Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

sad bih se namerno slikala kao i ona i izbacila sisemozda bih nesto prodala i bila na "visini" kao doticna ..ali su mi sise kao prazne kese posle dojenja..a bile su diiivne [:plakati] [:smejuljitise] [:poljubac]
2015 12 13
Ne brini Zorice, skupljamo za silikone. Gospodja 'visoka' samo to ceni. [:smejuljitise] Nisam znala za to KatjaP, hvala na informaciji. [:osmeh]
2015 12 13
Jako me interesuje da li ce admin obrisati negativnu...U svakom slucaju problematican profil, vrlo cesto se devojke ovde na forumu zale na nju...Ja sam saradjivala davno sa njom, negde u ovo vreme prosle godine, kupila sam 2 nove muske kosulje sa etiketama po zaista dobroj ceni,planirala sam da bude poklon za Ng, medjutim tako su slikane da se nije videlo da su ustvari kosulje sa kratkim rukavima, pokloniti nekome prolecno-letnju kosulju zimi je malo smesno... Volela bi da mislim da nije bilo namerno tako slikano, zato je i dobila pozitivnu ali u svakom sl bacen novac p.s. prsluk je zaista za kantu
2015 12 13
DucaKaca , nema razloga da se ljutim ! [:lepota] Mislim, nije ti bila losa namera a i bas sam se upetljala [:smejuljitise]
2015 12 13
Meni je bilo simpaticno. ♥
2015 12 13
Doticna nema D od dame, jer se dame tako ne exponiraju i budze grudi kao da nekoga od nas zanima njen dekolte. Ali dobro, nismo svi isti Bogu hvala. Koliko vidim ima ovde finih i pravih dama. [:lepota] Imala sam slicno iskustvo ali ne bas toliko extremno od clanice sa preko 300 utisaka. Predmet je ima rupicu na takvom mestu da kad bi se sredio izgledao bi jos starije. Navodno nije videla, kaze bacite u smece. Vratila mi je novac ali za postrainu nije htela . I da se ne bi svadjala i raspravljala to se tako zavrsilo. Jednom sam uzimala od nje farmerke i bile su ok za tu cenu, tako da taj drugi put nije bilo potrebe da ostavljam utisak jer ni ne moze dva puta pozitivan da se ostavi..TikvicaKrpica cini mi se da se tako zove je FER I KOREKTNA, ona prodaje stvarno lepe i ocuvane stvari ali kod nje se sve brzo rasproda. Ona ima i nalog na fejsu i ode sve tako brzo, pogotovo najbolji komadi. Esprit nove farmerke sam platila 900 din, pa to nema ni na snizenju preko za te pare :)
2015 12 13
OlgaAN , Minabambinaa , pre izvesnog vremena su stizale poruke u kojima je šatro gospodin tražio nošen veš. ne znam jel to svima ili samo ja delujem tako strogo i idealna sam za neke domino fantazije, ali mene više ništa ne može da začudi. Sada sam pregledala profil dotične. Prestanite da kupujete kod prodavaca koji su ustvari preprodavci i prestanite da kupujete kod ovih što prodaju lažnjake. I naravno, prestanite da kupujete kod riba koje pokazuju sve delove tela, pošto bljak! [:vrtoglav]
2015 12 13
Olga, šta te šokira? Što je žena 100% pozitivna i pored dva negativna? [:smejuljitise]
2015 12 13
Na tih 580 utisaka, 6 negativnih bi promenilo tih 100%, na dva je i dalje 100% jer ih ima 580.
2015 12 13
To sa procentima mi je jasno...mislila sam na zadnji pozitivan koji joj je ostavila EvaEvica "Svidjaju mi se vase stvari kupicu neku haljinu za maturu" [:smejatise]
2015 12 13
Mislim da tu nije ni bilo saradnje [:smejuljitise]
2015 12 13
A toooo....bolje da ti ne kažem šta je bila moja prva reakcija na taj utisak! Xaxaxxa....namešten utisak, prosto tužno... [:smejuljitise]
2015 12 13
A i ako bude, bice za jedno 5,6 meseci, za maturu [:smejuljitise]
2015 12 13
Najtuznije je to sto daje sebi za pravo da nastavi sa vredjanjem bez ijedne konkretne cinjenice i ja prosto nisam sigurna da li da budem JA dama i da ostavim stvari kakve jesu, ili da se zainatim i poremetim joj ceo sistem i zivot koliko je beobrazna... Realno, sutra bih joj mogla u tom njenom secondhandu potraziti novac koji mi duguje, ali nisam sigurna vredi li zbog ovakvih trositi vreme. U mojoj 'maloj glavici'ima mnogo vise znanja i postovanja prema drugima nego u njenoj velikoj glavi i obe velike si.se... Sta da radim, ja bez njih ostala zbog dojenja [:smejuljitise]
2015 12 13
FarAway i ja isto a bile su prelepeeee [:plakati] Kako god, iako se slažem da sa određenim ljudima treba razgovarati na njima razumljivom jeziku, nekada se prosto treba suzdržati barem zbog svojih nervnih ćelija. BTW, još uvek mi je nepoznat glagol "PROSREĆITI" [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 17