Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Glavobolja?

Nemoj kafu, iscedi pomorandzu ili napravi limunadu, uneces vitamine, a telo ti je mozda defidriralo. Moras dosta vode da pijes [:stidljiv]
2013 11 14
Zavisi i kakva je glavobolja nisu sve iste...ako boli celo onda ima tenzionu koja najcesce prodje i bez lekova...ako boli glava jednostrano onda su migrene a ako boli oko ociju onda su mozda klaster glavobolje koje su jedne od najjacih i onda moraju lekovi...lepo kod lekara i mirna backa...a do tad spavaj dovoljno, unosi vitamine...:)
2013 11 14
Ja ne znam, primetila sam, (danas bar pet puta), sedim, nista ne radim, srce da iskoči, uz jaka probadanja. Niti imam fizičku aktivnost niti se zdravo hranim. Faks, prevoz, dom, i u krug. Prošetam samo do prodavnice jer ne stižem. I ja sam umela da popijem i po četiri ali sam smanjila. Kivi mi je dostupan , to ću. [:lepota] GnrVesna, sve to deluje fino ali verujem i da košta. [:osmeh] Morala sam da popijem panadol na predavanju i ništa. [:besan]
2013 11 14
Boli me čeoni deo, iza ušiju, oko očiju, potiljačni, eto skoro sve. Hoću u ponedeljak tek , kad prođe kolokvijum. Do tad moram da se spašavam. materialgirl - pa ja mislim da sam još mlada za takve probleme, tek punim 20. A što ne volim lekove , baš samo kad moram. [:osmeh] Kitty- jutros sam otišla u zimskoj jakni sa kapom, sad sam se skuvala u povratku. [:tuzan]
2013 11 14
Mozda ti je period takav...ni ja nisam za lekove bas ako ne moraju...a kod analgetika je problem sto svako ima svoj analgetik i to je dokazano...ako nesto meni pomaze ne mora da znaci da ce i drugome...a i razliciri se koriste u zavisnosti od nivoa bola...u svakom slucaju analgin i kafetin su poslednji izbor kod bilo koga...to bas ako drugi ne pomazu...:D
2013 11 14
Jesu ti sinusi ok? [:sokiran]
2013 11 14
Pa rekla bih da jesu. [:osmeh]
2013 11 14
Nisam. Nikad nisam imala zdr problema pa nije ni bilo potrebe. Valjda ce oni predloziti da uradim neke nalaze, mada bice super ako me i prime uopste jer nisam iz Beograda pa nas jako lose tretiraju. [:isfrustriran]
2013 11 14
Ma nisam ni ja iz Bg-a pa kad mi je trebao hirurg bez uputa sam se snasla u Klinickom...naci ces nekoga...
2013 11 14
Ma imala sam groznu temperaturu i otisla ovde u Studenjaku u ambulantu, izvikala se salterusa, rekla mi da ne mogu da me prime bez kartona. Sva sreca pa je prefin doktor naisao. [:osmeh] zwonja84 [:sokiran]
2013 11 15
ja procitala na net isprobala i stvarno deluje (iskreno vise verujem u narodne lekove) list svezeg kupusa malo izmeljas da izadje onaj soft iz njega i stavljas kao oblogu [:osmeh]
2013 11 15
nije mnogo skupo. jedan tretman 550 10 tretmana 4000 20 tretmana 6000 rešavam problem okoštavanja, spondiloze, krive kičme, lordoze i gomile čvorića, fibrozitsa koji se nakupljaju zbog dugotrajnog sedenja, između ostalog stresa.... jooooj, kad me izvije onako kao preko lopte za pilates [:stidljiv] predivno
2013 11 15
Devojke, evo ja sam dva sata ležala i mučila se, glava me izbolela plus neki nenormalan pritisak u glavi i slepoočnicama. Nalih se sa dva litra vode, kafa, brufen, mama me izmasirala (eeee da mi je ovde svaki dan...) i sad mi je dobro. Sve je to od vremena. Što se aritmija od kafe tiče, poznate su mi. Ali to je bilo kad sam pila i ja 6 velikih šolja kafe dnevno (doduše pritisak mi ni tad nije nešto išao na gore).. Ne valja preterivati... guarana je otrov. A kafa baš i nije, u normalnim količinama. Kofo, probaj da se nadišeš vazduha da ti krv dođe do mozga, podigni noge uza zid, stavi hladnu oblogu na čelo, vitamini.. možda te i neki grip hvata?... Ja se jako kajem što danas nisam stavila kapu i šal, tačno će mi sinusi proraditi. Dok eto sutra, sunčano i 15 stepeni... :/ Plodno tle za viruse... zato samo vitamini. Dosta ih unosim i to po preporuci kardiologa.
2013 11 15
Vesna, nije strašno. S obzirom da me leđa bole svakodnevno, dobro bi došlo. Kitty, ja san sinoć po jednoj preporuci namazala neku nemačku konjsku mast na čelo, malo prilegla i bila sam ko nova. Da l to tako dobro deluje ili mi je bio potreban odmor ne znam. Ali ako se ponovi mazaću opet.Čula sam već negde za kupus. Nisam nikad probala ali viš sam za takve vidove lečenja. Ma ne hvata me prehlada sto posto. [:osmeh]
2013 11 15
Konjski balzam - zakon. Crveni greje, zeleni hladi. Tigrovu mast možeš mazati i u koren nosa kad imaš migrene. Ali, ipak je bolje delovati na uzrok. Ovo su ti samo simptomi da se nešto zbiva u organizmu
2013 11 15