Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Predlog za prodavce :)

Ja jednom poslala clanici upit, kaze ona, hajde posle vikenda, drugarici sam pozajmila da nosi, pa ce da vrati. Rekoh, vazi i nisam joj se ni javila.
2013 12 13
Strava.. [:vrtoglav]
2013 12 13
Hahahhaa ElKahina, prodaja po svaku cenu!
2013 12 13
Znas kako kaze na kraju reklame ''izbor je samo vas'' ;) ....eh,eto...kad se ne kontas sa nekim:( Al' sta ces,nismo svi rodjeni sa smislom za humor ;)
2013 12 13
Jao, kako je brutalna reklama hahahhahahahahahah Jel ovo bilo na tvu???
2013 12 13
Pretpostavicu da se poruka sa manjkom smisla za humor odnosi na mene, taman posla, bas sam se lepo ismejala, ovu reklamu nisam videla sto godina, niti je moja poruka za nju bila zlonamerna, bas naprotiv [:lepota]
2013 12 13
Mislim da je najjaci deo sa obucarom [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 12 13
Jeste @Dzo ,ne znam da li postoji neko ko se ne seca ove reklame...vrh vrhova-posebno cela postavka glumaca. Sjajna je :) Onda ok @TinaKris ,nismo se razumele-ipak su poruke cudo
2013 12 13
Razgovor sa ozbiljnim kupcem se prepozna na prvu recenicu. Treba umeti sa ljudima, izaci u susret, pokloniti ako je fer i korektan. Kupac ima pravo da pita i trazi dodatne slike i mere a nasa je duznost da opisemo sto bolje predmet prodaje i da budemo max na usluzi. Konkretno ja obavestim kupca o slanju , dam br posiljke i zamolim da se javi kad preuzme. To je zdrava saradnja i na tome terebaju sve clanice da rade kao i na kulturi ophodjenja. Cast izuzecima ja nisam imala takvo iskustvo, sve moje saradnje su bile odlicne ali citam svasta svakodnevno.... Takodje ne razumem clanice koje traze ili nude razmenu i na ime razmene "povecavaju cene " .Drage moje ja vam stojim na usluzi 24/7 [:lepota] [:poljubac]
2013 12 13
Kod mene verovatno niko nista ne kupuje bas zbog povoljnih cena, sigurno se misli da su stvarcice ko zna kakve a sve imaju najdetaljniji moguci opis i ako neka ima ostecenja OBAVEZNO naglasim. :(
2013 12 13
Ma, ja tv skoro i ne gledam, zato pitam.
2013 12 13
@ ElKahina sve ok [:osmeh] [:poljubac] @andjelicap svaka ti cast za razmisljanje! [:lepota]
2013 12 13
@andjelicap : Свака част! Овакво размишљање треба да се промовише на сајту! :) [:lepota]
2013 12 13
Dzabe nekome i pisati kada ne cita.Koliko mi se samo puta desilo da me clanice pitaju recimo za meru.broj,nesto sl. a ja sam je vec naznacila u opisu predmeta. Jednom mi se desilo da sam prodavala samo donji deo kupaceg,i lepo napisala i u naslovu i u opisu,devojka se javi da kupi,razmenimo podatke i sve se dogovorimo,kad onda usledi pitanje:"A jel ima i gornji deo?",i naravno odustala je uz cuvenu recenicu"Pa mislila sam..." Slazem se da je mnogo bolje kada postoji opsirniji opis nego kada pise samo:"U ok stanju". A sto se tice cena,tu je opste rasulo,cas ih podizem,cas spustam,jer vise nisam pametna sta odbija a sta privlaci kupce. [:jezik]
2013 12 13
@andjelicap: Potpuno se slazem [:lepota] Ali, kultura ophodjenja je danas... [:besan] Svaka cast pojedincima, ali generalno je uzasna komunikacija.
2013 12 13