Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> Sabrina123: > To ti je za hrvate.Nije za nas.Stize i meni na mejl ali nikad neposalju uzorak. Meni su jednom ranije stigli njihovi uzorci, tako da sam popunila opet juče, pa videću da li će stići i ovoga puta. ;) Takođe sam od njih bila letos dobila i ponudu za besplatan dermatološki pregled u Euromedicu kod nas, ali za tako nešto nisam imala potrebu pa nisam otišla. Čak mi je i na broj telefona bila stigla poruka od njih dan ranije da potvrdim za pregled Od La Roche mi je isto tako bilo stiglo za besplatan pregled.
2019 02 26
> Lazarevic.jela: > > Jas9012: > > > maja_fs: > > > Moze i meni. [email protected] Unapred hvalaa :) > > > > Rada33: > > > > > AnaCvetkovic: > > > > > > n.cactus: > > > > > > > Draganicica: > > > > > > > > EmaNoviSad: > > > > > > > > > Pcelica034: > > > > > > > > > Ko zeli moze i meni poslati mejl da mu posaljem pozivnicu. Ja radim ankete vec dugo, dobijala sam vaucere za Lily, Dm, Maxi... Negde sam imala i isplatu novca na racun, uzimala dopune za telefon... To uvek dobro dodje.Ako vas interesuje saljite mail u inbox :") > > > > > > > > Cao. Moze meni :-) [email protected] > > > > > > > Ako može i meni [email protected] > > > > > > Može i meni. [email protected] :) > > > > > Moze i meni [email protected] > > > > [email protected] Mogu i ja da dobijem? > > Moze li i meni? [email protected] hvala > moze i meeeni :))) Ako jos uvek vazi, moze i meni :)
2019 02 27
> LadyBlye: > > Sabrina123: > > To ti je za hrvate.Nije za nas.Stize i meni na mejl ali nikad neposalju uzorak. > Meni su jednom ranije stigli njihovi uzorci, tako da sam popunila opet juče, pa videću da li će stići i ovoga puta. ;) > Takođe sam od njih bila letos dobila i ponudu za besplatan dermatološki pregled u Euromedicu kod nas, ali za tako nešto nisam imala potrebu pa nisam otišla. Čak mi je i na broj telefona bila stigla poruka od njih dan ranije da potvrdim za pregled > Od La Roche mi je isto tako bilo stiglo za besplatan pregled. Da,da i meni stigne kada je za srbiju i hrvatsku.Uvek pise u uslovima(ono sto stikliras dole).A i vidi se da pise hr umesto rs u linku.To sam i ja dobijala.Od la rlcha sam dobijala i uzorke bas cesto preko fejsa.
2019 02 27
Ako ima neko ko ne radi ankete, a radio bi neka mi se javi :) Skoro sam dobila kupon za DM od ura]enih anketa. A ima i drugih.
2019 03 01
Ukoliko nekoga zanimaju ankete, i ja Vam mogu poslati pozivnicu na mail. Inace vise puta sam dobijala vaucere za Lilly, DM, Laguna i Delfi knjizare, a nekoliko puta sam imala i isplatu novca na racun. Ako nekoga zanima, javite se :D
2019 03 11
Ako neko hoce da radi ankete preko ne tako poznatog panela neka mi posalje svoju mejl adresu. Dobijaju se vauceri. :)
2019 03 11
> TAJCIV: > > Mila611: > > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... > Mozes i meni poslati taj link za skeniranje racuna i pojasniti o cemu se radi :) > Hvala > [email protected] I menii
2019 03 13
Ako neko zeli da radi ankete na bilo kom sajtu i/ili da skenira barkodove moze da mi se javi.
2019 03 13
Blizance pisi mi koji je to sajt koji nije tako poznat, da znam jesam li vec clan
2019 03 13
> Blizanče: > Ako neko hoce da radi ankete preko ne tako poznatog panela neka mi posalje svoju mejl adresu. Dobijaju se vauceri. :) [email protected] Pozdrav :)
2019 03 13
> sneguljica: > Ukoliko nekoga zanimaju ankete, i ja Vam mogu poslati pozivnicu na mail. Inace vise puta sam dobijala vaucere za Lilly, DM, Laguna i Delfi knjizare, a nekoliko puta sam imala i isplatu novca na racun. Ako nekoga zanima, javite se :D [email protected] Pozdrav :)
2019 03 13
Ja popunjavam ankete i skupljam bodove koje mogu da zamenim za eure na pay pal-u. Ako hocete pozivnice, posaljite mi vas mail.
2019 03 14
> Minavb: > Ja popunjavam ankete i skupljam bodove koje mogu da zamenim za eure na pay pal-u. Ako hocete pozivnice, posaljite mi vas mail. [email protected] Zdravo koliko od prilike ti treba vremenski za npr 1€?
2019 03 14
> Stojkovictamara: > > Minavb: > > Ja popunjavam ankete i skupljam bodove koje mogu da zamenim za eure na pay pal-u. Ako hocete pozivnice, posaljite mi vas mail. > [email protected] > Zdravo > koliko od prilike ti treba vremenski za npr 1€? Hvala :) Pozdrav
2019 03 14
Kako se registruje na GFK?
2019 03 14
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 52