Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Pozz. Ako moze meni neko da posalje link za ankete :)
2017 06 18
Ako nekoj devojci treba link za ankete,moze se javiti i meni da joj posaljem link :D
2017 06 22
Pozdrav, ovo je malo glupo ali kako sam narucivala neke uzorke naisla sam na sajt Tena i tu narucila uzorak i rekli su da ce poslati sto pre,medjutim ja nisam procitala da salju ulozke za one sa slabom besikom ,pa da li znate kako bih mogla da prekinem to da mi ne posalju jer nisam tacno procitala.Help ! ,:( ,:) :,'( :') :'( o:)
2017 06 24
I ja sam mislila da su ulosci pa sam porucila ali mi nisu nikada ni poslali ... 😃
2017 06 24
> Nikki123: > Pozdrav, ovo je malo glupo ali kako sam narucivala neke uzorke naisla sam na sajt Tena i tu narucila uzorak i rekli su da ce poslati sto pre,medjutim ja nisam procitala da salju ulozke za one sa slabom besikom ,pa da li znate kako bih mogla da prekinem to da mi ne posalju jer nisam tacno procitala.Help ! ,:( ,:) :,'( :') :'( o:) Nemoj da brines, ja sam narucila za starijeg clana porodice pa mi nikad nisu poslali. Verovatno i tebi nece.
2017 06 24
Hvala Vam :) :D
2017 06 24
WOW! Kako zanimljiva tema!! Nikada mi nisu pali na pamet uzorci, ali bas ste mi zagolicale mastu! Nocas sam zaginula do pola noci guglajuci sve zivo i slala zahteve za uzorke. Videcu na kraju da li se ista isplatilo. Obavestavam vas o svemu :) :* <3
2017 07 17
Meni stigli Afrodita,Perskindol,lovac na boje i prijavila sam se u novalak klub i poslali mi poklon.
2017 07 18
Sta si dobila od Novalac :)
2017 07 21
Evo ja sam zapisala neke sajtove sa kojih sam ja licno porucivala , a i meni bliske osobe : - Ob tamponi - La Roche - posay - Nuxe Paris - Soraya kreme - Equlibra kreme - Mega bv pack (ambalaze ) - Buzzaar - Platinum Serbia ( uzorci hrane za pse )
2017 07 28
Aj stavi linkove za La Roche i Soraya, kao i ova dva zadnja. ;))))
2017 07 29
:'')
2017 08 02
Zdravo devojke, zanima me da li prilikom dolaska tih uzoraka mora biti neko kod kuce da potpise da je primio paket itd ili samo ubace u sanduce? Narucila bih sada sve te uzorke, ali sam na putu :/
2017 08 02
Pa bolje onda naruci kad se vratis s puta :) Neki salju preporuceno gde treba neciji potpis. Meni su Platinum Serbia, Mega B&V Pack i Avene poslali preko kurirske sluzbe.
2017 08 02
Mozda glupo pitanje ali da li placas postarinu za te uzorke ili ne?
2017 08 03
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 52