Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Po toj logici se, ubedljivo,najvise zavidi Miljani i Dragani na zivotu i mladosti, jer su one najspominjanije na sajtu [:smejatise]
2015 12 13
Pa poslala sam adminki nekoliko poruka ali nista, nema odgovora...
2015 12 13
Trebalo bi blokirati svakog ko ima dva negativna zbog prevara jer sta treba da se ceka i treci, neka clanica opet da bude prevarena od doticne... Zasto se stalno stvara utisak za protekciju clanovima sa puno utisaka, verujem da bi ona imala i vise negativnih ali mnoge joj nisu ostavile zbog povratne, strasno i to mogu da tvrdim da je tako jer nacin na koji komunicira je bas takav, videli smo i procitali njen nivo, juuuuuu [:vrtoglav]
2015 12 13
Na životu i lepoti? Ne, ja joj zavidim na jamboliji i nošenim brushalterima, a najviše joj zavidim na fondu reči [:uplasen]
2015 12 13
FarAway , pre 47 minuta Nadam se da uzivate u citanju foruma, posto ste trenutno glavna tema... Mojih 700 koji su vama malo, meni su vise nego dovoljni da se izborim za to da svi znaju kakva ste vrsta coveka i prodavca lepota IrenicaShock , pre 41 minuta Forum i tracevi me ne zanimaju , sasvim mi je dovoljno sto sam uspesna , imam sve i ne moram se baviti ljudima kakvi ste vi a zivot koji sam sama sebi stvorila je potvrda za to . O lepoj ženi najgore su govorili samo muškarci koji je nisu mogli imati i žene koje nisu mogle ličiti na nju, a kamoli izgledati kao ona i imati sve što ona ima. Ali lepa zena je lepa bas zato jer nikada nije marila sta ce takvi reci . Zivis sa svojim mislima , kazem JA , ja sa svojim a moje , moje su savrsene pa sa njima i ja poljubac
2015 12 13
FarAway , pre 39 minuta Zato vam je i trebalo tudjih 700 dinara, zato sto ste uspesni, pa morate da kradete smejuljitise smejuljitise FarAway , pre 36 minuta Inace, tema o vasem lopovluku ima 2400 pregleda, mnoooogoooo vise nego vi musterija smejatise smejatise IrenicaShock , pre 34 minuta Bas mi se svidja sto idem nekima na zivce. Ili ce me izbegavati ili sto mi je vise puta receno zaintrigirati kako je moguce da sam ja zadovoljna mojim zivotom i napretkom toliko da cu to kako sam pocela razglasiti na svim jezicima sveta. Niste ravnodusni? Necete ni biti, jer ja pomeram granice, a vi sami donosite odluku hocete li i vi. A ja vam zelim da vam zivot bude sjajan sta god izabrali bar kao moj da ne morate misliti o tudjem lepota Ja jesam uspesna i da mnogi me u Nisu kao takvu i znaju , novac ste mi uplatili i prijavila sam gde je trebalo tako da ja zivim svoj veliki zivot a vi vas sitni ponesite sa sobom . Nemam Vas zasto vise citati. Sve najbolje osmeh
2015 12 13
Uzgred, Vi, Vama, Vaš...piše se velikim slovima...ali to na stranu....imam i ja jednu umotvorinu: usta moja, hvalite me! [:smejuljitise] Meni je sad ovo pomalo tužnjikavo.... [:tuzan]
2015 12 13
Namerno sam pisala malim slovima [:osmeh]
2015 12 13
Ou jeah!!! Rijaliti na krpicama! "jer ja pomeram granice," [:uplasen] [:vrtoglav] [:stidljiv]
2015 12 13
Aleksandra, pa kada mogu razne Mateus, Dijane(i ostale slicnog ranga) da budu 'dizajnerke', sto ne bi i ova. [:smejuljitise]
2015 12 13
Ne da je tuzno, nego se osecam prilicno porazeno, jer kako protiv ovakvih a ostati u granicama normale? Realno, nikako... Probala sam njenim jezikom, u nadi da ce je posramiti cela ova prica, ali nista od toga [:sokiran]
2015 12 13
Mislila sam na nju koja se hvali svojom veličinom i koristi reči kojima baš i ne barata najbolje. A za pomeranje granica....šta reći, tužno [:tuzan]
2015 12 13
................." zadovoljna mojim zivotom i napretkom toliko da cu to kako sam pocela razglasiti na svim jezicima sveta." ...................... Ja zavidim na tome što ume da govori ...7.120 jezika [:smejuljitise]
2015 12 13
Hahahaha AleksandraKraus touché [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 13
Booooze dragi koliko je nepismena, boli nepismenost.
2015 12 13
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 17