Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

Hafuda,slike su definitivno skinute odavde sto si postavila.Sada kada si skopila kockice pomozi nam.
2014 02 05
Ima neki krs.. Zna samo da se javi na njega..
2014 02 05
Bi li se baka javila na fon?
2014 02 05
Uvek.. Ali nisam babi dala karticu -.-
2014 02 05
I nije mi jasno zasto je neko nije prijavio sajtu da je blokiraju kao korisnika?
2014 02 05
I ja sam objasnila adminu ali nje nema oO
2014 02 05
Kako nisi babi? Malopre rece da si njoj. [:osmeh]
2014 02 05
Mislila sam na ''drugaricu'' .. ali nisam dobro sklopila recenicu
2014 02 05
Aha... znaci, tvoja adresa, ime i prezime, a broj njen.. :) Cudo nevidjeno. A da li bi se ona javila na taj broj?
2014 02 05
Pokusavam da je dobijem vec dva sata veruj mi.. Pa cekaj zar ne razmisljas logicno? Podaci sa licne, plus broj uplatnice na broj oO sto posto nece dati moj
2014 02 05
Tu sliku jesam uzela sa interneta samo kako bih stavila neku sliku i reklamirala sebe.. Iskreno.. Kad bi me neko pitao rekla bih mu bez problema.. Zasto bih krila.. [:vrtoglav] [:stidljiv]
2014 02 05
Hafuda Prica jeste malo neobicna, cudna kako god, ali ako hoces da se izvuces iz svega ovoga daj prevarenim devojkama podatke tvoje drugarice, drugacije da se izvuces ne mozes. Ona ti drugarica nije, prevarila te je i nemas razloga da je stitis pobogu. Ako je zaista tako kako govoris, A vi ostali koji niste osteceni ne znam stga se ubacujete, imam osecaj dok ovo citam kao da ste dokoni da nemate sta drugo da radite i samo sedite za kompom i napadate devojcicu, one koje su ostecenje neka se same brane aman. Ako dodje do suda angazovace advokata, a ne vas. MilicaMilan a ova devojka, zena je stvarno preterala sa svojim napadanjem i bezobrazlukom. Kakva god da je situacija, nemas pravo da tako neumesno podjebavas, obzirom da nemas veze sa tim - ne mesaj se. I da se razumemo nisam ni na cijoj strani niti branim nekoga.
2014 02 08
Pa i ti si se upravo ubacila i vredjas jos ostale clanice i sta sad? stavljas samim tim i sebe u rang "dokonih". Smatram da je ovo suludo, ma ko god da je, ako gledamo iz ugla da postoji ta drugarica ili sta god, podaci se njeni trebaju objavili ne moze danas moze, sutra ne. Nije u redu prema toliko ostecenih devojaka
2014 02 09
hehe bas to Rozarozaroza [:osmeh]
2014 02 09
Citam sve ovo i NE VERUJEM! Da li ona misli da smo sisale veslo,ko ce da padne na tu pricu?
2014 02 09
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13