Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk!!!

I, tako je to kada neko ostavi utiske iz revolta!!! Krajnji bezobrazluk!!!!!!!! Sramota Bojana!!!!
2014 02 07
Doticna je znala da postavi temu, misleci da ja to necu da vidim, i to temu u kojoj trazi pomoc sta da radi, a DOBRO JE ZNALA KAKO DA SVE TO ISPRAVI!!! I jos ja joj saljem poruku juce, i ona mi nista ne odgovori, i javno sam postavila temu da je molim isto, i ona danas ostavlja meni negativne utiske!!! Molim te! od Tamara123 , pre 1 dana, 22:51 Evo sada te stvarno molim i direktno kazem da te molim! Da vratimo telefone i da se ovo zavrsi. Ti mozes prodati telefon u nekom servisu , jer ga mogu iskoristiti za delove, posebno za displej. A ja da ga prodajem, pa da dodajem novac, dugo bi potrajalo, jer nemam para! To sam vec rekla, otac mi je bolestan i nismo u nekoj finansijskoj situaciji i on dosta potresao zbog svega! Evo MOLIM TE opet, da mi vratis telefon, i ja cu tebi tvoj, spakovacu ga lepo i da saljemo sutra i da se ovo vise zavrsi, molim te! Tamara123 , pre 1 dana, 22:52 I obrisacu ti te negativne utiske i sve ce biti uredu!
2014 02 07
Sramota sta se radi [:vrtoglav]
2014 02 07
Znaci, molim je, ona kulira, a zna da se zali sta da radi i ovo je tako jadno i bezobrazno da ja vise nemam reci!! Juce sam je i zvala, ona mi prekida!
2014 02 07
Ovo uopste nije sajt za prodaju telefona.. na neki nacin ste same obe krive.. :/
2014 02 07
I ne moze problem neispravnosti telefona da se desi u posti, tako da, ne krivi samo ptt, jer sama nisi zastitila telefon!!!!! Svakog dana samo otkrivam nove nedostatke na telefonu! Kontakt za punjenje je izgleda pokvaren, jer se na telefonu jeeeedva postavi usb, tj mora da mu se trazi odgovarajuci polozaj da pocne da se puni tel!
2014 02 07
Nije sajt za prodaju telefona, ali se opet svašta prodaje... Nije poenta u tome, žena je mogla tako i za nešto drugo da je zezne...
2014 02 07
OVO JE STVAR NEKULTURE, BEZOBRAZLUKA I NELJUDSKOSTI!!!!!!!!!
2014 02 07
Neko zaista nema obraza ovde.Cime se sve ljudi sluze.Pa ne mogu da verujem svakome od nas treba novac,ali kradja nije resenje niti prevare kao sto je ova.Uvalis pokvaren telefon i posle kuliras...
2014 02 07
Koji si telefon dobila od nje,jer si u proslos temi napisala da je fon kopija. Ako si uzela iphon onda si se zestoko zeznula jer nema dobre kopije iphona. Moja drugarica je kupila jedan takav mob i svaki dan je nesto novo otkazivalo.
2014 02 07
Ne Tara, uzela sam Samsung Galaxy s4 replika. Ja sam rekla, nema veze sto je replika, samo da ekran nije pukao, koristila bih ga, ali se ispostavilo i da je telefon neispravan! I Tesko se puni!
2014 02 07
I koliko je to jos prosto, ona postavlja svog muza da se raspravlja sa mnom, ne ume sama da resi problem!! A ovamo mi kaze, starija sam od tebe! Pa ako jesi, zasto se onda ponasas toliko nezrelo i bezobrazno! Sram te bre bilo, sram!!!
2014 02 07
Sve replike su lose radjene,a to sa punjenjem je klasika, moras namestiti pravi ugao, ma znam sve drugarica mi je imala te probleme. A popravka ekrana pretpostavljam kosta oko 100e,bar tako je kod iphona. No, to sve nema veze s temom. Izvini na upadu u temu.
2014 02 07
Ma problem je i to sto ona kaze da je telefon star 2 meseca, a njen muz se zalauhtao u razgovoru sa mojim ocem i kada je rekao ''ma ja sam njega uzeo polovan za 50/60 evra od jednog decka iz Gornjeg Milanovca...'' To je potvrjlivalo i ono sto j covek iz servisa rekao da je telefo otvaran i da je vec na njemu nesto radjeno, potvrdjuju se i izlizani delovi na telefonu... Popravka ekrana je skupa, ali je jako veliki problem sto ne mogu da nadjem taj deo za telefon koji je replika, jer to niko ne prodaje! Ovde je u pitanju staklo, ali neko kaze da je i touch, jer nekada touch nece da radi!
2014 02 07
I ne trebas mi se izvinjavati Tara.
2014 02 07
1 2