Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARA I OPREZ

Drage moje. Nije se prevara desila na ovom sajtu. U pitanju je kupujem prodajem. Zelim da vam kazem da nikada ali nikada ne kupujete telefone i laptopove preko interneta a da prodavac nije iz istog grada tako da mozete licno po to da odete. Upravo nam je stigao laptop. Hteli smo da ga otvorimo odmah, kurir nije dao. Rekao je u slucaju problema da ce nam u posti vratiti pare i uzeti paket. Dobili smo 3 knjige za 16 hiljada!!!!!! I naravno u posti niko nista ne zna. Sada molim Boga da policija nesto hoce da uradi :((
2013 11 05
Strasno,meni se dva puta desilo da narucim telefon i stigne mi isti taj al je krs iskreno,uredno sam vratila i vracene su mi pare,al ovako nesto jos nisam cula,strasnooooo [:isfrustriran]
2013 11 05
makar imas sve podatke,jel da? mislim da tamo moras sve da navedes da bi mogao prodavati.
2013 11 05
Katastrofa [:uplasen] Pa da me ubiješ, ja bih otišla tamo u Svrljig da je nađem i da joj j**** sve po spisku, idiot [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 11 05
Tamo treba licna karta itd ali kazu mi sada da se kupujem prodajem jako ogradi i da ih boli uvo za prevaru... Ovo je za krivicnu prijavi, nije u pitanju 500 dinara..
2013 11 05
za takav bezobrazluk bi joj bubreg pomerila
2013 11 05
nemam reci....i ja bi otisla na vrata...za 16 000...jos kako....i lupi tamo negativnu neka znaju ljudi da je djubre. [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 11 05
a i njih sram bilo a imaju navedene gluposti u slucaju prevare a sad se prave blesavi
2013 11 05
zvali smo policiju, dobila sam broj za privredni kriminal pa kada se decko sabere od stresa nazvace da prijavi... bas uzas
2013 11 05
Sa tog sajta više nikad ništa ne uzimam, osim, što kaže SoniaCaine, ako nije iz istog grada. Ja sam dobila stvar koja ne radi, iako je opisana kao 100% ispravna. Kad smo rekli da vratimo, on je bez problema prihvatio, izvinjavao se, kao kod njega radilo. Poslali smo sa otkupom, kao što je i bio dogovor, i vratio nam se paket. [:isfrustriran]
2013 11 05
Joj citala sam malopre. Uzas [:isfrustriran] [:isfrustriran] Ja se ne bih usudila da kupujem tako vredne stvari preko neta [:tuzan] Nadam se da cete uspeti da povratite novac [:sokiran]
2013 11 05
na tom sajtu bar ima da ostavis broj licne karte i da stikliras da pod punom krivicnom odgovornoscu tvrdis da je predmet tvoj ..itd...ali sta to vredi kad moze da da lazne podatke,daj boze da policija uradi bar nesto i uvazi prijavu i da taj prevarant palti tebi jos 16000 a ti njemu vrati knjige da ima sta da cita u cuzi... [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 11 05
A u posti nece da vrate noovac i uzmu natrag paket?
2013 11 05
trebala si odma do poste da zustavis slanje para
2013 11 05
clan je od pre tri dana,ajoj majko mila..pa teska prevra,vidi se da je usliako/la svoje uredjaje iz kuce ,smao postavio/la slike da bi kao prodao/la i dobio/la novac...strasno sta sve ljudi rade,na limundu recimo i an jos nekim sajtovimaa net prodaje ovo nije nista novo...samo veliki novac je u pitanju.... [:tuzan]
2013 11 05
1 2 3 4 5