Meni se jako sviđa fotografija sa kafom i rukom, donji veš, sve sa cvećem, bundice!♥
Šta mislite o tome da postavljamo svoje "izvore"? Ne za svaku fotografiju posebno, nego za ceo komentar. Naravno, ako je sve sa istog sajta. [:lepota]
Meni se jako sviđa fotografija sa kafom i rukom, donji veš, sve sa cvećem, bundice!♥
Šta mislite o tome da postavljamo svoje "izvore"? Ne za svaku fotografiju posebno, nego za ceo komentar. Naravno, ako je sve sa istog sajta. [:lepota]