Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Ja sam pre dva dana kupila od devojke po imenu Krpicamala33 ,dobila sam prljav duks sa cpkom,sta da radim,prala sam ga fleka je zuta ne moze da se skne ,sta da radm ?moze neko da m pomogne?
2015 12 24
Pokusaj da reklamiras predmet, ponudi devojci da vratis duks, a ona tebi novac, a da ti platis postarinu. Mozda i pristane. Ako ne uvazi reklamaciju, jedino mozes da je ocenis onako kako smatras da treba.
2015 12 24
Rekla bih da je to Dragana...ona otvori nalog, pusti da sklizne sa liste novih clanova i tek onda postavi predmete ( nepostojece,naravno) Miljana je nestrpljivija ,odmah postavi i slicice ,pa se primeti vec pri registraciji :) :) :)
2015 12 27
Ne razumem zasto mislite da je neko prevarant ako nema utisaka, evo ni ja nemam utisaka jer nisam jos nista prodala, nisam ni bila toliko aktivna na sajtu, ali ne bih volela da neko o meni ovako misli i pise jer ima predrasude. Upoznajte, saradjujte, pa onda kudite ili hvalite :)
2015 12 27
Dani88, nije u pitanju nalog bez utisaka, nego nalog sa slikama sa neta i nekim osobenostima po kojima znamo koji je prevarant u pitanju. "Upoznavanje i saradnja " sa takvim profilom znaci izgubljenih 3000, 4000 + ptt+ nerviranje, a to nikako ne zelimo ni sebi ni drugim clanicama, zar ne ? Koliko vidim tvoj nalog je bez greske i nema potrebe da sebe uporedjujes sa prevarantom. <3
2015 12 27
Pogledala sam ,slikama se nezna ni pocetak ni kraj,tj. preuzimane sa raznih stranica,po meni KP i reklamiranje profila na FB,sto je takodje zabranjeno. U svakom slucaju ja ovakve izbegavam.!!!! P.S Olga, zelim Vam srecnu Novu 2016. i sve najlepse u njoj,pozz!
2016 01 04
Hvala draga Veki, zelim ti samo jedno u 2016....da budes srecna ! PS ..a sebi zelim da mi moja Veki <3 vise ne persira :D
2016 01 04
OOOOOOOOOOOOO pa dokle vise,razmnozavaju se brze nego pacovi!!!!!!!!
2016 01 04
Pa lose su smislile :)) :)) Ima nas poprilicno koje im kvarimo planove!
2016 01 04
Hvala vam svima koje im kvarite planove i upozoravate nas ostale :)
2016 01 04
Ova @prases mi je pisala danas za razmenu
2016 01 04
ostavila sam negativne.
2016 01 06
Katja, i meni je ta jakna jako poznata. Ali mi se cini da ova tema vise nikog ne interesuje, svi su u prici o novom izgledu. :s
2016 01 10
***KaTjaP Takva slicna jakna je vec bila postavljana i utvrdjeno je da je prevara bila u pitanju. Tako da i ovu bih ja zaobilazila u sirokom luku.
2016 01 10
Suvise lepo da bi bilo istinito. Jer,ovakve i slicne kozne jakne,od prirodne koze i krzna su na FB-u od 20.000rsd pa na vise...
2016 01 10
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 49