Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pomoooc, ako neko zna....

Da vas pitam da li je neko od vas imao slicno iskustvo sa ovim, nemam socijalno,tj. knjizicu, a bila sam privatno kod lekara... Znaci vec tacno mesec dana imam probadanje u grudima, tj ispod grudi sa leve strane kao misici da me probadaju... Prvo sam mislila da je srce, radila EKG i nista sve je ok... Rezultati krvi sve je ok... otisla kod lekara opste prakse i on me celu pregledao, ispipao organe, slusao na stetoskop i kaze da je sve ok ali da me je kao udarila promaja i kao ukocena mi ledja.. Dao mi da pijem nesto za opustanje mislica... medjutim od tad nista ne prolazi, probada me i dalje, idem na masaze jer mi je i to preporucio i nista i dalje boli... jel imao neko slicna iskustva, molim vas pomoc... Inace ne znam da li je moguce da me to od ledja boli ali gore gde sumi ramena imam cvorove koje je on napipao i rekao da me od toga verovatno boli..... [:tuzan]
2013 11 28
Ja sam imala i jos uvek imam slicni problem. Isto leva strana, s tim sto kad me zaboli, boli od poslednjeg rebra pa do vrata, cela leva strana, ne mogu da se pomerim od bolova. Meni su rekli da je od stresa ili promaje, tj kad se preznojim pa me uhvati vetar ili se smrznem pa mi se zgrce misici. Kad me zaboli jedino mi pomaze Analgin od 500 mg (ubica male dece koliko je jak). I dalje nemaju neki pametniji odgovor na problem, nijedan lekar. Zato se sad pazim od promaje i stresa, koliko god je to moguce. Nadam se da sam ti pomogla malo.
2013 11 28
Hvala ti, draga, jesi... [:osmeh] Mene konstantno svaki dan probada i to traje pa samoj sebi stvaram razne horore u glavi jer sam blagi hipohondar [:tuzan] Bas me nervira to...
2013 11 28
Mene to uhvati na dva do tri dana, jaki bolovi bas. Ali ako te boli konstantno mesec dana stvarno ne znam sta da ti kazem. probaj tople kupke [:osmeh]
2013 11 29
Ma sve sam probala i nissta... [:tuzan] Samo da mi prestane vise u pm, nisu to jaki bolovi vec probadajuci...
2013 11 29
Ja bih ti preporucila da pijes magnezijum (sumece tablete), mene probada, bolucka, ziga. I to se vrlo cesto desava da te konstantno 'boli' zato sto od straha covek moze da umisli bol. Nije nista strasno! [:osmeh]
2013 11 29
Hehe, mislim da si u pravu, hvala, Mikaaaa [:poljubac]
2013 11 29
ja isto mislim da je promaja u pitanju,,,imala sam isti problem pre dve nedelje,jos kombinacija sa spavanjem na neudobnom krevetu,,,,oci da ti ispadnu!Ali hvala Bogu,mene je proslo u potpunosti za 4 dana [:lepota]
2013 11 29
Imala i ja, desava se da kad udahnem vazduh, nesto me zigne. Lekar mi je rekao da je to nakupljena mlecna kiselina. Nista strasno u sustini...
2013 11 29
Magnezijum svakako...znam da je odličan za opuštanje mišića...ne može da škodi [:osmeh]
2013 11 29
Magnezijum svakako...znam da je odličan za opuštanje mišića...ne može da škodi [:osmeh]
2013 11 29
Mene kad promaja udari prodje me isto jako brzo ali ovo konstatno mesec dana ne prolazi... pa je sasvim moguce da ja nkad i umislim bol sto kaze mika ali cesto me ziga i probada... Videcemo...
2013 11 29
To je od kicme definitivno !!! Ja imam slicne probleme na pomente i tacno uhvati sebe u skroz krivom polozaju [:besan] Necu da te plasim, ali tako mozes i ostati bez daha ...desavalo mi se i to [:tuzan] Moram da ojacam leddjjaaa [:vrtoglav]
2013 11 29
I ja osecam da je definitivno od kicme... I ja krvivo sedim... Mozda bi neke vezbice pomogle za jacanje kicme, ne znam [:tuzan]
2013 11 29
Prvo da ti kazem,ne brini! Desava se kod mnogo ljudi jednostavno to je posledica ubrzanog zivota,stresa,promaje,jurnjave itd! A zna i od ledja da potekle bol pogotovo ako je probadanje u pitanju. Ako ti je EKG dobar nemas razloga za brigu veruj mi,istezi se malo kuci bice ti lakse :) [:osmeh]
2013 11 29
1 2