Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Ćao devojke. Ja sam nova ovde, pročitala sam i okvirno skapirala o čemu se radii, ali opet da vas pitam. Vi jednostavno im napisete poruku da zelite uzorke ili ima neka forma za prijavu? Hvala vam unapred, mrzi me jako da čitam sve 23 strane :)
2017 08 26
> Mima00: > Ćao devojke. Ja sam nova ovde, pročitala sam i okvirno skapirala o čemu se radii, ali opet da vas pitam. Vi jednostavno im napisete poruku da zelite uzorke ili ima neka forma za prijavu? Hvala vam unapred, mrzi me jako da čitam sve 23 strane :) Imas i jedno i drugo,sve zavisi od firme.Bolje procitaj unazad imas dosta firmi od kojih mozes poruciti napisano.
2017 08 26
Stigla juce i maramica - upijac boje, nakon 2 nedelje. Cekamo dalje... Od kozmetike - jos nista. :(
2017 08 26
Ovo je moja majka dobila,ja sam u pola manje... kad me nece x-) Javis im se na fb. i oni posalju to sto imaju.Bas su ljubazni i azurni.
2017 08 26
I ja sam isto dobila bas malo od njih..
2017 08 26
Ćaos devojke:-) novi sam član, ali iščitala sam sve komentare od prve do poslednje stranice i pošto bih volela da isprobam te Nuxe proizvode koje ste uglavnom pozitivno ocenile, htela bih da vas pitam da li je osim tog e-formulara za prijavu koji se popunjava na njihovom sajtu potrebno slati i neka dodatna pitanja i zahteve za testere. Pošto meni nije stigao nikakav verifikacioni mejl nakon prijave, nikakva potvrda da mi je prijava prihvaćena, samo sam nakon završetka popunjavanja obrasca preusmerena na početnu stranicu i to je to. Ni u prostoru za unos mob.telefona nema dovoljno mesta tako da se ne moze uneti ceo br. Sad sam ostala u dilemi da li sam se prijavila ili ne. Da li je i vama bio takav način prijave ili to samo kod mene nešto ne štima?
2017 08 27
I kod mene ceo br.nije mogao da stane.Bas sam bila zbunjena.I nista mi nisu poslali.
2017 08 27
Pa jako mi je cudno sto se ne dobije nikakva povratna informacija, cak ni ono standardno Hvala na prijavi i sl, bas nista... :/
2017 08 27
Bzv, verovatno neće da šalju više pa ovako otkače one koji bi im slali zahteve...:-( Hvala na odgovoru u svakom slucaju:-)
2017 08 27
kakva sjajna tema :D al ja sam u nedoumici. sta im tacno napisete u poruci? 'Cao, htela bih da probam vase testere?????' Malo mi glupo al ako funkcionise, sto da ne. Testeri uvek fino dodju, pogotovu za neka kratka putovanja :)
2017 08 28
> smizojka: > kakva sjajna tema :D al ja sam u nedoumici. > sta im tacno napisete u poruci? 'Cao, htela bih da probam vase testere?????' Malo mi glupo al ako funkcionise, sto da ne. Testeri uvek fino dodju, pogotovu za neka kratka putovanja :) Pitaj nesto ovako ,,Kupila bih vase proizvode ali bih prvo zelela da ih isprobam pa me zanima da li saljete uzorke?
2017 08 28
Projavite se u cedevitin klub.Deli se cedevita.Neka se svi prijave jer pocinju da salju tek kada se prijavi dovoljan broj ljudi koji ce testirati.Ja sam dobila u proslom krugu i jos nisam potrosila a imam 2 dece koji to piju.
2017 08 29
Pisala sam na fejsbuku Gerovitalu Srbiji za uzorke, i rekli su da ce mi poslati, probajte 😀
2017 08 30
Stiglaaa afrodita devojke :) 10 uzoraka Kako ste narucile tamone? Meni onaj link ne radi
2017 08 30
> Mima00: > Stiglaaa afrodita devojke :) > 10 uzoraka > Kako ste narucile tamone? Meni onaj link ne radi Tampone vise nedele.
2017 08 31
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 52