Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Postavite sliku kose, frizure...

Mnogo su vam lepe kose :D E Tara dobro mi dosla i ti sa kracom kosom, pocela sam da se osecam kao autsajder :D Kaca, ili je to mozda sombre [:kezitise]
2015 01 24
Suki, vidim i ti volis frizuru s' ombre? [:jezik]
2015 01 24
Da da to je moja sledeca stanica (:
2015 01 24
Suki, Duca, ne znam sta imam na glavi [:smejatise]. Donji pramenovi sa unutrasnje strane su 70% prekriveni svetlijom bojom, a kosa sa spoljasnje je od polovine, cini mi se :D A sta je sombre? :D Jovana, zavolela sam kovrdze kada su likovi poceli da me muvaju i svi do jednog su bili u fazonu, kovrdzave devojke su najlepse xD A ja sam mrzela svoju kosu, jer je ispeglam, a ona posle pola sata krene da se kovrzda -.- I da, ovo na slici mi je drugarica radila talase, prirodno mi je neobuzdanija [:kezitise] Ja se na kratku, ali bas kratku kosu ne vracam, imala sam je jednom (kao decak sam bila) i nikada vise. -.- Cime negujete kosu? Jovana, jel stavljas nesto za kovrdze? :)
2015 01 24
DucaKaca, bas mi se svidja tvoja kosa, deluje negovano i kao da joj nikada nista nisi radila :) Suki, crvena kosa ti bas lepo stoji, na onoj slici si me podsetila na Alisu Milano. :) Marijana, ako sam dobro zapamtila ti si platinasto plavaa? Retko kome stoji lepo ta 'Barbie' boja, kao tebi. :) Natasa, najvise mi se svidja kako ti stoji plava sa lila pramenovima, dok te crvena/ridja cini starijom :) Jovana, s obzirom da znam kako je to imati gustu kosu, cestitam ti na strpljenju sa njom. Mene moja kosa toliko ume da iznervira da samo se odjednom odem do drugarice da mi je skarti i proredi. :D I imas srece sto ti duga kosa stoji, mene proguta :( A po meni, nema lepseg prizora nego duga kovrdzava kosa :) Sve sam vas pohvalila, jer stvarno to i mislim. :)
2015 01 24
Hahaha e iz pravog razloga si zavolela kovrdze :D I ja bih volela da ih imam, zamalo da uradim mini val (: Inace sombre je neka nova hit nauka (: "...ne farba se svaki pramen kose, već se radi šatiranje krajeva kose. Kosa tako izgleda daleko prirodnije i dobija pravi utisak osunčanosti. Svetliji pramenovi se ne postavljaju jednako, već se akcenat daje pramenovima oko lica i pravi se polukružna linija ka sredini i zadnjem delu kose." [slika:3d1497c0-fefc-424d-af17-7bc6ab8975f4] *Hvalaa :**
2015 01 24
Hvala puuno na komplimentu. [:lepota] A meni se jako svidja tvoja boja kose. Mnogo je lepa i prirodno deluje. A u kom delu grada ti drugarica ima salon i koliko inace naplacuje te pramencice? P.S. Ako ti je bzvz ovde na napises, pusti mi u poruci. [:lepota]
2015 01 24
Duco, ona radi u Kerastas salonima, koji su mnogo mnogo skupi. Kada sam je pitala koliko bi mi naplatila da joj nisam drugarica, rekla je da sisanje i pramenovi bi me izasli 5000. Ona radi i kucne posete i rekla mi je da ako nabavis sama farbu (uvek mozes da je pitas za savet koju da kupis, predobra je) kostacete samo 700 :) (ombre, Sombre i sl.) Eto [:osmeh]
2015 01 25
ravna i kovrdzava [:osmeh] [slika:0ed1fa9a-47f4-45d9-b390-64b2dea9402f]
2015 01 25
Jao sto su lepe kovrdze. Cime ih pravis? [:osmeh]
2015 01 25
običnim sundjerastim viklerima kod kineza [:osmeh] prespavas sa njima i ujutru si spremna za polazak, ne oštećuje kosu dodatno, jer je ja farbam.
2015 01 25
Eh kada hoce da ti se drzi ta frizura, meni je posle sat vremena ravna kao da joj nista nisam radila. [:besan] Ovim? [slika:889bd97a-fe31-48ba-a866-45aaefb05123]
2015 01 25
Da, Duco, to su ti [:osmeh] Ja ih nisam koristila, ali dosta devojaka koje znam su prezadovoljne, a pakovanje kod kineza je bukvalno samo 150din [:osmeh]
2015 01 25
Te sundjeraste viklere ogroman broj devojaka koristi i odlicni su. Odgovorila sam devojci, jer ti, iako si on line nisi nista napisala. [:osmeh]
2015 01 25
Pa ja sam ove koristila, ali mi ne ispadu onako krupne lokne. [:tuzan] Toliko sam ih i ja platila i uzela dva pakovanja. [:smejuljitise] Ajde kada budes mogla uslikaj mi ih, pa da probam i sa tim. A stavljas neki lak ili ti je malo suvlja kosa od farbanja pa hoce da drzi i bez laka? [:osmeh]
2015 01 25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22