Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

Ja sam se dogovorila sa jednom devojkom, pre mozda 5 meseci za razmenu, imala sam ok iskustva sa razmenama do tad, i posaljem joj paket i doplatim razliku u ceni predmeta i ona mi nikad nije poslala svoj paket, pa sam ostala bez stvari i bez novca. Imala sam njen broj i sve, zvala al se niko nije javljao, i odustala sam kad sam videla da joj je profil obrisan, tj. jednostavno je nestao 3 dana posle nase poslednje poruke. Od tad, uvek pazljivo i skepticno dogovaram razmene sa osobama iz drugih gradova.
2014 04 29
ma dans je rizik ako vidis da je i tvoj grad veruj mi hahaha
2014 04 29
sta, cekace te iza coska sa tiganjem, odalamiti, uzeti kesu i pobeci? :D
2014 04 29
mojekrpice.rs/forums/topics/45135/crna-lista?page=51
2014 04 29
u jbt! O.O
2014 04 29
poceemo da prodajemo oruzje za sigurnot nasih ragih clanica xD haos
2014 04 29
ja cesto furam boxer u tashni
2014 04 30
ja moj izgubila :(((
2014 04 30
Mislim da sam napravila grešku jer sam već troje ljudi odbila za neke stvari koje je ona htela, da je ne bih izigrala, ali koliko vidim, izigrava ona mene! Već sam joj dovoljno puta poslala poruku pitajući je da li se menjamo, to više neću raditi, jedino ona ako se javi. Ali čak i tad, nije ostavila utisak na mene da je pouzdana, i da će sigurno i ona poslati svoje. Nije ništa rezervisala tom rečju, ali u više navrata jeste rekla šta sve želi da uzme. Ali u isto vreme nijedna od tih stvari joj se ne nalazi u omiljenim. (??) Mislim da je neozbiljna i da me izigrava, ali nikako mi ne pada na pamet šta ona ima od toga. Ne znam da li smem da napišem o kome se radi, ali nadam se da će neko moći da me malo "prosvetli" i da savet, šta da radim, jer ne bih da budem ta koja će da je ispali pa zbog toga posle bzv dobijem negativni utisak. Takodje je nisam do sada negativno ocenila jer nisam sigurna šta da radim, a i ona bi mi uzvratila negativnom, a ni to mi ne treba jer sam nova ovde i nemam nameru nikoga da izigravam. Pozdrav, devojke, nadam se da će mi neka odgovoriti :*
2014 05 25
Napiši da i ostali znaju o kome je reč, ja bih napisala i da ima 500 pozitivnih i 0 negativnih. I stavi u profil to oko rezervacija, koliko bi držala i sl. (ja razmišljam kako da sročim ono što hoću da stane u profil, nema dovoljno mesta :D), čim takvi vide "razmene, dogovori" i ostalo po principu "sve može" odmah im se pali lampica da mogu da te j... u zdrav mozak. Ja bih joj, na tvom mestu, napisala "Izvini, ovo više nema smisla, troje ljudi mi je tražilo to-i-to, pošto su ozbiljniji i odmah hoće da preuzmu stvari prodajem njima, nadam se boljoj saradnji sledeći put".
2014 05 25
Tako sam i trebala, ali kasno je sad. Bukvalno dok sam pisala post sam shvatila da necu vise ni da kontaktiram tu clanicu, a ne bih joj verovala ni za razmenu cak i da se ona meni javi. Ukoliko se bude javila, tako cu joj odgovoriti i gotova stvar. Nick je KicaIlic, mada po utiscima deluje ok, eto napisacu ovde da se u mom slucaju pokazala nepouzdanom za saradnju, ali necu joj dati negativni, ipak do razmene nije doslo. Hvala ti na odgovoru, poz :)
2014 05 26
Stavi link do njenog profila... i ja sam odustala od pokušaja da namolim jednu članicu da se vidimo u gradu i da joj na licu mesta dam novac za stvar koju hoću, prvo nije bila u BG, pa mi se onda nakon nekoliko dana javila da je bolesna pa se nije još vratila, itd... Mesec dana je prošlo, ne javlja se, a rekla sam da sam zainteresovana i da 99% uzimam stvar, ako se nekad sama javi - super, valjda je njoj u interesu da proda stvar, isto vidim da ima dosta pozitivnih i sl., ako ne - na šteti je ona, a ne ja, stvar mi se dopada, ali nije smak sveta ako je ne kupim. Sinoć sam čitala forum, ljudi se zeznu i kod toga što neko ima mnogo pozitivnih, neće da kupuju od onih koji već nemaju brdo pozitivnivnih od pouzdanih članova čak ni lično, a kamoli da uplaćuju unapred jer su im bukvalno otimali stvari prilikom lične razmene (jedan od slučajeva, ostaviću posle link za post, nisam mogla da verujem)... pretpostavljam da mi prodaja ne ide baš zbog toga, svima se kao nešto sviđa, a niko da pošalje poruku ;) ima svakakvih, pa je bilo totalno suludih iskustava čak i sa ličnim razmenama, stvari koje meni lično u životu ne bi pale na pamet (pogledaj temu "Crna lista", mislim da je na 51. stranici)...
2014 05 26
...Još mi je jednom bilo čudno, kad sam se dogovorila s jednom devojkom da se nađemo u gradu da probam neke patike da vidim da li mi odgovaraju, a sa njom došao neki dečko (brat, dečko, drug... nebitno), sinoć kad sam pročitala kakvih su iskustava ljudi imali bilo mi je potpuno razumljivo što je nekog povela sa sobom... Sad jedino da molim ljude koji su me videli prilikom lične kupovine/razmene ili mi slali nešto pouzećem da nisam nikakva vrsta prevaranta, muško koje se krije iza ženskog profila, da ispoštujem svaki dogovor i javim na vreme ako mi nešto iskrsne... više ne znam šta da radim, a iskrsli su mi neki problemi zbog kojih mi je novac potreban i bitno mi je da prodam što više stvari, ali ne ispod svake cene i pošto-poto, samo da ih se rešim. Haljinu koju sam platila 60 € i sad nudim za manje od 50 ili sandale koje sam platila 50€ i sad nudim za cca 30 i poklon uz to sigurno neću prodavati za 500 dinara :/
2014 05 26
Znam, svasta sam citala bas na toj temi Crna lista, da covek ne poveruje kakvih ljudi ima. Iskreno, i ja idem sa deckom kada licno nesto prodajem :-) a i te devojke nikad nisu bile same, uvek u muskom drustvu :) Da se držimo mi bele liste i mirne smo.. Pa da jednog dana i dospemo na nju ;)
2014 05 26
Da li neko ima kontakt ili bilo sta sa Vanna87 ? Svidjaju mi se mnogo Essence kuglice koje prodaje, i tako ih zeliiiiiim, ali ona se dugo nije logovala ovde, ne znam ni da li ulazila :( A tako ih zeliiiiim.
2014 06 05
1 2 ... 10 11 12 13