Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Preporucena posiljka

Pitanje za devojke koje su slale robu preporucenim pismom. Juce sam slala carapice (dimenzija 7x3 cm, znaci zaista minijaturne) preporuceno. Radnica na salteru me je "napickala" kako to ne moze da se salje kao preporuceno pismo, vec eventualno kao vrednosno, ali da ce mi eto "progledati kroz prste". Sto puta sam iscitavala na sajtu poste sta sve moze da se salje kao preporuceno pismo i rekla bih da radnica u posti nije bila u pravu...ali ipak da pitam i one koje imaju vise iskustva od mene (do sad sam sve slala post express-om). Sta ste sve slale preporuceno? Da li ste imale ikakvih problema?
2013 10 17
Ja sam slala nike duksericu.:) majice,salove,satove. Stavis u belu kovertu,adresiras i posaljes. Sta nju briga sta je u koverti
2013 10 17
Mene je juce i pitala sta je tacno unutra i kada sam rekla da su carapice nacisto je poludela [:uplasen]
2013 10 17
u NS takodje nece radnice da prime nista od garderobe, a to im spada u garderobu vrednosno kada ti napakuju sa njihovim specijalnim kovertama, el pracenjem, taksama,... meni je izlazilo skuplje nego Postexpress, zato ni ne saljem vise preporucno tj vrednosno ali citala sam ovde da su devojkama cak i patike htele da prime kao preporucenu, izgleda je pravilo da nema pravila i zavisi od raspolozenja radnice
2013 10 17
kod mene ne prave nikakav problem,koja glupost :D ja sam slala svasta,majice,nesesere,bluzice,sve sto moze da stane u pismo :D zasto bih bacala novac na post express za sitne stvarcice :D
2013 10 17
Meni su stizale cipele kao preporuceno i to sve u kutiji :)
2013 10 17
Ja bas nemam iskustva s tim, pa ako moze pomoc?! Koverta vasa ili uzmete u posti, za koliko to stigne i sta radite za placanje (troskove otkupnine i slanja) u tom slucaju?
2013 10 17
Kod mene u posti nista, sem dokumenata, ne daju preporuceno [:besan]
2013 10 17
ko salje placa postarinu, na samom salteru ces saznati koliko je postarina, zavisi od tezine paketa el pracenje se plus naplacuje pakovanje u njihove specijalne kovarte takodje tj kod njih ih i kupis... meni je stizalo za 1 dan
2013 10 17
Prvo uplata u banci na racun ili preko postneta.uracunas i troskove preporucenog(oko 100din) i onda slanje. Moze koverta u knjizari da se uzme,imaju od male do najvece:) a imaju oni i u posti vece koverte. Ja stavim u kesicu lepo upakujem pa u kovertu.
2013 10 17
Meni isto u Ns-u nisu dali da šaljem preporučeno, samo kao vrednosno... ali zato u Petrovaradinu može [:stidljiv]
2013 10 17
Meni je juce kretenusa izbusila sa hemiskom paket i kao rakla da ovako ne moze da se salje preporuceno pismo, a ja ga vise puta slala tako! Skotina, htala sam da joj se naje..m keve tako, koliko je bila bezobrazna... [:besan]
2013 10 17
Slala sam ja i patike u beloj koverti
2013 10 17
To ti verovatno sve zavisi od radnica/poste.Kod mene u NS-u u Limanskoj posti su stvarno ljubazni i nikad ne prave problem niti pitaju sta je unutra.Cak mi preporuce tip i velicinu koverte u zavisnosti od robe [:osmeh]
2013 10 18
Koverte kupujem u posta shop kostaju oko 10din i svasta sta god stane u taj koverat saljem jeftinije je i platim postarinu oko 100 din
2016 05 24
1 2