Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

videla sam prvu stranu mrsko mi da citam ali stojim iza stava da ne znaci da ako neka clanica ima nalog tipa ovde i npr na KP da je prevarant . [:osmeh]
2014 02 05
Muka mi je vise od napadanja majke mi.. Stvarno nemam zivaca za ovo.. Ako ti se ne svidjam zaobidji me imala sam previse strpljenja imam ga i dalje ali sto je mnogo mnogo je.. Pokusavam da resim ovo zaista.. I na toj temi sto sam otvorila je nekoliko osoba ne samo ta sa prve strane.. Pa ako ste voljni citajte
2014 02 05
I ja bas ne razumem otvaranje ove teme od strane iste,ali ajde sad...
2014 02 05
koje teme otvorila si ih vec par nmg se snadjem ?
2014 02 05
*valjaseodsmeha*
2014 02 05
150 Hafuda , pre 8 sata prijavi | ↑ Evo me opet.. Nisi me ukapirala.. Stvar je u tome sto mi nisu drugarice postari :P nego postari znaju ko su moje drugarice i da su bezbroj puta dizale paket umesto mene.. E sada pitala sam Milicu koja je najcesce dizala kune mi se u sve da nije ona to radila.. Jedino da mi kazete ako je uzela neke stvari pa da vidim da li nosi.. -.- Isla sam u sup od tog posla nema nista -.- Rekli su mi kao vas niko nije pokrao jel tako? Nemas dokaz da je kradja indetiteta.. Ja kazem imam i prikupicu da se predstavlja kao ja.. Oni su rekli to moze da traje i do godinu dana ta procedura .. Ja sam onda rekla dovidjenja .. Zaista ne znam nacin kako da saznam Pitala sam dva postara od njih 10 oni nisu davali pakete na moje ime ili se bar ne secaju.. Sta da probam jos ? O mooooj Bozeee.. Ako budete imali takve drugarice javite mi kako da im ocitam bukvicu -.- -.- oO ****************************************************************************************************************** ja ne mogu da verujem sta ova pise [:sokiran]
2014 02 05
Indetitet, da... [:isfrustriran]
2014 02 05
Ja zaista ne znam u cemu je Vas problem? Da li ste nekada imali bilo kakvu vrstu problema sa mnom? Niste.. Skroz sam korektna i uvek sam bila.. Ako nekada dolazite u Va mozemo da sednemo da popijemo kafu i da pricamo ko ljudi .. A ne ovo podsmevanje na racun mog pokusaja da resim situaciju.. I da indetitet tako su mi policajci rekli :) A kada sam pitala da li moze sta da se uradi, to bi bila optuznica... A ja da cekam i do godinu dana to ne zelim. Dobro jutro :) [:besan]
2014 02 05
ova hafuda je prevarant i to tvrdim!imam 37 god,volim ovaj sajt nesporazumi se dogode,bitna je savest,imam 150 utisaka od toga 3 negativna i to 2 od osoba koje su nasankale mene!to je tragedija ovog sajta!jedan je od gospodjice hafude!cemu li se nada,pitam se!
2014 02 05
zar je moguce da posle ovolioko reakcija na nju,niko ne reaguje!?gde ti je savest!!?
2014 02 05
Драга због чега сам ја преварант што је мој брат када је слао погрешио и није послао препоручено него пост експресом? Не капирам... Ако једном нешто погрешим, не значи да сам преварант .. Људи се уче на грешкама зар не.. Зато од сада увек ја шаљем пакете, ако нисам ту кажем чланици да сачека и кад тачно шаљем.. И ево малопре сам послала три пакета опет и питајте те чланице сутра када им стигне да ли сам преварант и да ли заврћем људе.. Све што сам хтела је да овде све лепо функционише и да будемо коректне и људи.. Али не може овако.. Једна ме нападне, све ме нападају.. Докле? Заиста немам намеру нити да се препирем, нити да слушам оптужбе на мој рачун на основу једне једине грешке.. Хвала ти Ана, али ниси у праву.. Надам се да ће ти утисци то о мени и рећи (будући утисци) пошто се разменице и продаја у последње време смањила .. И само моје стрпљење за овакве ствари :)) Заиста нисам нека зла особа која би искористила некога, или отела ствари а камоли новац или тако нешто.. Зато што је то по мени болесно.. Ако негде грешим исправите ме али мислим да сам написала све што сам имала.. Хвала
2014 02 05
А и тада када сам погрешила са тобом била сам фактички нова овде.. И нова што се тиче слања и свега.. Ето..
2014 02 05
Niko ovde ne prica o paketima, vec o novcu koji je podignut preko tvog imena i tvoje licne karte.. A za to mozes da imas koliko hoces prijatelja u posti, ili njihovu dobru volju- jer je neophodan broj licne karte, koji se unese u sistem, kako bi se isplata uopste obavila i transakcija zakljucila.
2014 02 05
nece oni da vade pare iz fioke i da ih daju kako i kolko kome treba, na poverenje
2014 02 05
Da, to znm onda znam ko je.. Najbolja drugarica koja je svaki dan kod mene po ceo dan :) Idem posle da se vidim sa njom da vidim da li ona uzima moju licnu i zavrce me .. Javljam vam -.-
2014 02 05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13