Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Tek sad vidim ovu temu, bas mi se svidjaa :D Narucila sam Afroditine i PLATINUM uzorke, videcemo da li ce doci :)
2017 08 09
> napadapa: >... henkel mi salje neke proizvode, samo su mi oni odgovorili na poruke, ali polako Mozes li mi reci gde si napisala henkelu,jel na fb ili ???
2017 08 09
> Draagaa: > > napadapa: > >... henkel mi salje neke proizvode, samo su mi oni odgovorili na poruke, ali polako > Mozes li mi reci gde si napisala henkelu,jel na fb ili ??? Mozes ih pitati na mail [email protected]
2017 08 09
> Draagaa: > > napadapa: > >... henkel mi salje neke proizvode, samo su mi oni odgovorili na poruke, ali polako > Mozes li mi reci gde si napisala henkelu,jel na fb ili ??? pisala sam na mail, rekla sta zelim da probam, ali su mi odgovorili da nemaju obicaj da salju, ali kao ne znam ni ja zele kao da mi posalju neke uzorke omeksivaca po 90ml i dva hvataca boja
2017 08 09
Hvala vam na odgovoru :-) Ja juce dobila ob tampone,tako da eto i njima mozete da pisete,salju Nemci . ;)
2017 08 09
Na koju adresu ste pisali krauterhofu? Na fejsbuku ne citaju poruke izgleda.
2017 08 09
> Draagaa: > Hvala vam na odgovoru :-) > Ja juce dobila ob tampone,tako da eto i njima mozete da pisete,salju Nemci . ;) Mozes li ostaviti link?
2017 08 09
I meni isto tražili da platim poštarinu 200 dinara> bilja0808: > I meni je Koozmetik trazio da sama platim postarinu :) > Postarina 200 dinara
2017 08 09
Prijavila sam se u novalak klub i šalju taj poklon dobrodošlice.Stiže za oko dve sedmice> Sabrina123: > > andreadanijel12: > > Od novalak sam dobila termos torbica za flasicu > > I Logona su mi poslali poruku da nesalju uzorke nego da tražim u apoteku 😩 > Gde si se prijavila za novalac? > Meni su rekli iz Logone da ce mi poslati jer u krnjaci nema apoteke sa kojima saradjuju.
2017 08 09
Dali je neko poručivao uzorke od Ziaja?jer očigledno na fb ne čitaju poruke
2017 08 09
Ja sam im odgovorila da mi ne odgovara 😃😀😂 > Andry96: > Sto se tice ambalaze, moguce da je dosta ljudi trazilo samo uzorke pa su promenili da samo firmama salju ili tako nesto. Mene su zvali da pitaju da li sam dobila paket, ali eto slucajnosti, ja drzim trgovinsku radnju sto sam i napomenula, kada su me pitali da li sam dobila i upotrebila i za sta ce mi. Sa Logonom nisam imala uopste problema, samo su me pitali kakav tip koze imam i rekli da ce poslati odmah. > A za ove Koozmetik ceo dan razmisljam sta da im odgovorim. Sada kada je Sabrina postavila sliku uzoraka, bas mi se svidjaju, ali nekako i jeste i nije fer sto sad traze da platimo postarinu. Meni se licno desavalo da puknem pare za kreme ili tako nesto i da mi ne odgovara i posle mogu samo da se slikam. A i sto su ove druge firme budale sto sve salju besplatno, odnosno plate i postarinu?! Da li mislite da trebam da im odgovorim ili ne?
2017 08 09
Pa dobro necu propasti za 200 dinara :)
2017 08 09
> Pcelica034: > > Draagaa: > > Hvala vam na odgovoru :-) > Mozes li ostaviti link? Ja sam to porucila ,ima jedno 2-3 meseca,vec sam i zaboravila da sam narucila.Na prvoj stranici ima postavljen link,pa sam preko njega. :-)
2017 08 10
> netia995: > Na koju adresu ste pisali krauterhofu? Na fejsbuku ne citaju poruke izgleda. Mozes ih pitati na mail [email protected]
2017 08 10
> andreadanijel12: > Prijavila sam se u novalak klub i šalju taj poklon dobrodošlice.Stiže za oko dve sedmice> Sabrina123: > > > andreadanijel12: > > > Od novalak sam dobila termos torbica za flasicu > > > I Logona su mi poslali poruku da nesalju uzorke nego da tražim u apoteku 😩 > > Gde si se prijavila za novalac? > > Meni su rekli iz Logone da ce mi poslati jer u krnjaci nema apoteke sa kojima saradjuju. Hvala.
2017 08 10
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 52