Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Ne, naravno da ne placas nista :)
2017 08 04
> Andry96: > Ne, naravno da ne placas nista :) Hvala na odgovoru, Pisala sam za afroditu, odgovorili su mi da ce poslati kremice za moj tip koze, ostalo videcemo :)
2017 08 04
Pozdrav svima.Ja sam relativno nova u ovome.Evo ga nesto sto sam ja porucila i dobila a nije vec napisano: -ziaja(facebook) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dana -pharmasept(facebook)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dana -henkel(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7(naglasite koje proizvode ja sam dobila perwoll,silan,colour catcher,fairy) -krauthercof(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan -gerovital(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan -bella srbija(facebook)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan(stici ce vam puna kesa ulozaka) -dr.colic(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan -cedevita na njihovom sajtu se prijavite u njihov klub i onda idite na opciju testiraj sa cedvitom i popunite podatke i stici ce vam 1 flasa od narandze i kutijica sa onim granulicama sto ih ja tako zovem sa ukusom tropica. Nadam se da sam bila od pomoci,ako nadjete jos nesto objavljujte.
2017 08 06
Stiglo mi je danas 18 uzoraka od Afrodite i brosura :)
2017 08 07
> Sabrina123: > Pozdrav svima.Ja sam relativno nova u ovome.Evo ga nesto sto sam ja porucila i dobila a nije vec napisano: > -ziaja(facebook) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dana > -pharmasept(facebook)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dana > -henkel(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7(naglasite koje proizvode ja sam dobila perwoll,silan,colour catcher,fairy) > -krauthercof(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan > -gerovital(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan > -bella srbija(facebook)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan(stici ce vam puna kesa ulozaka) > -dr.colic(mail)) pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan > -cedevita na njihovom sajtu se prijavite u njihov klub i onda idite na opciju testiraj sa cedvitom i popunite podatke i stici ce vam 1 flasa od narandze i kutijica sa onim granulicama sto ih ja tako zovem sa ukusom tropica. > Nadam se da sam bila od pomoci,ako nadjete jos nesto objavljujte. Ja sam vecinii poslal poruke na mail i na facebook i odgovorili su mi da ce poslati uzorke <3 Jeee..Ako znas jos negde gde ima da se naruce ti javljaj
2017 08 08
Premil facebook ili mail kazete im da hocete da vase kuce i mace probaju njihovu hranu i poslace vam par kesica Koozmetik facebook pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan
2017 08 08
Ja sam poručila bv ambalaže ali poslali su mi poruku i traze mi ime firme i pib firme.Jesu i vama to tražili ili samo ja sam baksuz 😃
2017 08 09
Od novalak sam dobila termos torbica za flasicu I Logona su mi poslali poruku da nesalju uzorke nego da tražim u apoteku 😩
2017 08 09
> andreadanijel12: > Ja sam poručila bv ambalaže ali poslali su mi poruku i traze mi ime firme i pib firme.Jesu i vama to tražili ili samo ja sam baksuz 😃 Mene su zvali i rekli mi samo za trgovacke radnje.Tako da nisi jedina.
2017 08 09
> andreadanijel12: > Od novalak sam dobila termos torbica za flasicu > I Logona su mi poslali poruku da nesalju uzorke nego da tražim u apoteku 😩 Gde si se prijavila za novalac? Meni su rekli iz Logone da ce mi poslati jer u krnjaci nema apoteke sa kojima saradjuju.
2017 08 09
gerovital mi je poslao tri kesice od 2ml i henkel mi salje neke proizvode, samo su mi oni odgovorili na poruke, ali polako
2017 08 09
> Sabrina123: > Premil facebook ili mail kazete im da hocete da vase kuce i mace probaju njihovu hranu i poslace vam par kesica > Koozmetik facebook pita te ih da li salju uzorke i da hocete da ispobate i poslace vam u roku od 7-10 dan Hej :) Zanima me da li su Koozmetik i tebi trazili da sama platis postarinu ili??
2017 08 09
I meni je Koozmetik trazio da sama platim postarinu :) Postarina 200 dinara
2017 08 09
Sto se tice ambalaze, moguce da je dosta ljudi trazilo samo uzorke pa su promenili da samo firmama salju ili tako nesto. Mene su zvali da pitaju da li sam dobila paket, ali eto slucajnosti, ja drzim trgovinsku radnju sto sam i napomenula, kada su me pitali da li sam dobila i upotrebila i za sta ce mi. Sa Logonom nisam imala uopste problema, samo su me pitali kakav tip koze imam i rekli da ce poslati odmah. A za ove Koozmetik ceo dan razmisljam sta da im odgovorim. Sada kada je Sabrina postavila sliku uzoraka, bas mi se svidjaju, ali nekako i jeste i nije fer sto sad traze da platimo postarinu. Meni se licno desavalo da puknem pare za kreme ili tako nesto i da mi ne odgovara i posle mogu samo da se slikam. A i sto su ove druge firme budale sto sve salju besplatno, odnosno plate i postarinu?! Da li mislite da trebam da im odgovorim ili ne?
2017 08 09
> Andry96: > Sto se tice ambalaze, moguce da je dosta ljudi trazilo samo uzorke pa su promenili da samo firmama salju ili tako nesto. Mene su zvali da pitaju da li sam dobila paket, ali eto slucajnosti, ja drzim trgovinsku radnju sto sam i napomenula, kada su me pitali da li sam dobila i upotrebila i za sta ce mi. Sa Logonom nisam imala uopste problema, samo su me pitali kakav tip koze imam i rekli da ce poslati odmah. > A za ove Koozmetik ceo dan razmisljam sta da im odgovorim. Sada kada je Sabrina postavila sliku uzoraka, bas mi se svidjaju, ali nekako i jeste i nije fer sto sad traze da platimo postarinu. Meni se licno desavalo da puknem pare za kreme ili tako nesto i da mi ne odgovara i posle mogu samo da se slikam. A i sto su ove druge firme budale sto sve salju besplatno, odnosno plate i postarinu?! Da li mislite da trebam da im odgovorim ili ne? Ja sam resila da mi posalju uzorke.Vidim da je prirodna kozmetika u pitanju,bez hemije.Sigurno vredi :)
2017 08 09
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 52