I ja bih volela da "pobegnem" negde za doček, makar na 3 dana, ali nisam na vreme razmišljala, tako da ništaaa od toga. [:plakati]
Želim ti lep provod! [:osmeh]
I ja bih volela da "pobegnem" negde za doček, makar na 3 dana, ali nisam na vreme razmišljala, tako da ništaaa od toga. [:plakati]
Želim ti lep provod! [:osmeh]