Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> CocoVanilla: > Meni je stiglo 3 kesice hrane za pse nakon 3 dana od kada sam im pisala :") > Ostalo....cekam, videcemo... Mozete da porucite premil za kuce!
2017 08 16
I meni je odmah stigla Premium hrana za kuce. Sad se nazalost mom psu svidela hrana, a nisu bas mnogo povoljni... :D
2017 08 16
> Bojanaa12: > I meni je odmah stigla Premium hrana za kuce. Sad se nazalost mom psu svidela hrana, a nisu bas mnogo povoljni... :D Hjooj, isti problem :(
2017 08 19
Ja sad malo gledala nesto po facebooku kad mi izadje oglas od dm drogeria i pise da se popuni formular i 100 najsrecnijih dobija l'oreal revitalift kremu.Ja popunila cisto onako ko zna kad mi sad stigla poruka na majl da sam osvojila.Jaoo bas sam srecna.Malo sam izgugla kad ono vidim na svake dve nedelje organizuju nesto ovakvo.I najbolje je sto je full size proizvod.Jeeejjj.
2017 08 21
Ja sam dobila za Afroditu i Nuxe, odlicni su! Mozete li mi reci kako da posaljem za Avene? :D
2017 08 24
> marijajagodina: > Ja sam dobila za Afroditu i Nuxe, mozete li mi reci kako da posaljem za Avene? Idi na njihovu facebook stranicu!
2017 08 24
Hvala, znaci samo im posaljem poruku u inbox? :D
2017 08 24
Ja ne mogu da nadjem njihovu stranicu na fb,nasla sam im neku pisala,ali nije za srbiju :,'(
2017 08 24
Zdravo prijavila sam se za razne uzorke neki su mi stigli a neki ne.Henkel mi jos uvek nije odgovorio za uzorke koliko ste vi cekali odgovor ili da vam stignu?Gde ste se prijavili za Perskindol?Hvaka
2017 08 24
Hvala.... :")
2017 08 24
Hello Marina. This is Eau Thermale Avene Romania. For more info, please contact the page in your country 😊 Thanks and have a lovely day! Meni ovo poslali.... :s
2017 08 24
Ja pitala fairy preko facebooka i rekli mi da salju ali su podelili sve uzorke pa treba da im stigne.
2017 08 25
> marina993: > Hello Marina. This is Eau Thermale Avene Romania. For more info, please contact the page in your country 😊 Thanks and have a lovely day! Meni ovo poslali.... :s Kucaj na facebooku eau thermale avene i ulazi u stranice dok nenadjes srpsku. Ili idi na avene sajt i popuni kontakt formu tu mozes traziti uzorke.
2017 08 25
Meni je stiglo za dve nedelje za Nuxe. Pisala sam Avene na fejsu i rekli su da ce mi poslati :")
2017 08 25
Hvala na brzim odgovorima. Okacicu ovde kad nesto stigne od porucenog.
2017 08 25
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 52