Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk!!!

Baš strašno, treba dobro razmisliti da li se upuštati u saradnju sa nekim, još ako se radi o većim vrednostima... Pogotovo što se pokazalo da ni puno pozitivnih utisaka ne mora biti garancija da neko neće prevariti.
2014 02 07
Pre svega ja se slazem da ovo nije sajt za prodaju takvih predmeta,no,ako je i do toga doslo nije mi jasno zasto ako tvrdite da nemate novca onda zelite da imate neke moderne i super telefone,ja koja imam sve sto mi je potrebno uvek opet imam neku cigla nokiu i srecna sam sa njim :D ali izvini sto to komentarisem,svakako nije ni vreme ni mesto i svako ima svoje misljenje pa mi nemoj uzeti za zlo,nisam mislila nista lose pod tim(to je tvoja stvar svakako) :) i zao mi je sto postoji toliko prevara ne samo na ovom sajtu nego uopste u nasoj drzavi,zalosno :(
2014 02 07
Izvini na upadu ali mislim da treba da se obratis trzisnoj inspekciji, jer i ovaj vid prodaje je obuhvacen zakonom, samo je bitno da imas dokaz o kupovini tj. onaj isecak od PostExpressa ili od onog koji ti je dostavio robu.
2014 02 07
Boksi, ja da sam zelela super telefon, kupila bih orginal, a taj koji ona ima sada, nov i sa garancijom, ja odplacujem jos oko godinu ipo dana, jer nisam imala novca da kupim telefon i odmah platim u kesu, ovako svakog meseca prodam ovde po nesto i sakupim za racun! A lepo sam joj rekla, treba mi telefon sa vecim ekranom, jer sam sada cesce preko telefona na netu, medjutim, ispostavilo se da ovaj njen tel i nema net, vec samo moze preko wi-fi. I njoj sam rekla, neka joj je na casti moj telefon koji sada koristi ili ona ili njen muz, jer znam da ce ih lepo sluziti, a ja cu vec nekako da se snadjem za ovaj kad-tad! Zalosno je sto ta ista osoba, opet postavlja neki telefon na prodaju, ko zna sta njemu fali i zasto njega prodaje! A imala je jos neki, stariji i brzo posle postavljanja ga je obrisala. Iskreno, nikako ne preporucujem nikakvu saradnju sa doticnom! Jer je sve ovo moglo da se sredi, ali ona nije htela, pravila se mutava, i ne interesuje je, a pokusavala je da izigrava zrtvu!!
2014 02 07
Goccam, imam sve, sve sam sacuvala, i papiric, i slike imam kada mi je stigao telefon, i poruke imam i sve!! Imam i svedoke u servisu koji su mi rekli da je telefon otvaran! I rekla sam joj, ako hoce da se tuzimo, uredu, ali bi najbolje bilo da sve ovo resimo same u pp, medjutim, ona nije htela, postavila je temu javno, e pa kada ona postavlja temu, a meni nece da se obrati i sa mnom da resi problem, onda cu i ja javno!
2014 02 07
Ok...izvini onda na mom komentaru,svakako nisam mislila nista lose,svako ima svoj stav i ciljeve,i jeste mi mnogo zao sto ti se to desilo :/
2014 02 07
Ma nista, ne trebas mi se izvinjavati.
2014 02 07
1 2