Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pozitivne ocene,merilo dobrote

Da ili ne? Shta mislite..?
2018 01 18
Pa ono kao bi trebalo da bude,al ne mora da znači :')
2018 01 18
> *Nena*: > Pa ono kao bi trebalo da bude,al ne mora da znači :') Hehe..ali stvarno,imam jako negativnu komunikaciju sa clanicama koje imaju mnogo pozitivnih ocena,ali bas mnogo.. Imam osecaj kao da malo dizu nos i misle da su one neznam shta..dok sasvim korektnu komunikaciju imam sa devojkama bez ocena ili sa malo ocena.. Pa msm,zar nebi trebalo suprotno?
2018 01 18
Po meni je ovako: Mnogo pozitivnih ocena znaci da je neko dobar prodavac (ne mora da znaci da je mnogo ljubazan itd, vec stvar odgovara opisu i to je to) Nijedna ili malo pozitivnih NE ZNACI da je neko prevarant, vec jednostavno pocinje, kao sto smo svi nekad bili na pocetku 😊
2018 01 18
> Bojanaa12: > Po meni je ovako: > Mnogo pozitivnih ocena znaci da je neko dobar prodavac (ne mora da znaci da je mnogo ljubazan itd, vec stvar odgovara opisu i to je to) > Nijedna ili malo pozitivnih NE ZNACI da je neko prevarant, vec jednostavno pocinje, kao sto smo svi nekad bili na pocetku 😊 Ali definitivno se slazem
2018 01 18
Mislim da bi trebalo povremeno i procitati kakvi su ti poz.utisci. Recimo ako pise:"sve po dogovoru, korektno, ok..." itd. tu smem da se opkladim da saradnja i njie bila nesto specijalno, ali nema ni osnova za negativnu niti neutralnu. A kad je saradnja bas dobra mi zene volimo da se raspisemo-ja prva! Hehe.... ,:)
2018 01 18
Puno saradnji je puno utisaka i ne mora da znaci da je sve savrseno. Ja isto volim da procitam komentare pozitivnih utisaka i na osnovu toga procenim sta mogu da ocekujem. Dogodilo se skoro da, sem jednog predmeta, nisam nasla nista dodatno za neku razmenu i clanica je islikala dosta toga, nije joj bilo tesko da slika i opise sve.. Sve je ispalo super, obe smo bile zadovoljne. Pritom clanica ima sjajne utiske koji se poklapaju sa mojim vidjenjem nje kao kupca/prodavca, tj osobe
2018 01 18
Malo je čudno pitanje koje ste postavili, konkretno mislim na "merilo dobrote". Ne vidim kako se pozitivne ocene mogu meriti sa nečijom dobrotom. Ja sam recimo imala neprijatne situacije i prevarena sam od članica sa preko 300 utisaka, ili mi dosta njih čak nije nikad ni odgovorilo na uljudnu poruku... Čak sam naišla i na profile članica od preko 300 utisaka, koje imaju po 3 utiska od iste osobe, u isto vreme/minut napisane, istog datuma. Dakle samo prekopirane kao utisak od kupca, utisak od prodavca i neutralna. Prijavljivala sam Adminu, ali naravno-ništa. Neke članice i ucenjuju da bi im bili obrisani negativni utisci. Na svašta sam naišla od članica sa puno utisaka. Dok sam sa druge strane uvek imala divne saradnje sa članicama bez utisaka, ili sa malo utisaka. Nemojte da vas utisci zavaraju. To definitivno nije merilo dobrote.
2018 01 18
Ja sam u poslednje vreme imala najneprijatnije situacije sa devojkama sa po 200 i vise utisaka, i to sa kojima sam imala po vise saradnji i ostavila im po par hiljada dinara i bas sam razocarana kada me one iskuliraju jer su sad postale popularne ili mi samo odg u jednoj reci.. Takodje mi devojke sa mnogo utisaka kad pitam za mere odg tipa: ja sam S i super mi stoji.. Em nisam to pitala em me blam da opet pitam, odustanem i zahvalim se..
2018 01 18
Ima svaceka na ovom sajtu. Slazem se sa loki treba procitati i te pozitivne utiske dq se vidi kakvi su komentari pa na osnovu toga se moze znati sta ocekivati. Mada ja uglavnom sto se kupovine tice vec imam stalne clanice odabrane od kojih kupujem i znam sta mogu da ocekujem. Sa druge strane uvek kulturno odgovorim na poruku kada me neko pita pa makar to bilo i u pola noci ako sam budna. Zato valjda i ne shvatam tu potrebu za masovnom nekulturom vecine clanica
2018 01 18
> CokaPozarevac: > Malo je čudno pitanje koje ste postavili, konkretno mislim na "merilo dobrote". > Ne vidim kako se pozitivne ocene mogu meriti sa nečijom dobrotom. Ja sam recimo imala neprijatne situacije i prevarena sam od članica sa preko 300 utisaka, ili mi dosta njih čak nije nikad ni odgovorilo na uljudnu poruku... Čak sam naišla i na profile članica od preko 300 utisaka, koje imaju po 3 utiska od iste osobe, u isto vreme/minut napisane, istog datuma. Dakle samo prekopirane kao utisak od kupca, utisak od prodavca i neutralna. Prijavljivala sam Adminu, ali naravno-ništa. Neke članice i ucenjuju da bi im bili obrisani negativni utisci. Na svašta sam naišla od članica sa puno utisaka. Dok sam sa druge strane uvek imala divne saradnje sa članicama bez utisaka, ili sa malo utisaka. > Nemojte da vas utisci zavaraju. To definitivno nije merilo dobrote. Naravno da nije,slazem se sa vama.. Zato sam i stavio ovu temu da vidim druga misljenja.. Ja sam mislio da takve clanice sa dosta utisaka su stvarno korektne ali eto prevario sam se..naravno ima i korektnih da ne ispadne sada da pricam o svima,generalno pricam o par clanica sa kojim sam imao iskustvo..
2018 01 18
Konkretno ja sam imala veoma lose iskustvo sa clanicom koja ima preko 350 utisaka...predmet je oznacen kao nov(sa etiketom) i planirala sam da ga poklonim sestri za rodjendan,kad mi je stigao paket zamalo se nisam onesvestila,to uopste nije bilo novo,naprotiv,isflekano,isprano,izbledelo,boja apsolutno drugacija nego sa slike...kao da nije isti predmet.Nisam ostavila negativnu iz razloga jer je clanica pristala da vrati pare a ja posaljem predmet(naravno uz moje troskove postarine)...tako da ocene apsolutno nisu merodavne,ko zna koliko njih je isto tako uradilo,ne ocene saradnju jer je negativno iskustvo samo da bi dobili pare nazad.
2018 01 18
Ja sebi nikad oprostiti necu sto jednom nisam ostavila negativnu! Bila sam kupac! Posle sam videla da se devojci naredjalo nekoliko negativnih. Ali posle. Grozno iskustvo.
2018 01 18
Ja sam na svojih 129pozitivnih jako ponosna Ispoštovala sam svakoga koliko god sam bila u mogućnosti, bila korektna,spremna da izadjem u susret.... i ja sam davala pozitivne utiske divnim damama sa kojima sam saradjivala...zaista je bilo divnih saradnji i novih poznanstava Imala sam tu nesreću da čim sam došla na sajt naletim na čuvenog prevaranta Milanu Djermanov, profil je bio MilanaiSanja i još nekoliko profila...ona je tada imala goooomilu pozitivih a ja možda jedan,dva Izradila me pošteno ali se nisam smirila dok nije blokirana,tek kad sam ja digla frku na forumu oglasimo se mnogo devojaka koje je kao i mene prevarila ali iz straha prema od njene osvetničke ocene nisu ostavljale negativne Zato ostavljajte negativne utiske,po zasluzi naravno A ostavljajte i neutralne za saradnje koje nisu za pozitivan...ja sam ostavila nekoliko i smatram da je bolje dati neutralan nego ne ostaviti utisak uopšte
2018 01 19
> lokibg: > Mislim da bi trebalo povremeno i procitati kakvi su ti poz.utisci. > Recimo ako pise:"sve po dogovoru, korektno, ok..." itd. tu smem da se opkladim da saradnja i njie bila nesto specijalno, ali nema ni osnova za negativnu niti neutralnu. A kad je saradnja bas dobra mi zene volimo da se raspisemo-ja prva! Hehe.... ,:) Meni se desavalo da starije gospodje budu prezadovoljne, ali skrte u komentaru, tako da nije ni to uvek tacno. A sto se merila dobrote tice definitivno treba preformulisati i mislim da uopste ne pruza garanciju za buducu saradnju. Svaka saradnja je prica za sebe. I svako moze biti prevaren, nezadovoljan izko zna kojih razloga.....poslednja saradnja mi je bila sa clanicom koja nije imala utiske i od koje sma ja trazila razmenu iako ih ne radim, ali sam iz prve recenice zakljucila da se radi o vrlo iskrenoj osobi. Imala sam slucaj skoro da me devojka mrtva ladna zavrne za telefon i nestane, pisala sam o tome....
2018 01 19
1 2