Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Moze li mi neko pomoci,ko je admin na ovom sajtu?Hvala unapred
2017 08 20
.
2017 08 28
> jelenajeca032: > Moze li mi neko pomoci,ko je admin na ovom sajtu?Hvala unapred Evo link za admina ,Jelena. Meni je zaista pomogao .
2017 09 16
Опет мора да успава бебу. :D Да, утисци од профила који су отворени одмах након њеног, међусобно се прате, неке фотке скинуте са Шопингхоличарки... Јасно као дан. 🙂
2017 10 08
Nema sanse da je ova bunda od cincile 8000, sve ostalo ok, i parka nije skupa ni jeftina realna je, ali cincila za 8000 =) jedino ako je EVRA x-)
2017 10 08
Prevarantima bih svima metak u celo!
2017 10 08
Vidim da je aktuelna jos jedna tem o nekom prevarantu. Mozda je bilo bolje umesto sto ste odmah stavili do znanja da su slike sa neta da ste se napravile naivne i zatrazile podatke za uplatu unapred cisto da dodjemo do imena i prezimena mozda je neko od starih prevaranata
2017 10 08
Jovana0604
2017 11 07
Poslednju negativnu procitajte..moje lose iskustvo sa clanicom
2017 11 07
Neka vam posalje broj za pracenje posiljke. Ako je poslala paket ondq mora dq ima uputnicu. Paketi poslednjih nedelja uglavnom kasne jer je posta i strajku
2017 11 07
Tu "Chanel" ste mogli da nadjete i kod kineza jeftinije ... Javite se Adminu za brisanje negativne koju Vam je ostavila bez razloga.
2017 11 07
Drage ženice devojke itd..Ja licno kome god posaljem poruku za tako neku stvar ili neodgovori uopšte ili se javi nakon pola godine..Obično kad mi se nešto sviđa kliknem na kupi što po meni znači da sam kupac.. Ali gospoda postave artikle i treba palis sveće da ti se udostoji odgovoriti ili kažu prodato a neoznače da je artikl prodat.. .A svakako sve one koje mi odgovore i kupim ono sto me interesuje..
2017 11 14
> BiljaBilja6: > Drage ženice devojke itd..Ja licno kome god posaljem poruku za tako neku stvar ili neodgovori uopšte ili se javi nakon pola godine..Obično kad mi se nešto sviđa kliknem na kupi što po meni znači da sam kupac.. > Ali gospoda postave artikle i treba palis sveće da ti se udostoji odgovoriti ili kažu prodato a neoznače da je artikl prodat.. > .A svakako sve one koje mi odgovore i kupim ono sto me interesuje.. > To sto ste sada napisali spada u neki drugi domen podforuma ,ne u ''Potencijalne prevarante '' . Niko nije prevarant ako se ne javi ili ne odgovori na poruku uopste . To je nekultura i o tome je ovde izlisno pricati . Sajt je prepun takvih .
2017 11 14
Imam jedno pitanje, ne znam da li ima neka tema sto se tice fejk parfema, ali ih je preplavljeno tržište pogotovo mogu da izdvojim jedno 20 korisnika na mojim krpicama koji ih prodaju, i naravno naglase da je orginal... Da li postoji neka tema baš vezana za parfeme? Najčudnije mi je od svega što korisnici koji ih prodaju imaju dosta pozitivnih ocena. Mogu čak na na osnovu slika da navedem zasto je fejk (npr. mnogo vole Tom Ford parfeme da kopiraju sa losim kutijama i traze cak i 4500 rsd)...
2017 11 18
> Valentina666: Тренутно не постоји таква тема, било их је пре. С времена на време се јави неко да укаже на то, пише се неколико дана и онда ништа. Уопштено је фејк козметика велики проблем, повремено се продавци такве робе блокирају, али већина њих убрзо отвори нов налог и наставе са продајом. Сматрам да је делотворније да се подиже свест о фејкчинама како би што мање и мање људи то куповало и онда ће сама понуда те козметике да се смањи јер једноставно скоро нико неће куповати.
2017 11 18
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 50