Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

mimaunique <3

Divna devojka! :) Za one koji ne znaju, napravila je nagradnu igru, i lepo nagradila mene i jos jednu clanicu. Taman za Novu godinu! Stvarno prelepo od nje! Zelim javno da se zahvalim ali i da pohvalim ovaj cin! :))) Evo slicica narukvice, uzivo je jos lepsa! Ne uklapa mi se u novogodisnji outfit, ali cu je nositi!! Jer zelim da u Novu godinu udjem sa nakitom koji predstavlja cistu dobrotu. <3 [slika:66aef0fd-b855-4e05-872a-97dd7a8c3193]
2013 12 23
Lepa je.Svaka cast.
2013 12 23
a meni je puno srce sto sam nekome ulepsala dan, bar malo :) ovaj znak je inace simbol za ljubav, i povezanost, a ja volim da sirim ljubav medju ljudima, a narocito pozitivnost! :)) drago mi je da sam unela malo radosti na ovaj sajt, i da se moja tema o nagradnoj igri izdvojila u masi tema gde ima puno nervoze i svadja :) [slika:a0267f78-c082-4fa7-bdda-89fe6c367f92] uzivaj draga u svojoj narukviciiii :***
2013 12 23
Prelepa ja narukvica! [:lepota] Svaka cast! [:osmeh]
2013 12 23
bas lepo [:osmeh]
2013 12 23
sve pohvale [:lepota]
2013 12 23
cekamo jos slicicu od druge dobitnice hihih :))
2013 12 23
Svaka cast :) Nisam imala saradnju sa njom,ali smo se jednom prilikom dopisivale u vezi neke kosuljice i ostavila je jako pozitivan utisak na mene :) zapamtila sam je po nakitu koji izradjuje :)
2013 12 23
Mima je najdivnija osoba s Krpica koju sam upoznala, ovaj njen gest me ne iznenadjuje. ;)
2013 12 23
I ja bih se pridružila pohvalama, imam nekoliko Miminih narukvica i obožavam ih, fantastične su [:osmeh] Što se tiče nje kao prodavca - savršena je! Kad sam "filozofirala" i kombinovala boje sve je napravila po mojoj želji [:osmeh] Ovom je prilikom puuuno pozdravljam i želim joj puno uspeha u daljem radu [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 12 24
hvala svimaaaa na ovako lepim recima :) chimaera i ja smo se videle par puta, joj, taj njen osmeh, pa kako da ne budem divna i ljubazna prema takvoj osobi :) a mickeno i ja smo se stvarno vise puta dopisivale i svaki put je bila savrsena saradnja, da si ovde u bg, sigurno bismo popile neku kaficu :)) lepo je videti da jos ima ljudi na ovom svetu koji cene dobrotu, i koji su zahvalni na lepim gestovima :)))
2013 12 24