Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Nisam duso ja Livia Laslo.... Ako te je ona prevarila mislis da su svi sa novog profila ona Gresi, silno gresis..... Meni je zao sto te je prevarila ali trazi od nje novac... Pravilo 1 Pravilo 2-Ne napadaj jer cu ostaviti administraciji podatke a ti ces odleteti Srce sa sve ove zeleno - plave mindjuse......
2018 03 21
Vazi Livia :D
2018 03 21
Koja ludaca :D
2018 03 21
Zdravo svima, interesuje me da li je neko imao bilo kakav kontakt u vezi prodaje sa clanicom AnicaKrpice? Ne znam da li mogu ovde da pisem ili da se obratim na neko drugo mesto ovde...Rekla bih da je lazan profil, a poslala sam joj cipele i pare i sad me izbegava tipicno prevarantski, ne znam sta bih mogla da ucinim da povratim to svoje, ako je ona vec podigla to je kasno. Hvala unapred i pozdrav.
2018 04 23
> DajanaI: > Zdravo svima, interesuje me da li je neko imao bilo kakav kontakt u vezi prodaje sa clanicom AnicaKrpice? > Ne znam da li mogu ovde da pisem ili da se obratim na neko drugo mesto ovde...Rekla bih da je lazan profil, a poslala sam joj cipele i pare i sad me izbegava tipicno prevarantski, ne znam sta bih mogla da ucinim da povratim to svoje, ako je ona vec podigla to je kasno. Hvala unapred i pozdrav. Molim Vas ostavite ovde link do njenog profila .Hvala
2018 04 23
Slučajno sam naletela na ovu temu , pa rekoh da vam javim - ja sam pre , otprilike , dve nedelje imala saradnju sa Liviom Laslo , mislim da je iz Sente - preko drugog sajta - i sve je proteklo u najboljem redu . Profil dele ona i majka Klara ( bar se tako predstavila ) , prodaju polovnu robu iz Engleske . Na tom drugom sajtu , naravno :) im odlično ide , nemaju negativnih pa ne znam da li se radi o istim osobama . Nemojte me pogrešno shvatiti , ne branim prevarante - mrzim ih iz dna duše !
2018 07 22
Livija Laslo je ovde zavrsila karijeru ,bez obzira koliko je tamo ''postena'' . Kleptomani su psihopate. Kada im dune kradu ,kada im sune onda su posteni . Verovatno je sada u ovoj drugoj fazi ..hahaha .Drago mi je sto ste imali korektnu i lepu saradnju ali daleko joj lepa kuca.
2018 07 23
Sada citam,već je prošlo dosta vremena od tada,jesi uspela nešto.Makar da je tužila ili da bar povratis novac.Jer reč nije bila o maloj cifri.
2018 09 22
I mene zanima sta se sa ovim desava...
2018 09 23
ma nista se ne desava ljudi moji jel znate da je Darija Stevic na pinku u rijaliti 😖 jooooj drzavo
2018 09 28
Bolje da krade njih tamo nego nas ovde .
2018 09 28
zelim joj sto duze da se zadrzi a cim izadje da je na vratima ceka policija ! Jos je i javljeno novinarima sve o njoj tako da se nadam da ce neko nesto preduzeti
2018 09 28
Evo ja da napisem jer sam imala slicno iskustvo,na srecu na drugom sajtu.U pitanju je Kupindo i devojka sa preko 300 pozitivnih,i to je cudno,svi alarmi su mi se ukljucili da to ne radim i znate zasto sam poslala pare? Zbog j..... ocene,da,da sam odustala dobila bih negativnu,a tacno sam znala da laze,mada je devojka lagala za medalju,klasican narkoman,sto se kasnije i potvrdilo.E ja sam uplatila 19000din i u momentu zazalila,zalila sam se kupindu nakon dva dana,ali zbog njenih pozitivnih nisu reagovali odmah,tek posle dve nedelje.Kad nisam poludela,pa poceo da me zivka njen kao decko,da salje poruke...jos kad sam videla da je kupila elekrosoker i jos neke sprave za "odbranu" nije mi bilo dobro.Od sajta sam dobila 10000 nazad,a trebala sam da dobijem od nje isto,jer kupidno obavesti policiju,bila sam na suđenju,dobila presudu,ona je dobila 6 meseci zatvora,plus da vrati pare,ali pare neću videti jer to već niko neće proveravati,da li je vratila,ili ne.Ja sam na njih već zaboravila,ali unapred više nikad,osim buticima,ali to je već drugo.Ako je ova u realitiju,taman da imaju šta da pišu,ali pare nazad nećeš dobiti >:(
2018 10 01
> LelaHNikoloski: > Evo ja da napisem jer sam imala slicno iskustvo,na srecu na drugom sajtu.U pitanju je Kupindo i devojka sa preko 300 pozitivnih,i to je cudno,svi alarmi su mi se ukljucili da to ne radim i znate zasto sam poslala pare? Zbog j..... ocene,da,da sam odustala dobila bih negativnu,a tacno sam znala da laze,mada je devojka lagala za medalju,klasican narkoman,sto se kasnije i potvrdilo.E ja sam uplatila 19000din i u momentu zazalila,zalila sam se kupindu nakon dva dana,ali zbog njenih pozitivnih nisu reagovali odmah,tek posle dve nedelje.Kad nisam poludela,pa poceo da me zivka njen kao decko,da salje poruke...jos kad sam videla da je kupila elekrosoker i jos neke sprave za "odbranu" nije mi bilo dobro.Od sajta sam dobila 10000 nazad,a trebala sam da dobijem od nje isto,jer kupidno obavesti policiju,bila sam na suđenju,dobila presudu,ona je dobila 6 meseci zatvora,plus da vrati pare,ali pare neću videti jer to već niko neće proveravati,da li je vratila,ili ne.Ja sam na njih već zaboravila,ali unapred više nikad,osim buticima,ali to je već drugo.Ako je ova u realitiju,taman da imaju šta da pišu,ali pare nazad nećeš dobiti >:( Jbt.. Kakvih psihopata ima, ja ne verujem.. Treba tuziti smrdulje i nabiti to u zatvor. Svaka ti cast.
2018 10 13
nikilauda Beograd, 26 predmeta Poslednji login pre 1 dana, 14:01 Dobro vece, da li je neko imao iskustva sa ovom clanicom, ja sam kupila torbu 4000 din i dobila iscepanu i skroz rasijeno dno..evo fotografije..
2018 10 17
1 2 ... 7 8 9 10 11 12