Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Groznoo! [:sokiran] juce sam imala slicnu situaciju i u potpunosti te razumem. I nemoj nikad da kazes da ti nije do novca...i da je 50 din u pitanju, tvoji su. [:poljubac] S obzirom da ja ucim da sijem, mogu da pokrenem neki biznis i da vam skrojim neke babine jambolije, hm? [:plakati] [:smejuljitise]
2015 12 12
Prave dame ne prodaju ( uvaljuju) djubre. Od pravih dama stizu cisti i mirisljavi predmeti . Prave dame postuju nas i nas novac. Pozdrav za sve prave dame na sajtu [:osmeh] [:poljubac]
2015 12 12
Olga, Vi ste nesto najdivnije i najkulturnije na ovom sajtu. Postovanje [:lepota] [:poljubac]
2015 12 12
[:stidljiv] [:smejuljitise] [:poljubac]
2015 12 12
Bas tako OlgaAN. Od vas sam jednom prilikom za duplo manje novca dobila dve Nove kreme u kutijama koje su bile kao iz parfimerije. Od nove clanice sam juce dobila za manje novca NOVU torbu a od jedne divne clanice cekam paket sa NOVIM kardiganom, haljinom novom i novom suknjom za iste pare. Sramota je govoriti o parama a zbog istih se brukati. Minabambina, istina je da sam ih tesko zaradila, ali sam bila spremna da izadjem u susret i ostavim sve kako jeste samo da je priznala gresku. Ali nije... I sada niti meni vracen novac, niti ta dama shvata koliki je necovek...
2015 12 12
Pa ona da shvata ne bi to u takvom stanju ni slala...ili bi ponudila da vrati novac! [:tuzan]
2015 12 12
I da, Minabambina, kad se vec ucis sivenju, mogli bi ovaj prsluk prekrojiti pa da mi napravis postirku za ispred kamina [:smejuljitise] jos da nabavim kamin i uzivancija [:smejatise] [:poljubac]
2015 12 12
Eehhh, mogla sam kupiti pola tvoje el cigare [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 12
hihihihhi bukvalno [:smejuljitise] [:smejatise] [:smejuljitise] joooj ne podsecaj me na cigaretu...setim se one strokavuse pa mi ne bude dobro [:sokiran] [:poljubac]
2015 12 12
A tek sam sada besna zbog ove zene!!! Pa da li je moguce da ovako odgovori na negativnu! Nijedan komentar na predmet ili da nije istina ono sto govorim... Pa ovo je za zaprepastiti se... Sada cu se svim silama truditi da doticna bude zapamcena kao tezak prevarant!!! I prijavicu je za vredjanje!!!
2015 12 12
Minabambina- na muci se poznaju junaci [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:plakati]
2015 12 12
sta da ti kazem...videla si sta je doticna meni pisala [:sokiran] posalji adminki link teme da bude upucena...za slucaj da doticna tebi lupi negativnu iz hira...cudi me samo kako joj stoji 100% pozitivna pored negativnih utisaka [:besan] [:besan]
2015 12 12
Poslala sam adminki link jos ne odgovara verovatno nije stigla da vidi... Polako, ima vremena... Sad sam se zainatila bas... Ma videla sam, strasno je sta neke devojke i zene sebi dopustaju, kakav recnik, a i moralne standarde. Sada ce doticna videti do kojih visina ja mogu otici kada vec visinu spominje. Da ne spominjem ovde bunde od pravog krzna o kojima tek imam misljenje a nisam videla ranije da ih prodaje...
2015 12 12
Minabambina, otvorila si 20 tema u ovom podforumu sa istim sadrzajem.
2015 12 12
Videla sam Praklilice, ne znam da li je do sajta ili je meni izbagovao komp...nema ispod opcije da obrisem, obavestila sam adminku da pokusa da obrise ona [:sokiran]
2015 12 12
1 2 3 4 5 6 7 ... 17