Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

da vas sve upozorim na Saritagirl1 aka Nenili1 ciji je prvi profil vec blokiran. U pitanju su dve devojke koje kace fotke sa interneta i prpdaju laznjake na nekoliko razlicitih sajtova. same sebe ocenjuju kao da su im drige clanice dale pozotivne ocene. mene su prevarile za 6000 din, prodajuci mi fake sa pijace kao priginal. prijavila sam ih policiji zbog prevare. novac nece da vrate. pisala sam i ovde administratoru.
2016 12 16
> irena65: > Da li je članica Jelkica11 na crnoj listi ? Naručila sam crni kaputić Amisu br 34 prelep model u extra stanju kao nov ,ali kad sam ga dobila samo što se nisam rasplakala ! Šta reći više moja je greška u svakom slučaju . Moguće da je ugasila profil jer ne mogu da nađem nijedan predmet koji je postavila .
2016 12 18
jelkica11 nije blokirana, nema negativne, nije na Crnoj listi i ima 14predmeta na nalogu.
2016 12 18
Sve vise i vise cura na ovom sajtu su jako bezobrazne, agresivne i neprofesionalne. Ja sam na ovom sajtu 5 god i sve cesce mi se desava da devojke ne podignu paket, ili kad radimo razmene ja platim i moju i njenu postarinu zato sto one pobogu uvek su u guzvi i ne mogu da pamte gluposti i to su uglavnom bile devojke koje imaju preko 100 pozitivnih i jos se ponasaju kao da su kraljice ovog sajta zato sto imaju toliko ocena. Nisam u fazonu da ostavljam negativne utiske pre nego sto se dogovorim preko poruka ali mi i to otezavaju kada ne mogu da razmisljaju racionalno. Kad radim razmenu isto moze da bude haoticno, imam dosta dobre ali jeftine stvarni jer mi je stvarno zao da ih bacam a ne zaradjujem na ovom sajtu niti zelim, i kad mi neka trazi doplatu za stvar koju ni ne zasluzuje tu cenu vise puta odustanem, svesna sam svojih cena i kvaliteta mojih stvari ali ocigledno da mnoge devojke nisu.
2016 12 28
.
2017 04 08
.
2017 04 08
> BabyPink: > Prevarant > Kostic Radmila > Sava Kovacevic 6 > 26234 Banatski Brestovac > telefon 0637610307 > ima dva profila poznata za sada. Trazi da joj se poklanja, ima razne price, a onda ne preuzima paket! nije potencijalni nego je pravi prevarant! Ja s njom nemam negativno iskustvo, prosle nedelje sam joj poslala pun dzak stvari na pokon, preuzela je i zahvalila se i ostavila mi pozitivan utisak.
2017 04 12
...
2017 04 14
> ValkyriaAstarte: > ... Gospodja bebypink koja je poslala cipele pruzete su neka se zamune da nisu preuzete ja imam potvrdu od preuzete posiljke ja zaista neznam zasto jeona meni dala negativnu ako ima boga a znam da ima vratice joj se ta kleveta ostaleclanice koje su mi pomogle ipoklonile meni imojo deci neka je hvala ibog neka ih cuva drugi profil koli sam morala otvoriti jer nisam.ogla da udjem nikako na profil ovaj preko fejsa ali eto tako se desilo i sada movuda udjm i na ovaj profil ja nisam nikiga opljackala niti obmanula ko zeli da mi poklonimoze jacu preuzeti paketsrambilo onogko se sveti onome ko nemaa mislim da vecina od nas nema pozdrav svim clanicama koje sumi izasle u susret
2017 04 16
> ValkyriaAstarte: > ... Gospodja bebypink koja je poslala cipele pruzete su neka se zamune da nisu preuzete ja imam potvrdu od preuzete posiljke ja zaista neznam zasto jeona meni dala negativnu ako ima boga a znam da ima vratice joj se ta kleveta ostaleclanice koje su mi pomogle ipoklonile meni imojo deci neka je hvala ibog neka ih cuva drugi profil koli sam morala otvoriti jer nisam.ogla da udjem nikako na profil ovaj preko fejsa ali eto tako se desilo i sada movuda udjm i na ovaj profil ja nisam nikiga opljackala niti obmanula ko zeli da mi poklonimoze jacu preuzeti paketsrambilo onogko se sveti onome ko nemaa mislim da vecina od nas nema pozdrav svim clanicama koje sumi izasle u susret
2017 04 16
Sta raditi ako clanica koja ima oko 140 pozitivnih i 8 jako negativnih ocena zeli nesto da kupi od vas? Jedna mi se javila koja vec mesec dana kupuje mantil od mene... javi se da hoce, pa pita da snizim cenu, pa kaze da ce mi se javiti, pa je nema 10 dana, pa se javi i pita da li radim rezervacije... a u negativnim su joj devojke napisale da ne podize pakete, da zavlaci, ne plati i tako. Ako uopste dodje do saradnje, da joj trazim da mi sve plati unapred, pa joj posaljem post expressom, ili da uopste ne saradjujem? :/
2017 04 28
> KUTAK14: > > ValkyriaAstarte: > > ... > Gospodja bebypink koja je poslala cipele pruzete su neka se zamune da nisu preuzete ja imam potvrdu od preuzete posiljke ja zaista neznam zasto jeona meni dala negativnu ako ima boga a znam da ima vratice joj se ta kleveta ostaleclanice koje su mi pomogle ipoklonile meni imojo deci neka je hvala ibog neka ih cuva drugi profil koli sam morala otvoriti jer nisam.ogla da udjem nikako na profil ovaj preko fejsa ali eto tako se desilo i sada movuda udjm i na ovaj profil ja nisam nikiga opljackala niti obmanula ko zeli da mi poklonimoze jacu preuzeti paketsrambilo onogko se sveti onome ko nemaa mislim da vecina od nas nema pozdrav svim clanicama koje sumi izasle u susret Negativna Vam je data zato sto ste me lagali svaki dan da cete podici paket, a niste, onda ste izbegavali pozive, i tek kad ste dobili negativnu Vi ste podigli paket, a to je bilo 6. dana, jer Vas je srećom uhvatio državni praznik pa je paket ostao dan duže. A ovom KLEVETOM, kao i porukama koje ste mi slali pokazujete kakva ste osoba, i ta negativna je za upozorenje ostalim članicama. Nemam ja ništa protiv Vas, čak bih Vam poklonila sve sa profila da ste ispali čovek, a niste.
2017 04 28
Prijavite adminu, nova sam ovde ne znam kako stvari funkcionisu, nadam se da ce clanicu blokirati. Bila je razmena u pitanju moj mantil za njenu torbu, poslala sam joj mantil, od nje vise ni traga, dala mi je pogresan broj telefona, a ime i prezime je Natasa Damjanovic Novi Sad
2017 04 28
sta radite kad clanica nece da vam odgovori na poruke i ne javlja se na telefon ?
2017 07 04
> nikoliti: > od nikoliti , pre 17 sati > Savetujem vam da obrisete te utiske, jer cu u protivnom morati da vas obe prijavim administratorima i nalozi ce vam biti obrisani sa sajta. Pozdrav. > nanicabananica , pre 17 sati > Molim? Kakve utiske? > MicaUbica jos uvek ima jedan utisak bez saradnje. moze li mi neko pomoci,ko je admin ovde na sajtu.Hvala unapred
2017 08 20
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 50