Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Zdravo devojke! Da li neko moze da mi objasni, sta se desava sa clanicama koje dogovore saradnju sa vama a onda nestanu? Tacnije, devojka je trebala da mi posalje ponco, ja da platim po preuzimanju paketa. Posaljem podatke, nje nigde nema?! Pozovem je, javi se ali "kao,u Bosni je",pa da sacekam dva dana i onda se vise nikada i ne javi? I takvih ima jos. Ako bude potrebe, stavicu njihova imena!
2016 01 17
Hvala...😶
2016 01 17
Pa da li je moguce da je Orao vec stigao da otvori novi profil!?!?!? Ne verujem... Grrr...
2016 01 24
Vec je ponovo i pao :D Na profilu je imala 2. slike.. legendarnu jaknu na krevetu i obucenu.
2016 01 24
Covece ta jakna :D :D :D Ne razumem stvarno taj mentalni sklop, moram priznati...
2016 01 24
Cini mi se da se radi o prevarantu pocetniku. :D
2016 01 24
I sva 3 @Aleksandra ostavljena u isto vreme.. Nikovi vrlo slicni, ban za sve profile
2016 01 31
Juce se registrovala, a vec 3 utiska i svi ostavljeni pre 19 sati....kako da ne. Ali, dzaba mi pricamo kad Adminka tolerise takvu vrstu prevare. Carolija, postavi linkove ostalih profila @milamike
2016 01 31
al ovaj nick sandraloknica, kao ona analoknica il kako se zvase sto je i u novinama bila za prevaru...
2016 01 31
@volimgarderobu je iz Panceva, a 4.utisak iz Aleksinca...koji bezobrazluk ! ( proveravala sam da nije mozda licno preuzimanje) "...za sada vise kupujem nego sto prodajem" ...***DUHOVITO***
2016 01 31
Pa ja ne verujem... Slucajno pogledah razne teme na ovom sajtu i ovu zapazih. ''POTENCIJALNI PREVARANT'' Devojke jel se vi salite, ili?! Sa svim clanicama kojima sam JA dala ocenu sam saradjivala. I to potvrdjujem ovde. Za ostalo sto se izmedju njih desava, mene ne zanima. I nemojte iz vase dosad da mene tu mesate. Hvala najlepse.
2016 02 01
Ja sa tom osobom nisam saradjivala, cak mi ni poruku nije poslla. Zaista ne znam. Ali vidim da je jos mnogim devojkama ostavljala utisak.
2016 02 02
I za 9 dana na sajtu imas 18 utisaka?!?!?! Svaka cast jer je meni trebalo godinu dana za toliko
2016 02 02
U cemu je tu problem, ne razumem? Jel tebi treba da se pravdam? :) Pogledaj prvo moje stvari, pa onda pogledaj svoje, pa ajde ponovi opet. :) Sa zenama nikad nije lako...
2016 02 02
Ok, ok, moje su skart, tvoje su luksuzne, super, blago tebi.. Ali vreme ce pokazati sta ce biti sa ovim sumnjivim utiscima ;)
2016 02 02
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 49