Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pasta za zube od gline

Da li je neko koristio? Ja juce kupila i mogu vam reci da je fenomenalna, super cisti zube, a posle pranja zubi su glatki i cisti. Meni ni jedna pasta nije tako dobro "prala" zube kao ova pasta, a koristila sam i najskuplje paste i cetkice. Zanimaju me vasa iskustva, ako ste probale [:osmeh]
2014 01 14
Ja sam probala koliko se secam proizvodjac je Freska gora ili tako nesto, odlicna je malo je cudan osecaj koristiti je ali sve je stvar navike.Sa ukusom nane je odlicna sa cimetom je isto dobra treci ukus pomorandzu nisam probala jer mi se ne dopada miris
2014 01 14
privi put cujem za pastu od gline. jel se u apoteci kupuje i koji je proizvodjac?moram da kupim ako je tako dobra
2014 01 14
Rekli su mi da ce biti gadan i da je pomesam sa pastom koju koristim dok se ne navinkem na ukus, ali ja sam je odmah probala ovako i super je. Malo imas osecaj kao da peres sa blatom, ali ima miris kao obicna pasta. Ova se zove Shemil ili tako nesto, kupila sam u Bio spajzu, prozivodjac jer iz Nisa i cena je 250din. Preporucujem da je proba onaj ko nije [:lepota]
2014 01 14
HelloKitty proizvodjac je Shenemil, a imaju i svoj sajt i tu pise gde se sve prodaju njihovi proizvodi i to u bas dosta gradova... Pasta je super, pogotovo sto polira zube i mislim da se koristi 2-3 puta nedeljno!
2014 01 14
Na upustvu ne da se koristi 2-3 puta nedeljno, sad cu pogledati sajt, mozda ne bih trebala svaki dan da perem sa njom zube? [:sokiran]
2014 01 14
ja ti ne bih savetovala svaki dan zbog desni
2014 01 14
procitaj kod nji na sajtu za svaki slucaj, ali ako su ti desni osetljive nemoj svaki dan da je koristis
2014 01 14
ima je i u malom pakovanju od 15 ml i mislim da su iste samo je pakovanje drugacije
2014 01 14
2-3 puta nedeljno je preporucljivo utrljavati na desni i tako prenociti, isto se preporucuje za kamenac. Cini mi se da se mogu prati zubi svaki dan..
2014 01 14
Ja sam je koristila dugo zato sto su pocele da mi smeaju ove agresivne paste za zube koje se svuda mogu kupiti. Sad koristim prirodne Logona paste za sube. Super su:) HelloKitty mozes je slobodno koristi za svakodnevnu upotrebu jer tu je sve prorodno, a glina nikako ne moze da te iziritira :)
2014 03 02
Kamenac ne može pastom da se skine ;) A što se tiče paste sa glinom, sve je tu u subjektivnim osećaju, kako ćeš dobro oprati zube zavisi isključivo od toga kako i sa koliko pažnje čektaš. Pasta je tu da da fluoride i eto, zapeni koji put :)
2014 03 29
Veruj mi da ova pasta od gline zaista radi posao bolje od bilo koje skuplje paste i ne peni, probaj je iznenadies se :) A mogu reci i da su ostali preparati od gline fenomenalni! :) [:lepota] [:lepota]
2014 03 29
Koristila sam pastu za zube od gline, dva puta kupila, posle sam sama pravila. :) Zubi su mi nekako sjajniji od kad sam izbacila industrijske paste pune otrova. Recept:Oko 2 velike kasike zelene gline, jedna kasika mlevene suve zalfije, jedna kasika mlevene suve nane, par kapi nerafinisanog kokosovog ulja, mislim da ide propolis ali to nisam stavljala...izbeljuje zube i ubija bakterije..:)
2014 04 23