Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Kakav tuzan docek! :'(

I on je na srecu ipak bio samo decko za koga nista ne treba da te vazuje. Sve najlepse pa u prestojecoj godini da sretnes osobu koja te je vredna. A ovo ti je iskustvo koje ne dozvoli ponovo sebi [:osmeh]
2013 12 31
Devojko, povukla si najbolji potez u zivotu! Proslavi i oseti olaksanje bez tereta koji ti je bio na ledima! Cemu tuga? Jesi li ranije bila srecna? Ma pogledaj se u ogledalo i ismejse ko nikada u zivotu!!! Budi iskrena prema sebi.. Ne zameri sto sam ovako zustra, ali ja sam inace takva, a samo takava mozes da guras kroz zivot neostecena.. da samo znas sta sve ljudi prezivljavaju, shvatila bi da si ti ustvari srecna Jesi li ziva i zdrava, jel imas one koji te vole? E to ceni, jer si veliki onoliko koliko te ljudi vole!! Ja sam pre dve godine u ovo vreme bila sa jos dva pacijenta na hiruskom odeljenju na VMA, ali sam znala da ce sve biti dobro, mada u tom trenutku nije bilo, i jos mnogo vremena posle toga nije bilo dobro, pa sad evo sve je super!! ajde do ogledala i smej se!!!
2013 12 31
ahahha isti slucaj :) aj na pivce :)
2013 12 31
E MilicaComy, ali zato ti avatar govori sve,ko zna za grupu i pesmu naravno [:osmeh] Moja omiljena pesma [:lepota]
2013 12 31
ja sam jutros obavila raskid :) :( tesko mi je al ne dam se :))) i sad uz pivo..cekam novu 2014..
2013 12 31
Citiracu clanicu sivi83: "A on je taj koji ce tek da moli" za to si vrlo, vrlo u pravu!
2013 12 31
lajk :)
2013 12 31
To kazem iz licnog iskustva, a to sam mu ja i rekla dok je njegov komentar bio da ja nisam princeza da me on moli. Naravno nisam ostala bez odgovora na tu provokaciju. Lepo sam mu rekla " Ja za tebe nisam princeza, ja sam za tebe kraljica :)" i veoma je bitno ne popustiti na sve lepe reci i obecanja.
2013 12 31
[slika:9fb351d5-ff0c-469d-aba4-c4f3177ac733] Malo utehe [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 12 31
Uf...sto je dobro kad dodjes u neke godine i pocnes da se igras sa muskom sujetom i da ga vrtis oko malog prsta..... Npr kada slazes nekog ko ti se svidja da imas decka, jurice te kao kucence! Ili recimo ako se pravis da ti nije stalo (a stalo ti je) takodje, nece ti se skidati sa telefona! Znaci samo kontra i izmisljanje i laganje i 100% prolazi...provereno :DDD Ali onda shvatis da te ne cini srecnom ako te taj neko juri samo zato sto "imas decka", ili "puno izmisljenih udvaraca" i slicno.... I opet po starom, kucas mu poruku u 3 ujutru da mu kazes da ces da umres bez njega... [:osmeh] [:osmeh] Jbm li ga, ne znam sta je pametnije :D
2013 12 31
ovo je prvi dan ostatka tvog života :)
2013 12 31
Dame, sve ste divne :) Ja veceras docekujem Novu Godinu sa svojom cerkicom koja je imala 23 dana kada nas je njen otac ostavio. Sada, posle 10 godina, ja mu kazem Veeeliko hvala, ucinio mi je uslugu. Duso draga, glavu gore, i nemoj biti osvetoljubiva jer ce naici neko ko ce te ceniti. Ja ga jos uvek cekam i nadam se..... :*
2013 12 31
Place mi seeeeeeeee i gadimi se muskiiiiii rodddddddddd!
2013 12 31
Znam da mora da se okrenu ledja da bi trcali za tobom! Al' lako je pricati za tudju kozu,prosla sam i mnogo gore stvari...ostala na nogama.Ne volim patetiku i znam da sam jaka. "Postoje neke stvari ne prevodive u reci..."...al isto tako veceras zavidim svima onima koji su srecni. I zelim im da tako ostane,al' isto tako zelim sebi :) da budem srecna i tebi MilicaComy :)))))))
2013 12 31
Onaj koji bude pravi, taj nece morati trcati...sama ces stati. Jedan nam je zivot i donosi svasta. Izvuci iz ovoga puku, isplaci se (pomaze), digni glavu, digni nos...
2013 12 31