Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

> Lustgirl: > > TinaAdamovic: > > ''nisam neki bubuljicavi klinac niti sam neki perverzni matorac. Momak sam, koji ima devojku vec duze vreme ali ne zelim da je varam a pozelim tako neku avanturicu i onda sam "izmislio" ovaj nacin i prejako uzivam u tome. '' > > Brate ,idi leci se :@ > Ahahahahahahhahaaa umireem :D :') :') :') :')
2017 01 25
> bankar72p: > Nisam nikada kupovao najlon carape... mesate me sa jednim drugim clanom... Ja tj. bankar kupujem samo gacice > Kupovanje carapa ili cipela - ja licno ne razumem, ali 100 ljudi - 100 cudi... > Sto se tice bezopasnosti, clanice su potpuno u pravu... ne trebate se plasiti niti ista slicno > Ako devojka nije zainteresovana, ne mora da odgovori, ili moze da odgovori da nije zainteresovana - i to je to... ne vidim cemu toliko podizanje prasine od obicnog pitanja.. ;) > pozdrav za sve Au sinko ala si ti sicnuo....pa sta radis njusis te gace ko ker ...
2017 02 02
Ne mogu da odćutim kad vidim nešto ovakvo. Po novom zakonu, ovo će biti seksualno uznemiravanje. Kako iko, pri zdravoj pameti, može da misli da ova individua treba da prođe nekažnjeno? Zbog čega u XXI veku žene treba da posmatraju perverznjake kao bezopasna stvorenja? Posle se pitamo odakle nam toliko femicida i toliko nasilja. Nečuveno. Realnost? U slobodnom društvu niko ne tera druge osobe da rade ono što ne žele i razume da nismo svi isti. Taj grooming vam ne bi prošao u razvijenom društvu. Napadati ljude da nisu evoluirali, je kao kad biste rekli ženi da nije feministkinja, jer ne podržava poligamiju. Svako ima svoje granice, većina ljudi radi ozbiljnije stvari samo sa onima kojima veruje. Fetiši su legalni, ali nađite sebi neku fetišističku zajednicu, gde drugi dele vaše mišljenje. Poređenje uznemiravanja nepoznatih sa normalnim stvarima poput oralnog seksa i role play (LOL, "roll play"...to neka igra oklagijama?). Ovako, niko ne može da garantuje da koliko sutra nećete tražiti upišane gaćice. Pur-lease. Retko pobesnim, ali sad bih zaista mogla da pucam sa crkvenog tornja.
2017 02 23
Uh, nemoj sa crkvenog, gre'ota. x-)
2017 02 23
Moze mi neko poslati kako da blokiram clana :) Pozdrav Natasa
2017 02 24
mozda sam to samo ja ali sam iz ove price ukapirala da ovaj lik bankar i ove kao zatucane zene su u potpunosti isti.....niko od njih ne postuje pravo na slobodan govor i razmisljanje i svi misle da su u pravu....pod broj jedan ovaj sajt stvarno nije za takve stvari i sto posto sam sigurna da postoji neki forum ili sajt na netu koj se bavi samo time....pod broj dva aman zene sto se vise nervirate lik se vise lozi....ali sta ja znam im just here for the tea...
2017 04 02
šteta da sam ranije znala, pa da mi se javi čovek, eee muke vaše umesto lepo da mu prodate gaće vi se mučite razvrstavate veš pred pranje :') ne znam šta ste digle dževu čovek samo njuši gaće ovde je jedino upitan njegov moral sobzirom da ima devojku,a dal onaniše na kaktus prljave gaće ili šta već je benigno.
2017 05 13
Bravo Zemunka :) pametno :D
2017 06 10
Od sada samo gace prodajemo 👍 Zivele gace 😂😂😂😂
2017 06 10
> ElenaPt: > Od sada samo gace prodajemo 👍 > Zivele gace 😂😂😂😂 :D :D :D :D
2017 06 10
Xaxaxa potrudila Sam se da iscitam sve jer Sam u temi trazim videla da jedan trazi prljave uloske patika,axaxax kaze placa crvenu,al trazi I slike I fejs I svakakva cuda,ovaj bankar bar trazi samo gace prljave bez dodatnih fotki xsxa svasta
2017 06 13
e iskrivih se od smeha...i ja primila slicnu poruku ali ne odgovaram na gluposti :D....
2017 06 23
> malena035: > > Iva1991B: > > Nije Bankar kupovao najlon carape, drugi clan je u pitanju, Bankar je oduvek gaćoljub. 😃 > hahahhahahhahaha voli covek gacice,pravda za bankara :D kulturno pita kulturno odbijes hahahah
2017 07 15
> bankar77p: > Valerina je inace redovni posetilac tema o meni :) Devojka voli da se bavi tudjim zivotima (verovatno jer svoj nema) > Nema teme na koju nije morala da prokomentarise... I svaki put ispadne glupa, i na kraju se ucuti, ali evo ne odustaje... zeli ponovo :) > Ma ne. :) Ma ti si car :) decko
2017 11 09
Nova sam ovde, dopada mi se sajt. Citala sam neke delove foruma, imam mnogo pitanja... ali polako, nigde ne zurim. Najveci utisak mi je ostavila ova tema, tacnije - bankar gacoljub, tacnije njegova smirenost i kultura u porukama na ovoj temi. Covek je spokojan poput budisticke krave. DeMonin post bih potpisala, sve je napisala sto mislim i ja. p.s. ne nudim se bankaru gacoljubu, jer sumnjam da bi mu moje gace odgovarale za njegov fetis... vise su za pokrivanje u dugim, hladnim zimskim nocima.
2017 11 13
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 19