenat od prodaje ili na sumu koju će svaka od nas da plati, ali svakako ne možete da zaradite ako ovako nakaradno vodite sajt... Počivajte u miru, Krpice drage...