Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> Timci92: > Kako se registruje na GFK? Imate na Google-u registraciju za GFK, samo ukucajte u pretrazi GFK registracija i izbaciće Vam rezultat. Ukoliko se ne možete snaći pošaljite mi Vaš mail u Inboxu.
2019 03 14
Ja sam pokusala da se ulogujem ponovo, registrovala sam se pre godinu dana i naravno zaboravila sve. I sada kad pousam trazi mi da skeniram neki kod, a ja kod naravno nemam. I nece da mi posalju novi... tako da sam odustala
2019 03 14
> sneguljica: > Ukoliko nekoga zanimaju ankete, i ja Vam mogu poslati pozivnicu na mail. Inace vise puta sam dobijala vaucere za Lilly, DM, Laguna i Delfi knjizare, a nekoliko puta sam imala i isplatu novca na racun. Ako nekoga zanima, javite se :D Zanimaju me ankete
2019 03 17
Ukoliko nekoga zanimaju ankete, i ja Vam mogu poslati pozivnicu na mail. Inace vise puta sam dobijala vaucere za Lilly, DM, Laguna i Delfi knjizare, a nekoliko puta sam imala i isplatu novca na racun. Ako nekoga zanima, javite se 😀
2019 03 18
Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni.
2019 03 19
Ja sam tek sad videla ovo, pa ako i dalje postoje ti sajtovi, neka mi neko pošalje. :)
2019 03 20
> meetmimmy: > Ja sam tek sad videla ovo, pa ako i dalje postoje ti sajtovi, neka mi neko pošalje. :) Na šta tačno mislite?
2019 03 20
> Blizanče: > Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni. Prvi put čujem da je registracija odbijena. To se dešava jedino ukoliko je neko negde već registrovan član, ali za nove članove da budu odbijeni pri registraciji to zaista prvi put čujem... 🤔🤔
2019 03 20
> LadyBlye: > > Blizanče: > > Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni. > Prvi put čujem da je registracija odbijena. > To se dešava jedino ukoliko je neko negde već registrovan član, ali za nove članove da budu odbijeni pri registraciji to zaista prvi put čujem... 🤔🤔 Kada sam prosledila mejlove ljudi koji su hteli da rade ovu aplikaciju od Gfk sam dobila odgovor da je veliko interesovanje i da nisu u mogucnosti da registruju sva domacinstva. Verovatno sad imaju dovoljno clanova....
2019 03 20
Ja sam vec registrovana od pre, ali nnisam koristila aplikaciju i izbrisala sam je. Skoro sam je ponovo instalirala, ulogujem se ja i onda mi trazi QR kod i ukljuci kameru cekajuci QR kod, a ja taj kod nemam, mozda sam ga dobila kad sam se registrovala, ali ssada ga nemam... I naravno ne postoji opcija da mi ponovo posalju kod...
2019 03 22
> Blizanče: > > LadyBlye: > > > Blizanče: > > > Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni. > > Prvi put čujem da je registracija odbijena. > > To se dešava jedino ukoliko je neko negde već registrovan član, ali za nove članove da budu odbijeni pri registraciji to zaista prvi put čujem... 🤔🤔 > Kada sam prosledila mejlove ljudi koji su hteli da rade ovu aplikaciju od Gfk sam dobila odgovor da je veliko interesovanje i da nisu u mogucnosti da registruju sva domacinstva. Verovatno sad imaju dovoljno clanova.... Ja ne sakupljam na takav način poene, nego redovno skeniram svoje kupovine. Samo par njih sam registrovala preko sebe na GFK. Ko me pita, uglavnom im dam direktan link za registraciju i tako se sami registruju odmah, dok ako idu preko nečije preporuke onda moraju da čekaju neko vreme. Inače, sada sam poručila mikser jer mi je stari gotov, tako da mi u prvoj polovini aprila stiže Bexom. :) :) Naravno, sakupljam poene i dalje i videću šta ću sledeći put uzeti kada ih za par meseci sakupim više. ;) :)
2019 03 23
Ja se sad od GFK skeniranja racuna, ovaj mesec dobila i treci poklon. 2 peskira, preporuka za njih. :) Lepi, srednje velicine i kvalitetni.
2019 03 23
> LadyBlye: > > Blizanče: > > > LadyBlye: > > > > Blizanče: > > > > Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni. > > > Prvi put čujem da je registracija odbijena. > > > To se dešava jedino ukoliko je neko negde već registrovan član, ali za nove članove da budu odbijeni pri registraciji to zaista prvi put čujem... 🤔🤔 > > Kada sam prosledila mejlove ljudi koji su hteli da rade ovu aplikaciju od Gfk sam dobila odgovor da je veliko interesovanje i da nisu u mogucnosti da registruju sva domacinstva. Verovatno sad imaju dovoljno clanova.... > Ja ne sakupljam na takav način poene, nego redovno skeniram svoje kupovine. Samo par njih sam registrovala preko sebe na GFK. Ko me pita, uglavnom im dam direktan link za registraciju i tako se sami registruju odmah, dok ako idu preko nečije preporuke onda moraju da čekaju neko vreme. Inače, sada sam poručila mikser jer mi je stari gotov, tako da mi u prvoj polovini aprila stiže Bexom. :) :) > Naravno, sakupljam poene i dalje i videću šta ću sledeći put uzeti kada ih za par meseci sakupim više. ;) :) Pa i ja sam prosledila nekoliko ljudi na aplikaciju. Nisam znala za referal link. Radim od prosle godine ali jos skupljam za vaucer.
2019 03 24
Devojke, je l moze neko spisak svih adresa na koje treba da se javimo za uzorke? Bas bi mi znacilo sta god...i za kucu i za licnu negu. 😯😊
2019 04 01
> NShibridi: > Devojke, je l moze neko spisak svih adresa na koje treba da se javimo za uzorke? Bas bi mi znacilo sta god...i za kucu i za licnu negu. 😯😊 Brišu se svi linkovi iz tema povremeno... Ja Vam preporučujem Avene (javite im se mailom i zamoliti za uzorke), Multiactiv, Afrodita, imate ovde negde u temi ali ne znam na kojoj tačno stranici naziv za hvatač boja, hranu za kuce i mace....
2019 04 02
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 52