Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Da, samo mi nije jasno kako tom brzinom uspeju da otvore naloge i ukradu novac. Sta to one nude?
2016 03 22
> OlgaAN: > > Jovana015: > > Ova sto sam je ja okacila? > Da, pogledaj joj utiske . Strasno stvarno... Sad mi zao sto je odmah nisam prijavila nego sam cekala...
2016 03 22
Ko pita, ne skita. Tacno je da su saradnje sa clanovima bez utisaka generalno uspesne, jer se svako trudi da ostavi dobar utisak, pa i prikriveni prevaranti. Obicno se krece sa prevarama posle dobijenih 10-15 utisaka. Rekla bih da samo Miljana Nikolic i Dragana Mirkovic varaju u startu. Prati redovno podforum "O korisnicima..." teme o prevarama i pokusaj da zapamtis sto vise imena prevaranata, da bi mogla da prepoznas ako naletis na neku od njih...daleko bilo.
2016 03 27
Vazi, hvala ti puno OlgaAN
2016 03 27
:* <3 :")
2016 03 28
ja imam jako lose iskustvo sa inny93,dogovorile smo prodaju tj trebalo je da mi paket bude poslat post ekspresom,doticna je navodno poslala paket koji nikad nije stigao niti sam dobila sms obavestenje od poste,kada je upitana za broj posiljke iskljucila je tel,tj prekinula svaku komunikaciju,dala sam joj naravno neg ocenu uz opis svega i sliku prepiske sa vibera,e tada sledi sou :-) tj vredjanje bez ikakvog osnova i najbitnije bez ikakvog dokaza,dobila sam obavestenje od clanica je otvorila temu i pokusala da me pljuje pa kad nije dobila podrsku i nije iznela nijedan dokaz obrisala je temu,ja sam sve ovo iznela adminu koji joj je izbrisao neg ocene jer ja nisam bila ostecena za novac,recite vi meni cemu onda sluzi to ocenjivanje ako ne za to da ukaze sa kim imate posla,nije nuzno da vas neko prevari za novac,sto ne znam da ll bl se desilo u ovom slucaju da sad ga uplatila,pa da neko bude prevarant,bezobrazan i krajnje neprofesionalan
2016 04 05
hvala olga
2016 04 06
SVAKA CAST , Alex !!! To je Katarina Peric :)
2016 04 06
cim sam postavila dokaze zasto je inny93 neozbiljan prodavac ili potencijalni prevarant obrisala je temu,pripazite se
2016 04 07
Svi su blokirani
2016 04 12
Drage forumasice... :D Naime, planiram da okacim neke komade garderobe, ( danas sam pravila selekciju :) ), medjutim, citajuci forum, mogu vam reci da sam prlilicno zbunjena, prilicno ste ubedljive kad pricate o prevarantima, prevarama :)... Citala sam vasa iskustva i pomalo sam se naplasila :o Kako ja da dokazem da nisam prevarant, jer nemam nijednu ocenu? Poslala sam poruku jednom clanu zeleci da kupim nesto, naravno da mu prvo uplatim novac, ali vidim da mi ne odgovara :( . Da li je to zbog toga sto sam nova, ili...? Izvinjavam se na neznanju, oprostite.
2016 05 03
Covece, ima ih vise nego nas!!!
2016 05 27
Cao drage devojke :) imam jedno pitanje? pa ako neko moze da mi pomogne neka se javi... Dakle, vec po treci put pravim nalog.. prvi su mi blokirali jer sam ubacivala spojene slike, dakle spajala tri u jednu i td... Drugi su mi blokirali danas, iz kog razloga ne znam... Imala sam 7 pozitivnih utisaka, i oko slanja i ispravnosti tog tipa nisam imala problema... Zanima me koji bi to mogao problem da bude... Zna li neko gde mogu da procitam neka pravila koriscenja i slicno hvala unpred :)
2016 06 11
ja za sada devojke nemam takvih utisaka,plasim se iskreno da bilo sta uzmem od nekoga,ne znam dal je fejs. poslace mi praznu kesu sta znam :D ja imam profil ovde vec duze vreme,htela sam da kupim nesto pa sam morala da se ulogujem i tako dalje,i juce sam i ja postavila neke stvari za prodaju,kao i danas. i sve pisem kakao jeste i koliko sam platila, i gde sam kupila,ili odakle su mi ljudi doneli..a mnogim stvarima sam i spustila cenu dosta. nije mi jasno zasto bi neko pravio fejk profil,i pravio se da prodaje stvari koje nema?????
2016 06 20
Na koji nacin mogu da kontaktiram admina?
2016 07 05
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 50