Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Tina, uzalud se raspravljaš sa multijem-niste na istom nivou nikako sve dok ti pišeš sa pravog naloga, a ona se krije iza lažnog profila pa je baš briga kakve gluposti iznosi. A i zbog čega bi se jedna Tina Adamovic raspravljala ovde sa jednim trash-om! ;) P.S. Pratila sam temu i iskreno se nadam da ćete @bebana021 povratiti novac jer je cifra ozbiljna (a i da nije, pošteno ste radili i zaradili) kao i da će policija stati na put barem jednoj prevarantkinji ovde kad već drugačije ne može! :|
2017 05 14
To je isti onaj multi Loki sto je tebe napao nedavno u ''jednoj temi '' Seti se .. Taj je blokiran ,pa se sada sveti kroz nalog djubre . Zao mi je ,sama je sebe tako nazvala . :')
2017 05 14
Naravno .JEDNA JE TINA ADAMOVIC ! To se zna ..!! Kada se neko nazove djubre sam po sebi ,da se primetiti na kom je nivou svesti :D
2017 05 14
Pokusajte da dodjete do adrese i imen iprezima prevaranta, nadjite nekoga da u tom gradu da ih posete ili sami idite na adresu. Drugacije ne moze.
2017 05 15
Ne skrecite toliko sa teme, Darija jeste stariji clan. Bilo je raznih prica i kombinacija. Ona, Mirkovicka, jedna isto sto je bila cas ona pa drugarica, cak i tip koji je mene ojadio jos davnih dana kad sam se tek registrovala, vecina se ovde redovno vracala kao i na ostale sajtove s vremena na vreme. Znam da nas zene cesto komad odece, cipela, torbi i sl oslepi, ali UVEK treba biti pazljiv, pa cak i kad kupujete po buticima. Tako da iznova ucimo lekciju , nazalost. Javljaj nam sta se dogadja, a mi ti drzimo fige :)
2017 05 15
Na koji br si joj slala, aj mi posalji posto je i mene prevarila.
2017 05 17
Sacuvaj boze uplatiti nekome tolike pare na racun...ccc Nije vama u Srbiji lose kad bacate tako pare na fals robu
2017 05 17
> MiciZara: > I dalje ne kapiram kako je dotična opet nekog prevarila za 15000 ... Pa jbt kad uđem u link tj profil i vidim broj negativnih ne mogu imati saradnju sa istom. Jel ste u glavu udarene pa kupujete falš stvari za 15000.. Nije vam niko kriv za nemanje mozga. I gde se uopšte nadate da će takav ološ vratiti novac. Koja prijava , ma za bitnije stvari MUP ne reaguje.. A dotična se toliko potresla pa hajde opet da nekog ojadi.. To dok joj lično se ne ode na vrata nema vajde. A vi oštećene pamet u glavu.. Poštovana, samo je mene prevarila za 15000,00rsd, ostale članice je za druge iznose. Naime, pre kupovine naravno da sam proverila ocene i nije imala nijednu negativnu ocenu, uredno se javila na telefon. Preverant je to uradio smišljeno, jer je u istom vremenskom intervalu prevario sve članice oko 10.05., i u tom trenutku nazalost nije imao negativne ocene. Admin ne reaguje, ja sam ga blagovremeno obavestila jos pre 5dana. A za Vašu konstataciju, da li neko ima mozga ili nema, necu da komentarisem. Na forumu prvenstveno sam trazila instrukcije, informacije, eventualno sugestije, iskustva clanova u ovakvim situacijama i naravno pruzila obavestenja o prevarantu, to je bila svha moga oglašavanja na ovom forumu.
2017 05 17
> dunka84: > Sacuvaj boze uplatiti nekome tolike pare na racun...ccc > Nije vama u Srbiji lose kad bacate tako pare na fals robu Poštovana, na ovom forumu sam prvenstveno tražila pomoc, informacije i sl, želela sam da moje neprijatno iskustvo da podelim sa ostalim članovima ovog sajta, to je svrha moga oglašavanja
2017 05 17
Sta napadate devojku toliko . Zeznula se i to joj je lekcija . Nije naravno bilo ok da posalje toliki novac unapred al' sta sad' ? Mleko je prosuto i ne moze nazad .Ako ne mozete dati podrsku ,onda cutite i ne dolivajte ulje na vatru .
2017 05 17
> TinaAdamovic: > Sta napadate devojku toliko . Zeznula se i to joj je lekcija . Nije naravno bilo ok da posalje toliki novac unapred al' sta sad' ? Mleko je prosuto i ne moze nazad .Ako ne mozete dati podrsku ,onda cutite i ne dolivajte ulje na vatru . Ni meni Nije jasno zasto se takve reci koriste Clanica trazi podrsku I pomoc a Ne osude I kritike Uplatila pa sta To SAda Nije vise vazno Bitno je da Joj se da podrska I bilo kakva korisna informacija vezano za prevaranta Savet za tuzbu A Ne da je osudjujete
2017 05 17
> MiciZara: > > bebana021: > > Sta da radim sad, napravila glupost ja licno, krivaa sam > > Kako da resim problem za to vas molim, i da li je neko bio u slicnoj sitauciji > > Hvala vam > Dušo , da ti solim so na ranu i kežem da si ispala glupa neću... Prevaranata na sve strane . Zato gledajte da kupujete obuću od članica iz svog mesta koju možeš lično i pogledati . Ja tako prodajem i svoju obuću, i kupujem... A dotičnoj nađi nekog i idi na vrata jel sa stokom može samo tako. Usput je prijavi u sup u njenom gradu. To sve završiti možeš za jedan dan. Postoji odeljenje u mupu koje se bavi tom vrstom prevara. Jel 15.000 nije malo. I bre ne uplaćuj tolike pare , ne bereš ih na drvetu. Ovo ti je škola za ubuduće. Nadam se da će se sve završiti u tvoju korist.. MiciZara kaze u narednom komentaru : ''I dalje ne kapiram kako je dotična opet nekog prevarila za 15000 ... Pa jbt kad uđem u link tj profil i vidim broj negativnih ne mogu imati saradnju sa istom. Jel ste u glavu udarene pa kupujete falš stvari za 15000.. Nije vam niko kriv za nemanje mozga. I gde se uopšte nadate da će takav ološ vratiti novac. Koja prijava , ma za bitnije stvari MUP ne reaguje.. A dotična se toliko potresla pa hajde opet da nekog ojadi.. To dok joj lično se ne ode na vrata nema vajde. A vi oštećene pamet u glavu..'' Sta je sad to .Prvo: '' da ti solim so na ranu i kežem da si ispala glupa neću.'' pa onda ''udarena si u glavu '' .Zatim: ''Postoji odeljenje u mupu koje se bavi tom vrstom prevara. '' pa onda ''Koja prijava , ma za bitnije stvari MUP ne reaguje'. Ne razumem kontradiktornost sopstvenog misljenja.
2017 05 17
Ja Mislim da je zaboravila da je ucestvovala u konverzaciji u temi Ne verujem da bi je prvo podrzavala pa posle 3 strane govorila da Joj manjka mozga 😟😟😟
2017 05 17
Pustite zenu na miru. Njen novcanik, njen gubitak, njen stres, lose iskustvo, skola za ubuduce... Svako ima pravo da sa svojim novcem radi sta misli da treba i nije nase da ironisemo koliko nekom ide dobro ili lose po pitanju finansija i privatnog zivota generalno. Iznela je svoj problem na forum, zatrazila pomoc i savet i nista vise od toga. Najmanje sto joj trenutno treba su uvrede, "dijagnoze", sarkazam...
2017 05 17
> JelenaDuletic: > Ja Mislim da je zaboravila da je ucestvovala u konverzaciji u temi > Ne verujem da bi je prvo podrzavala pa posle 3 strane govorila da Joj manjka mozga Sve u svemu ne razumem takve izjave .
2017 05 17
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 12