Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

i sta bi na kraju Hafuda??? sta kaze "drugarica"?
2014 02 09
Rozarozaroza Ja se nisam ubacila niti sam dokona, ja sam samo prokomentarisala (uostalom kao sto i sama vidis ja sam napisala jedan jedini komentar, a pogledaj ti svoj br istih) i nisam nikoga uvredila, taman posla, niti sam kao sto rekoh stala na neciju stranu, samo sam rekla da ne kapiram sta se ubacuju osobe koje nisu ostecene. Eto dala vam je njen fb, doduse ostecenim devokama je trebalo dati i br telefona kao i adresu, pa neka se one sada bace na resavanje problema. Ali Hafuda, ne mozes da kazes da si "zavrsila" jer si i previse umesana i ne mozes tek tako sada samo da se povuces iz ovoga, vec da pomognes prevarenim clanicama i budes uz njih do kraja.
2014 02 10
Naravno, rekla sam da cu pomoci.. Igici sam skupila JA pare i saljem joj ujutru.. Nego sam se iznervirala pa sam tako odreagovala..
2014 02 10
Cuj dea, broj komentara je atakav jer sam ovde dooooooooooooosta duze od mnogih na sajtu i zato je i takav broj, zaista znam dosta stvari ovde i dosta toga tolerisem. Ne zalazim u cinjenicu da li si nova, ali sam svakako duze nego ti i neke stvari zaista pisem sa punim pravom. Od problema se ne moze pobeci draga Hafuda, dati nekome profil sa fb-a ili slicno ne resava problem.
2014 02 10
Nije ona dala profil drugarice, vec ostavila profil clanice koja joj je tamo pisala u inboxu.
2014 02 10
Sve ste super prosle, koliko vidim.. Jedino je mene uspela da prevari.. Ja sam joj poslala dzemper, za koji nisam nista dobila za razmenu.. I postarinu sam platila.. A podaci su tacni, koje salje.
2014 02 21
a sta bi sa onom drugom temom o prevarenim clanicama od tog profila kao? nije me bilo par dana nisam u toku :D
2014 02 21
Ljudi moji, nije bitna slika na licnoj karti (da li lice ili jok), nego POTPIS koji svako mora da ostavi prilikom podizanja novca!!! U posti taj potpis proveravaju UVEK i uporedjuju sa potpisom na licnoj karti! E ako imaju isti potpis dve drugarice - onda stvaaaaaarno... Necu nikoga da napadam, ali vise se ne zna kome je za verovati...
2014 02 21
Plus, kako drzi licnu kartu na stolu, i drugarica dodje, uzme, ode i vrati na sto licnu kartu, a da ova ne primeti?!? Ovo je strasno kako neko vredja neciju inteligenciju...
2014 02 21
Ali bas strasno, prica za malu decu ! Ma znas kad bih poturila svoja ledja i stitila drugaricu koja me je na taj nacin sjebala ? Nikad !!! Licno bih je zadavila. Da vracam ja njene dugove, a ona me uvalila u govna ?! Ma vazi ! Ta prica nema blaaage veze sa zivotom. [:besan] [:besan]
2014 02 22
djurici slobodno otvori temu u rubrici o korisnicima sajta ova tema je u vezi neceg drugog,izvini [:stidljiv] Rozarozaroza temu izbrisala kreatorka teme ili ti Hafuda,ali tesko da moze da izbrise druge:))
2014 02 22
e petra : ))) parcena tema : ))) nasmeja me slatko A vec sam negde napisala za Hafudu, otvorila je temu da opere sebe, po nesto vratila da zamaze oci , misli da je ubedila vecinu da je ona ok i kad se slegla prasina oko svega toga, obrisala temu. Jasno je sve.
2014 02 22
hahahah evo i ja se smejem,sad videla [:stidljiv] ma ko dan je jasno
2014 02 22
Dayana , bilo je reci o toj Mesecava Kci sa fb, prevarant je , videla sam na nekoj temi . Imamo i na krpicama korisnicu Meseceva kci - koja je OK, zato sam zapamtila . U momentu sam pomislila da je rec o istoj osobi, ali, naravno nije. Ako naletim na tu temu u kojoj se pominje ta sa fb, ubacicu ti link da procitas.
2014 02 25
Ja sam dragoj Hafudici, dala jedan veliki NEGATIVAN UTISAK, iz razloga sto joj nista vise ne mogu, ali ce ostale clanice znati sa kim i kakvom osobom imaju posla. Bez obzira da li cu ja i od nje to isto dobiti, ja sam ispala covek. Ali to je u danasnje vreme jako tesko. Zbog ovakvih osoba napustam sajt za neko vreme. [:tuzan]
2014 02 26
1 2 ... 8 9 10 11 12 13