Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Slazem se sa vama, ali red je da i pored euforije oko novog dizajna, bar pokusamo da upozorimo devojke. :) Mada,Olga, ti si sasvim u pravu, svi su u prici, a pricu izgleda bas briga, ona tera svoje.
2016 01 10
Da vam pokazem da nisu svi u prici o novom izgledu :) Ja svakodnevno proveravam ovu temu i mislim da treba nastaviti sa istom jer mnogo znaci svim devojkama, a pogotovu nama novima, sa malo iskustva :)
2016 01 10
Samo da dodam da izuzetno cenim to sto radite i da ne budete obeshrabrene :) Ja slabo pisem u ovoj temi, ali sam redovni posmatrac iz senke :) Samo tako nastavite jer doprinosite ne samo sajtu kao takvom, nego pokazujete da ste ok devojke koje ne zele da se neko opece ili da dozivi ovde neprijatno iskustvo. Jos jednom, velika podrska sa moje strane :)
2016 01 10
Upravo tako draga Olja,teme ovakvog tipa se i otvaraju zbog vas novih,koji niste dovoljno upuceni u neka desavanja ovde. Treba ih redovno prelistavati,jer se svakodnevno dopunjuju. I nikako da se ne zalecete prilikom kupovine. Dosta je ovde bilo obmana i prevara,a cilj nam je da se to suzbije i da ovde ostanu posteni clanovi i da sve saradnje budu lepe i sve clanice zadovoljne. Ima nas dosta clanica (da ne nabrajam koje su ,prepoznace se same)koje da kazem imamo "nos",da prepoznamo ove prevarante i za sada im uspesno kvarimo planove. :") <3
2016 01 10
@vekip60 Primetila sam vec dosta clanica koje su aktivne i uveliko rade na otkrivanju prevaranata. Iskustvo, nema sta :) Samo vi "njuskajte", a ja se nadam da cu jednog dana moci da vam se prdruzim u ovoj akciji :)
2016 01 10
Naravno,sto nas je vise to bolje! :D
2016 01 10
Oljiska , dobrodosla segrte nas ! 😄 ))) Sad cu sigurno da ih prizovem, ali moram da primetim da nam vec danima nema ni Miljane ni Dragane 😄 pre 1 minuta
2016 01 13
Devojke, jos jedna caka za teme sa puuuno str. Udjete na temu i odmah na prvoj str. u komentaru ukucate tacku ( .) i kliknete na Odgovori ...i na zadnjoj stranici ste ! :D Samo nemojte da zaboravite da izbrisete tacku !
2016 01 13
@OlgaAN Hvala lepo :) :) :) Jos malo uhodavanja i tu sam sa vama :)
2016 01 13
Sa tog naloga je dato ime Lidija Jakovljevic. A sa jaknom se nesto ocigledno mulja...pre dva dana je postavila dve slike iste jakne, pa je obe obrisala i danas je postavila opet sa jos nizom cenom.
2016 01 16
Ista takva jakna je postavljena i pre dve nedelje, ustanovljeno je da je ta clanica prevarant. Za ovu ne mogu da tvrdim, samo pretpostavljam.
2016 01 16
Sumnjam da su ti podaci tacni, izvinjavam se ako nisam u pravu...
2016 01 16
Samo da javim da je opet bila ulogovana i da me je 'ladno ignorisala :D
2016 01 17
Izvini, a kako mogu da nadjem admina? ja bas nisam upucena :(
2016 01 17
Hvala ti puno
2016 01 17
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 49