Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

ahhahahahhhahahahahahah ovo je KOMEDIJA!! devojko da li si ti normalna da izmisljas takve price, da li ti zivis u nekom filmu??? nisam imala nikakva iskustva sa tobom ali jasno je kao dan da si ti najveci prevarant :) pa kako te nije sramota...
2014 02 05
citam i ne verujem sta pises...
2014 02 05
smesno je totalno....
2014 02 05
i nesto cega se secam jako dobro kad je bio onaj prevarant daddy ili kako vec, da je prvi pozitivan utisak bio bas od Hafude, to se jako dobro secam, to je bio i jedan jedini pozitivan
2014 02 05
Ovako, posto je navodno kradje identiteta u pitanju, kazem navodno jer nije dokazano, Hafuda moras da odes u postu i pokusas da im trazis da vidis video snimak za taj dan. Clanica Igica 53 je napisala da su pare podignute u 5 popodne tog i tog dana . Reci obezbedjenju da je neko podigao tvoje pare a da to nisi bila ti, duzni su da ti pomognu. Svaka posta ima video nadzor,
2014 02 05
jeste da kradja identiteta u Valjevu zbog krpica... daj ljudi moji...
2014 02 05
Vojana91, pre dva meseca jedna clanica je isto iskoristila ime i podatke druge clanice, tako da ne vidim zasto ne bilo moguce, a ovde se ne radi o krpicama vec o parama. Tako da neko se mozda stvarno predstavio kao Hafuda (tj.Andrea) da bi uzeo pare. Svi su nevini dok se ne dokaze suprotno. Mislim da je najbolji nacin da se ovo resi da ode u postu i trazi video.
2014 02 05
ma tipicna napacena klinka, zeljna para i krpica...sramota treba da je bude...
2014 02 05
Zalosno je samo sto nema nacina da se ovome stane na put
2014 02 05
Ima mnogo nacina ali admine ovog sajta bas i neinteresuje sve ovo. Prvo mogu da traze broj licne karte prilikom pravljenja profila, pa ako se neko proglasi prevarantom da mu se sacuva broj licne karte u bazi podataka, tako da ako pokusa da napravi novi profil koristeci isi broj licne karte da ne moze da napravi. Moze i putem IP adrese i takodje objavljivanjem licnih podataka na crnu listu, jer ti podaci su javni (mogu se naci u belim stranama tako da stvarno ne razumem zasto je ne zabranjeno).
2014 02 05
Tara, pa i taj slucaj, pre mesec dana, je bio vezan za nju. Angel je njene podatke ostavljala. Ljudi, ne mogu ja u posti, ma koliko da nekog poznajem, da podignem pare ako je uplaceno na ime Andrea, a oni tamo znaju da sam ja Milica. Tako da... nema druge price sem jedne koju cemo i proveriti. Kako tako, ali hocemo. Drz' se, Hafuda... svi dokazi su protiv tebe. A to sa drugaricama ne pije vodu... nismo male, nemoj da spavas na to uvo da ces nas ubediti. Pa, makar ti i drugarice imale i 10 godina. Identitet, Hafuda... tako se kaze/pise.
2014 02 05
I kako objasnjavas ovo iz profila Menjamprodajem??? Samo adminka da udje...
2014 02 05
Pa taj je lud ko joj poveruje u to sto pise [:vrtoglav]
2014 02 05
Naravno da je lud. A i ona je luda, posto misli da ce ubediti sve ovde. Hafuda, da sam na tvom mestu priznala bih sve i vratila pare i krpice... sreca, pa nisam, niti cu biti. Razmisli dok ne bude kasno...
2014 02 05
Ja joj se javljam u privatne poruke da mi vrati novac ili posalje torbu,ali nece da me udostoji nikakvog odgovora.
2014 02 05
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 13