Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Devojkeeeeeeeee, pomozite miii, poludećuuu :-( :-( :-(

Ne mogu da spavam, popila sam već 3 tablete do sad, stavljala led, luk, mleko, prala zube, ispirala žalfijom, i ništa Predpostavljam da znate o čemu je reč, zubobolja Užasno se osećam, ako mi ne bude kasnije lakše, iću na inekciju, pa ću već nekako preživeti ovu noć, a ujutru pravac zubar [:uplasen] Da li imate neki savet, koji ste probale, i makar ublažile bol, ili je skroz 'ubile' ? Pomozite [:tuzan]
2013 11 22
Aaa jao u p.m. [:uplasen] Koje tablete si pila??
2013 11 22
Ja znam za foru sa parfemom na vaticu na pa zub, il ida stavis vatu u usi, da zacepis kanal.
2013 11 22
I to sa vaticom, treba do pola sata da prestane bol.
2013 11 22
meni najvise pomagao panadol extra i nimulid onaj sto se sisa sto odmah udara na sve bolove u glavi super je meni pomogo,s obzirom koliki je bol bio ,ostalo to..nista na zalost [:vrtoglav]
2013 11 22
draga,probaj da pomesas kasiku meda i kasicicu cimeta,pa kada se sjedini masa,prstom namazi na bolno mest...ili ako imas apoteku koja radi,kupi kesicu spedifen od 400 mg odmah prolazi za 2 min
2013 11 22
Probusi tankom iglicom rapidol S i iskapaj ga direktno na zub, to pomaze sigurno
2013 11 22
Popila sam dva Analgina, i jedan Plicet, a danas sam slabije jela, vrti mi se u glavi, i nadolazi mi mučnina. Svaka od ovih tableta posebno sadrži 500 mg, ne znam da li je to prejako za mene Premorena sam, a ne mogu da spavam, baš zato što je noć, i što sam se opustila, krene ova odvratna bol [:znojav] DzoDzo, uvek me nasmeješ, ne znam kako to postižeš, pa čak i sad kad bi najrađe sebi kleštima izvadila sve zube, da sam mirna ubuduće, to ću uskoro i uraditi, a onda proteze! Stavila sam vatu u uši, za svaki slučaj [:osmeh]
2013 11 22
Hvala Vama drage moje, ali, nemam te lekove, nit' mi radi neka apoteka Probaću sa medom, i cimetom, ali bojim se zbog slatkog, jer me tad najviše boli Prvo da vidim da li će mi išta pomoći rakija na zubu [:tuzan]
2013 11 22
Ja sam ovo par puta i svaki put je pomoglo! Sirce i so pomesas i podgrejes da bude toplo... drzis na toj strani gde je zub i muckas,ili samo drzis. Jako je neugodno,sirce izjeda sluzokozu,ali u kombinaciji sa solju paralise celu stranu,kao anestezija. Moras izdrzati i tako muckati iznova dok ne prestane,ali nekoliko puta za redom ce biti dovoljno dok ne utrne. [:tuzan]
2013 11 22
I toga se bojim, jer imam osetljiva usta, i desni, pa i jezik
2013 11 22
Nocna bol kod bolesnog zuba je uvek znak da je zub pod upalom.Ako zub vec ima vidljiv kvar probaj da tankom iglicom malo to probusis da napravis takozvanu drenazu i oslobodis se bolova,dok ne odes kod zubara.
2013 11 22
Uh mene su zubi jako boleli dok mi nije pukao film pa sam ih sve sredila. Imam iskustva ovo ti je iz prve ruke: - rakija. Držiš je u ustima na tom delu gde te boli, ništa drugo ne radi sem što umrtvi malo tkivo, ume da pomogne. - Još bolje: izmrvljen andol. Izmrvi ga na sitno, i namaži zub i oko zuba sa ovim. Andol širi krvne sudove, pa samim tim će tkivo oko zuba početi da bridi, slično kao kad dobiješ anesteziju, pomaže ;) - karanfilić. Žvaći ili namaži oko zuba, takođe deluje kao blaža anestezija. - Sad se smejte, ali ovo "drogira zub". Ako si pušač, uvuci dim cigarete kroz nozdrvu na toj strani na kojoj te boli, drugu zapuši. ILI. stavi šećera na žar od cigare i takođe udahni nozdrvom na strani na kojoj te boli. Ujutru: pravac lekar. Čim ti otvori zub (ništa ne boli), samo ćeš u glavi čuti unutrašnji glas: "aaaaaah,....." i osećaćeš se ovako: [:lepota] eto. [:osmeh] [:poljubac]
2013 11 22
Neka ti je smesno, ORL i razmisli kako idu kanali, meni je to zubarka rekla, pa ti vidi.
2013 11 22
Mozda bi pomoglo da drzis hladne obloge na obraz gde te boli zub [:tuzan]
2013 11 22
1 2