Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

Kleopatra,procitala sam temu,ako ti ista znaci,podrzavam te sto se negativne tice!!
2014 02 26
Draga Hafuda je uzela natrag dzemper. Pozvala me je juce i rekla da ce ga danas poslati. Obecala sam joj da cu ukloniti negativan ako sutra stigne dzemper. U svakom slucaju bicete drage moje obavestene kao i do sada o svemu. [:sokiran]
2014 02 27
Vidim mnogo brojne sumnjive nove profile hehehe,pitam se koji li je od Hafuda?:D
2014 02 27
koji god da je bice otkrivena
2014 02 28
Naravno.. Svi lazni profili su moji.. [:isfrustriran] O Boze ima li te
2014 02 28
Evo i na ovu temu da ozvanicim, da je dzemper vracen. Cuvajte se drage moje. Pozdrav.
2014 02 28
Znam da malo kasnim,ali citam ovo i moram da napisem nesto.Juce sam bila u posti u Zrenjaninu,odakle sam ja,da podignem novac,prvo sam zaboravila licnu kartu,jer sam bila u haos guzvi oko drugih stvari,i tetica na salteru me je iako me poznaje,podizala sam novac vec ovih dana i uplacivala uplatnice u posti,ne bitno,znaci poznaje me likom,rekla da ne mogu nista bez licne karte,na sta sam ja tuzno rekla da li moja mama moze da podigne popodne da se ne cimam ja do grada opet(ko nema u glavi ima u nogama),na sta je ona rekla ne,moras da potpises :)E sad ja ne znam kako je u drugim postama.I jos jedno zapazanje,ono sa policijom nema nikakvog smisla,jer ja sam pravnik i ne podize ona optuznicu nego podnosi krivicnu prijavu,sto je moguce podneti i protiv NN lica ako je neko pravo ugrozeno,posle cega je sup duzan to da istrazi i to ne traje goinu ipo,svaki pravnik ce se sloziti sa mnom :)A ja bih prva otisla do policije ako saznam ko se sluzi mojim podacima,da prijavim tu osobu,i ne bih se sa njom "obracunavala"...NIkog ne optuzujem,samo iznosim cinjenice.I za kraj,u psihologiji postoji naziv za osobu koja ne oseca krivicu,kajanje i zaljenje :)
2014 03 04
Mene isto znaju u posti, daju mi novac i bez licne karte, ali moram da izdiktiram broj iste :) To je zato sto znaju ko sam, ne bi sigurno dali mojoj drugarici npr cak i da ima broj moje licne, to ne dolazi u obzir. Isto tako, vise puta su dali mom vereniku da podigne u moje ime...ali vec sledeci put cu sigurno morati ja da idem. Ako prave probleme nekom koga vidjaju sa mnom (mi uvek sve radimo zajedno), ko je moja porodica... Ne verujem da je prica doticne moguca.
2014 03 04
Lhc moguca je samo u lose reziranim filmovima:)))
2014 03 04
Pa da, u onim sklj kvaliteta ;)) Izgleda da ih se nasa clanica bas nagledala.
2014 03 04
Jao cure, ja kasnim sa ovom temom... Baš sam se slatko nasmejala sa nebuloznim, nezrelim komentarima. OPTUŽNICA - pa dobro, vjerovatno je čula u prolazu na dnevniku da se podižu optužnice. Elem, pošta ima svoj protokol, tačnije pravila rada prema kojima je difinisano podizanje novca, paketa samo uz ličnu kartu te osobe... Ukoliko poštar, ili šalterska radnica to uradi na svoju ruku (poznaje vas, veruje vam ili sl.) rizik je njen. Dakle draga Hefuda ili kako se već zoveš, možeš da se žališ prvo u Pošti jer su dali novac nekoj drugoj osobi, a službenik/ca Pošte će snositi odgovornost (biće suspendova, moraće vratiti novac, ostaće bez posla ako joj nije prvi put ili sl. zavisi od njihovog šefa). Ti ćeš dobiti svoj novac bez uplitanja policije u sve ovo. A ako hoćeš dalje, na osnovu video snimaka i sve ostale dokumentacije pokrećeš prijavu protiv NN lica ili ti tvoje "drugarice." Kako neko može da ima takvu durgaricu? Skim si takav si, obično... Stvarno je sve presmiješno. Ako ostaješ pri svome, tako jako i sa žarom kojim si pisala komentare, i ako si zaista nevina u celoj priči, prvo ćeš završiti sa Poštom. Ma bre, mom suprugu je poštar moju pošiljku doneo na vrata, pa sam ga kasnije iskritikovala... Opustili su se i poštari i šalteraši, to je istina. Elem, ako je sve tako kao što si napisala, put do Pošte i stavi tačku jednom na sve. Mada, lično mi više liči na izmišljotinu u koje su se samo upoteljale još veće izmišljotine. "drugarica", "optužnica", "drugari poštari", "krađa identiteta." Da je veći iznos u pitanju, moglo bi se zaključiti da su svi u talu... :))) Devojko zbog ovih stvari se ostaje bez posla, ako su se zaista desile... A sve se jednostavno može dokazati, bez priznanja drugarice ili bilo koje druge osobe. Grow up.
2014 03 20
P.S. Hefuda, možda si samo mlada i neiskusna, ali dovoljno imaš godina da postaneš odgovorna i u skaldu sa tim počneš ogovorno i da se ponašaš u rešavanju problema. Srećno.
2014 03 20
Evo i mene sa istom mukom "ne znam sta da mislim" . Ako ste imale iskustva u slicnom problemu, evo da ga izlozim. U petak sam poslala artikl, devojci koja ima sve pozitivne utiske, vrlo je bila korektna i brza saradnja. Ona kliknula da zeli, ja trazila podatke,ona dala i ja poslala. Medjutim danas je sreda...pre dva dana joj poslah poruku da li joj je stigao aritkl,neodgovara. Danas joj posaljem sms na mob, ona isto neodgovara, a ulogovala se ovde 10minuta od kad sam joj poslala poruku na mob i dalje nista. Tako da ne znam sta da mislim :D , nikad mi se ovo nije desilo,uvek je sve prolazilo vrlo korektno i glatko. Koji je najgori moguci ishod? I da + mi smo iz istog grada, tako da joj posiljka mora stici najkasnije sutradan,kako je teta u posti rekla :) .
2014 04 16
ako ste iz istog grada sto ste slale postom ? sto s0e niste jednostavno nasle
2014 04 16
Nemam pojma, cura nije trazila,a meni je posta blizu :)
2014 04 16
1 2 ... 9 10 11 12 13