Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk od strane prodavca...

Gledala sam stvari, i naisla na jednog prodavca Avon kozmetike i ostala u soku. Doticna osoba, neka me izvine, ali zaista nije pri zdravoj pameti. Ono je cist bezobrazluk sta ona radi! Jedan obican cesalj, koji se mogao naci za 300-400din ona prodaje za 950din [:sokiran] Kada sam ovo videla (jer sam radila jedno vreme sa Avonom pa znam cene), usla sam joj na profil, a tamo sve i svasta iz Avona, i bukvalno svaka stvar po 2 ili 3 puta skuplja! Ja ne razumem ovo!! Kupka koja se moze naci za 150din - 550din! Krema od 200din - 550din! Itd, itd... Kada vidim ovakve ljude, zapitam se da li imaju osecaja za druge i da li misle da su drugi glupi pa ne vide? Ovo sam cesto vidjala na sajtu, par puta i pisala po forumu o tome (dobijala i komentare "gledaj svoja posla"), ali ne volim nepravdu i morala sam da napisem! I dalje sam u soku... Cemu prevara??
2013 11 24
Draga, svasta, nema tu prevare Razumem sta hoces da kazes,ali zena stavila cene koje ona hoce za svoje proizvode, kome odgovara da uzme odmah tu kremu,kupku sta god on ce da da pare... Opet kazem, shvatam te,ali nista neobicno,klasican preprodavac
2013 11 24
Primetila sam i ja to isto! Moja sestra radi za Avon i znam cene. Pored toga što poveća cene iz kataloga, ne računa da treba da se plati poštarina za te stvari. Žalosno za devojke koje ne znaju cene u katalogu, mogu biti prevarena. [:vrtoglav]
2013 11 24
Takođe ne mogu da ćutim ,i nije mi jasno kada kažete 'svako određuje cenu koju hoće a od kupaca zavisi ko će kupiti' ja to takođe smatram prevarom! Izvini ako se ubacujem samo da napomenem da jedna devojka prodaje crne čizme po 3990 moja drugarica je kupila iste takve za 2700. Mislim da uvek treba upozoriti devojke za pokušaj prevare bilo kakve vrste. Hvala što si napisala...jadne, pokušavaju da se obogate za 400-500 dinara. [:jezik]
2013 11 24
ZaBebeiDecu, izvini draga ali meni to jeste prevara... Prevara je jer to nije njena licna stvar koja je unikat pa da moze da bira da li ce je prodati za 200 ili 2000din... U pitanju su stvari koje se mogu naci u aktuelnom katalogu za 2 ili 3 puta manje cene, plus istih stvari ima na sajtu kod drugih Avon dama, i ja do sada nisam srela nijednu koja je pokusala da preproda proizvode za duplo vise... Kapiram sta zelis da kazes (cula sam to puno puta na sajtu), ali mislim da je to zaista bezobrazno sa njene strane, sada neko ko nije upucen u Avon, a npr. dopadne mu se mnogo proizvod, iskesirace (ako racunamo i postarinu) i do 4x veci novac nego sto bi trebalo, a bar Avon dama ima ko zutih mrava i uvek to moze naci na drugom mestu za realnu cenu... Ne vidim razlog da se narodu uzimaju pare iz usta u ovo tesko vreme... Znam da se svako snalazi za sebe, ali ja i dalje verujem u postenje... [:poljubac] cath95, [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 24
Bad Gal, bas to! Ja to isto odavno tvrdim! Secam se da je jedna clanica februara jos prodavala Golden Rose maskaru koju sam ja kupila za 190din, za 350din... Mnogo takvih primera ima ovde, ali kazem, stvari su jedno ali Avon i ta kataloska prodaja, to mi je vrhunac bezobrazluka!
2013 11 24
MojaJeftinoca ,svaka ti je na mestu! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 24
... u pravu si... Hiljadu puta sam ovde na sajtu videla da nesto kosta skuplje nego radnji u kojoj dobijes racun, pa mozes i da zamenis stvar ili da reklamiras... ovde prodaju nosene stvari po nerealnim cenama.... naravno vazi za pojedince! [:besan]
2013 11 24
Jos se secam kada je jedna clanica ovde sa dosta pozitivnih ocena prodavala japanke za par hiljada dok su se takve mogle naci u metrou ili kod kineza za svega 900 dinara!To je cist bezobrazluk i otimacina i u potpunosti se slazem sa MojaJeftioca
2013 11 24
.... umesto da poenta bude u tome da prodas stvar koju vise ne nosis, a onda da dodas parice i kupis nesto novo.... ovde je stvar u potpuno drugim stvarima. Pogledajte sve ostale evropske i svetske sajtove ovog tipa... zene daju krpice bud zasto, da naprave mesta u ormaru za nesto novo.... i tako sve u krug.... Ali mi smo Srbija.... to je nasa realnost... zasto se zadovoljiti sa malim kada se mozes obrukati sa jos manjim!!!
2013 11 24
Andrijana, u pravu si... Zato ja nikada ne stojim iza cena vec mi je samo bitno da prodam, spustim na onoliko koliko kupac kaze, pa evo majice neke sam postavljala sa 60-70din... [:pospan] Mnogi ljudi funkcionisu po principu "daj da ti podvalim", meni je to jako bedno. Ima puno postenih i divnih devojaka ovde, ali sto ima nepostenih pa to je strasno. Svega sam se nagledala, sto rekla moja drugarica - dok nisam saznala za Krpice, nisam znala koliko poremecenih ljudi ima.
2013 11 24
u pravu si..to je bas bezobrazno..ja se bavim kataloskom prodajom Oriflame i par puta sam prodala bronzer kuglice za po 300 din , a ovako u prodaji nikad ispod 500 nisu i to za nas konsultante ali u tom momentu zbog bodova sm ih imala za dzabe i obradovala par devojaka koje su sa sve postarinom prosle ispod 400 din..i svi zadovoljni
2013 11 24
Ljudi, malopre mi je devojka koja radi za Avon prodala Planet Spa kremicu za 160din (skroz novu!), a to kosta oko 400-500-600din ovako (ne znam tacnu cenu, ali ispod nije, svi koji su probali Planet Spa znaju koliko je i divna i skupa kolekcija), i ovom prilikom moram da je pohvalim javno! Bas tako Kristi... To je taj fazon, nekada puno znaci da obradujes drugu osobu, meni je to podjednako lepo kao i kada mene neko obraduje.
2013 11 24
Ja moram da vam se pohvalim šta sam sve naručila u Avonu ovog meseca, jedva čekam sredu da mi stigne! [:smejati] Poručila sam Planet Spa sprej za posteljinu od lavande, naturals višenamensku kremicu i dve šoljice koje kada se stave jedna na drugu čine Deda Mraza, preslatke su, nisam mogla da odolim. [:smejuljiti] Sve ovo poklanjam dečku. [:stidljiv] S tim što će šolje da sačekaju do Nove. [:smejuljiti]
2013 11 24
Postovanje prisutnim clanicama...interesuje me nesto a ne znam koga da pitam...zaletim se par puta,svidja mi se nesto...i tek vidim da je profil blokiran...zasto ga drze onda na sajtu,da li je to trajno ili na neko izvesno vreme ...hvala vam unapred,ako neka zna neka mi odgovori,pozzzzzzzz [:lepota]
2013 11 24
1 2