Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

Tema je preeeeviše otišla u neki beskraj... Ja sam već napisala da niko od nas ne zna da li je Bankar manijak, eto 50-50. Možda jeste,možda nije... Ja lično mislim da nije, ali možda grešim. Ne mogu nikako na osnovu toga što čovek voli da šmrče prljave gaće da sudim da li je manijak. E sad, osuđivanje njegovog fetiša je ružno, zatucano i ponižavanje njegovih potreba kao čoveka. Kao da vi nemate fetiš?? Dobro ae, vi ste fine i moralne... Ali ja garantujem svojim životom da vaši momci, muževi, prijatelji i svi ljudi okolo (osim vas!) imaju fetiše i to morate da prihvatite. A kao što ni pomenutom Tati iz pošte niko ne može da zabrani da zamišlja perverzije u kojima ste vi glavni akter, tako eto ne možemo ni Bankaru da ljubazno pita da kupi vaše gaće. A možda bi vam i Tata poslao neku poruku da može da dođe do vas, ko zna...
2016 07 15
Izgubljen je fokus. Nije stvar u tome da li je manijak ili ne. Bankar je sa svojim zeljama na pogresnom sajtu. Jedno je ako trazi da mu se prodaju nosene gace a drugo je kada proverava da li ste vi na fotkama i trazi da nosite gacice 2 dana jer bi ga to usrecilo i to saopstava uz stenjanje kroz slova...Ahhhh....Mmmm...Uhhh....Taaakooo bi meeee usrecilaaa.....Mamaaa na vrhu saaaaam.....Niko nema prava, ni on ni bilo ko drugi da porukama uznemirava drugog clana.
2016 07 15
Ne znam, ja ne vidim problem... Kao što sam već napisala, mene bi strašno uznemirilo da dobijem štrokav i smrdljiv paket, a njegova poruka mi nije uznemirujuća. Ali dobro različiti smo ljudi.
2016 07 15
> Valerina: > Izgubljen je fokus. Nije stvar u tome da li je manijak ili ne. Bankar je sa svojim zeljama na pogresnom sajtu. > Jedno je ako trazi da mu se prodaju nosene gace a drugo je kada proverava da li ste vi na fotkama i trazi da nosite gacice 2 dana jer bi ga to usrecilo i to saopstava uz stenjanje kroz slova...Ahhhh....Mmmm...Uhhh....Taaakooo bi meeee usrecilaaa.....Mamaaa na vrhu saaaaam.....Niko nema prava, ni on ni bilo ko drugi da porukama uznemirava drugog clana. Mozda kupuje gace , a mozda i ne kupuje. Ono sto dobaja GRATIS je prenerazenost, pa i strah vecine upitanih ( glupih, zatucanih, moralnih :D) Zbog takve povratne reakcije, a i zbog paznje koju ovde dobija i koja mu ocigledno nedostaje u RL, je na ovom sajtu. Osoba koja kupuju fetis predmete to radi bez nepotrebnog opisivanja prodavcu koliko ce jako biti njegovo zadovoljstvo Bankarev pristup je pristup manijaka.
2016 07 15
po logici 15-28 ni tebi baba nije mesto na ovom sajtu
2016 07 15
> Tiktak: > po logici 15-28 ni tebi baba nije mesto na ovom sajtu Ubi me zatucanost, staromodni pogledi na njusenje prljavih gaca i moral, pa sam obabila pre vremena :')
2016 07 15
> Tiktak: > po logici 15-28 ni tebi baba nije mesto na ovom sajtu Multi nalog :-) Nemam vremena za "Laz, Sex i Video trake". Odjava. Stop.:-)
2016 07 15
> Valerina: > > Tiktak: > > po logici 15-28 ni tebi baba nije mesto na ovom sajtu > Multi nalog :-) > Nemam vremena za "Laz, Sex i Video trake". Odjava. Stop.:-) :") Cekaj me, idemo u istom pravcu :D
2016 07 15
ne ubi te ni m od morala nego zloba,ogorcenost,dosada,nemanje vlastitog zivota,sudjenje drugima > Valerina: > > Tiktak: > > po logici 15-28 ni tebi baba nije mesto na ovom sajtu > Multi nalog :-) > Nemam vremena za "Laz, Sex i Video trake". Odjava. Stop.:-) Aha pa kao sendi777.kad hoces da pricas sa osobama kao sto je baba mora da se spustis na taj nivo.odjavi se vise,odavno ne znas sta pricas.cao.
2016 07 15
Iako ljudi kapiraju koji je moj stav po pitanju ove teme, sad mi nije jasno zašto se neko toliko emotivno potresao da bi otvarao multi nalog? Pričamo otvoreno pobogu, iako su nam mišljenja podeljena.
2016 07 15
navikla se da otvara multije nije se potresla.a ja zarad lakse komunikacije,da budemo ravnopravne,da se ne oseti usamljeno jer svi ste pisali sa regularnih profila
2016 07 15
Aaaa tek sam sad izvalila da je sendi multi
2016 07 15
Ja zato napisah *bitno je da mi i dalje nemamo **** da pišemo sa svojih profila, nego otvaramo lažne da bismo rekli šta mislimo. Znamo da je Bankar ovde četiri godine, a profil smo otvorili juče...* Nema smisla više ispravljati krivu Drinu. Možda nije prijatno kada poruka stigne i to je sve sa čime se slažem, ali on nikoga nije ugrozio, niti ikoga ugrožava; možda svoj novčanik i svoju devojku, ali šta se to nas tiče? Možete samo iskulirati poruku ili mu reći: ,,Neka, hvala.'' Drugo, da želi da skuplja podatke tražio bi možda da mu se šalju stvari označene sa *poklanjam* ili bi kupovao sitnice, a ne bi davao 1000din na gaće, polovne pritom. Ubacujete neke argumente u kojima logike nema i nema veze sa problemom. To da će partner videti poruku u kojoj vam Bankar traži gaćice i pomisliti svašta je glupost. Ako vam se izabranik iscima oko virtuelnog tipa koji je vama poslao poruku, onda ste sa pogrešnom osobom u vezi/braku, nađite neku zrelu osobu. Nije kao da ste pisali ljubavne romane Bankaru, a ni on vama. Drugo, mnoge od onih koje su se javljale ranije su bile u fazonu da naglase u više navrata da je on njima rekao kako su zgodne i više je delovalo kao da žele da se pohvale, nego da se požale, nego hajde... I nažalost, devojčice od 15 leta su danas videle (i probale) mnogo gore stvari od tipa koji ima fetiš na gaćice. I da, neko reče Bankar nema pare, čovek daje po 1000din + poštarinu za polovne, neoprane gaće, a vi zaključujete da nema pare.
2016 07 15
Svi mi imamo fetiše, samo su nečiji manje čudni, a i ne pričamo svi otvoreno o tome i ne možete me ubediti da sve koje napadate Bankara nosite oreole oko glave, da nikada niste uradile ništa škakljivo sa partnerom (ili samostalno). Njegov fetiš je čudan i ja sam fetiš ne razumem, ja svoje nošene gaćice ne njuškam, a kamo li tuđe; ali opet ponavljam, vama niko ne garantuje da vaše stvari niko ne njuška, a i on njuška samo one gaćice koje mu devojke pošalju dobrovoljno, nikoga ni na šta nije prisilio, za razliku od nekih članica koje umeju da napinju i da sile saradnju. Taj koga može toliko da potrese poruka u kojoj tip nudi da kupi njegove prljave gaće nije imao prave probleme u životu, na svu sreću. I neko spomenu anksioznost. Nemojte, molim vas. Molim vas da sebi ne dajete dijagnoze i da ne umišljate, daleko bilo da zaista patite od takvih stvari, borba je nesnosna i preteška. Taj ko se bori sa istom i u toliko je lošem stanju da se cima oko tipa koji kupuje gaće nije ovde, znam. Danas svaka druga osoba umisli da pati od OKP-a, a svaka prva misli da pati od anskioznosti, a zapravo ne znaju da sa time ne može da se živi. Nije to slatka, mala opresijica, to je užasna tortura. Uostalom, ako sumnjate da patite od iste, treba da odete kod doktora, a ne na krpice.
2016 07 15
Sendi777, Valerina ... svaka cast , ajde, Bankar je gadan pa je gadan.. ali jos su mi gadnije clanice koja ga PODRZAVAJU ...
2016 07 16
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 19