Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Auuuu :') na njega smo vise navikli i oguglali, i da mu zatvore opet ce on, on je domaci ovde x-) :')
2016 07 12
Zdravo svim devojkama. Zelim da kazem i moje iskustvo doduse ne znam koliko je direktno vezano za temu. Naime ja nisam toliko aktivna ovde i prodala sam svega tri,cetiri stvari i imam samo jedan utisak/lajk na profilu i onda mi stizu poruke od clanica koje bi nesto kupile od mene ali se boje, nepovreljive su jer nemam utiske/lajkove i onda su sumnjicave da li ja varam pa zato nemam a ja samo nikome nisam trazila da mi lakuje profil od tih par devojka sto su kupile stvarcice od mene i nemam utiske i svaki potencijalni kupac je sumnjicav prema meni i kaze mi to da nemam utiske i da se plase da ih ne prevarim.
2016 08 25
.
2016 08 30
Svi mi koji nemamo ocena ili imamo malo smo sumnjivi. Sto je i normalno. Imam cetiri ocene, ni jedna nije namestena. Iskreno, odavno sam se registrovala, volim ime Lidija pa sam tako reg i nalog. Nisam ovde duuugo prodavala, uglavnom na Limundu, tamo imam skoro 10.000 ukupno transakcija (i vise realno ), bez i jedne negativne tako da se i ovde ne brinem za ocene. Jedino sto moze da se desi da mi neko namesti negativnu ocenu. Sta raditi u tom slucaju? Vidim da se negativne dobijaju i kada se saradnja ne ostvari npr? Ima li toga ovde, namestanja negativnih? Mnogo godina prodajem na Limundu, vidjala sam svasta ali nikada nikoga nisam prijavila. Nisam taj lik, prosto svako radi po savesti i zelji. Da me neko prevari, upozorila bih ostale clanove, naravno. Ali dok me ne prevari u nikoga ne upirem prst a kamoli nesto drugo. Citam svasta o raznim prevarama i malo mi sajt deluje nepouzdan. Ima li ovde mesta ljudima kao ja, koji veruju da nas dobrih ima vise od druacijih? :D Mada i taj pojam dobar, zavisi, nekome ce se nesto dopasti, odusevice se a neko ce se uzasnuti. Ko je tu dobar a ko los, .. sto ljudi, sto cudi!
2016 09 18
EVO JA SAM DOBILA NEGATIVNU,BEZ OSTVARENE SARADNJE,ŠTA REĆI. :D
2016 09 19
Zar nije ova tema malo preterana? Vec postoji crna lista. Nekad je ocigledno da je neko prevarant, ali ponesto treba prepustiti i zdravom razumu, da svako misli i odlucuje za sebe... A tek to sto clanice objavljuju pune podatke sa adresom drugih. Vidim da ovde pojedini daju negativne ili objavljuju tudje podatke nekad i ni za sta, kad uopste nema saradnje, na primer kad prodavac nije odgovorio na poruku i nije ni bilo nikakve kupoprodaje. Na Limundu trgujem vec 4+ god bez ijedne negativne, nikad se nije desilo da ne ispostujem dogovor i tamo se negativne dobijaju sa razlogom, a ovde posto nemam mnogo ocena treba da razmisljam da li ce neko moje licne podatke sutra da objavi ovde kako mu dune, ili mozda odluci da sam "potencijalni prevarant" ili da me mozda javno isproziva da "odustajem" ako sam trazila dodatne slike ili slicno i nista nije jos dogovoreno. Uzas!
2016 09 20
Da li ste nalog prijavili adminu?
2016 09 21
Mudri prevaranti cute i vrebaju, a oni drugi, uvek prvi kazu : 'Nisam ja!'.
2016 10 06
Uzas mene je prevarila za "bundicu zara"...nasela sam, curka... sad se ne javlja, u pitanju je Cupka.
2016 10 19
...
2016 10 19
Hvala ti puno na savetu i na poslatom linku za proveru, pa sad posle svega sto sam procitala sigurno je da cu proveriti. :")
2016 11 04
nemam reci
2016 11 13
:/
2016 11 14
Prevarant Kostic Radmila Sava Kovacevic 6 26234 Banatski Brestovac telefon 0637610307 ima dva profila poznata za sada. Trazi da joj se poklanja, ima razne price, a onda ne preuzima paket! nije potencijalni nego je pravi prevarant!
2016 11 16
Da li je članica Jelkica11 na crnoj listi ? Naručila sam crni kaputić Amisu br 34 prelep model u extra stanju kao nov ,ali kad sam ga dobila samo što se nisam rasplakala ! Šta reći više moja je greška u svakom slučaju . Moguće da je ugasila profil jer ne mogu da nađem nijedan predmet koji je postavila .
2016 12 15
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 50