Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zara ili slično

Ja cekam vreme kad ce "Bershka" postati nova "Zara",pa da i moj profil procveta i ja se obogatim. 😂 Salu na stranu,ja ne nosim zarine stvaricice i ne vodim bas toliko racuna o tome sta je kvalitetno,sta ne,ali sam primetila da "amisu" dzempere vise ne kupujem,jer mi se razvuku posle prvog pranja. Necemo se smejati, verujem da sve mi imamo neke stvarcice koje vise ni ne pamtimo odakle nam, a traju. A i da se pohaba, nije ti zao jer nisi mnogo platila to. :)
2018 04 24
> Debela_devojka: > Vi ćete se meni smejati, ali interesantno je da sam stvari, koje mi najduže traju, kupovala u malim, nebitnim radnjama i plaćala koliko paklu cigara. Imam jedne cosmopolitan pantalonice, platila ih 400 din. Nove, dakle ne u second handu. Evo nosim ih deset godina :D ha ha ha . Pa naravno i ja sam kupovala neke majcice kod kineza pamucne....neunistive su!
2018 04 24
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > Vi ćete se meni smejati, ali interesantno je da sam stvari, koje mi najduže traju, kupovala u malim, nebitnim radnjama i plaćala koliko paklu cigara. Imam jedne cosmopolitan pantalonice, platila ih 400 din. Nove, dakle ne u second handu. Evo nosim ih deset godina :D ha ha ha . > Pa naravno i ja sam kupovala neke majcice kod kineza pamucne....neunistive su! Pa, to Kinez kad sastavi, nema greške :D kad se otvore za dobar materijal, ti kinezi umeju čudo da naprave. Imam neku blesavu haljinu, em je nikada ni na kome nisam videla, em je, što ti kažeš, neuništiva :) živeli Kinezi!
2018 04 24
Iskeno, orman mi je prepun Zarinih stvari. Razlog tome je sto sam odusevljena kako mi stoji vecina njihovih modela. Bukvalno kao da su krojeni za moju gradju! I kvalitet je super za te parice, nikad mi se nista nije raspalo, mada je mozda i zbog toga sto imam toliko previse garderobe da nije ni stiglo da se raspadne hahhaha..... Da se razumemo, ne tvrdim da je Zara neka woooow marka, jednostavno, ja sam se pronasla u njihovim modelima. I jedino tamo mogu da nadjem nesto lepo za svoje sinove da ne izgledaju kao mlade cikice vec kao smekercici ;)
2018 04 24
Na ovom sajtu ljudi postaju preosetljivi na razne pojave.😂
2018 04 24
> xsantipa: > Na ovom sajtu ljudi postaju preosetljivi na razne pojave.😂 Uopšte se ne radi o preosetljivosti, Bože sačuvaj, samo informativnog karaktera tema, prosto me zanima :D
2018 04 24
Boga mi za srednju klasu Zara, Bershka, H&M itd. jesu malo bolje marke. Gledam po sebi ☺ Nisu ni njima bas male cene kad izbace neke novije modele a opet meni licno odgovaraju njihove velicine. Ja nosim xs i stvarno mi stoji bas onako kako ja zelim 😁 A ako nesto mrzim to je univerzalna velicina, a kod njih to ne postoji 😁 Pomenu neko tommy marku malopre. Zaista imaju kvalitetne i lepe komade, ali zamislite na platu od 250e pantalone koje kostaju 100e 🤔
2018 04 24
Stalno sam u inostranstvu i prosto se zacudim kad dodjem ovde i udjem u Zarinu radnju, Bershka i sl. Stvarno kvalitet ne moze da se uporedi. Zato 90 posto stvari koje imam su kupljene u inostranstvu. Em kvalitetnije em jeftinije. Ja sam jedne Zarine platila tamo 35e nisu bile na snizenju, a ovde sam videla iste na snizenju za 7990din... a materijal je kod ovih ovde bio nekako krut, a model isti istii.. prosto neverovatno. Zato i zaobilazim radnje kod nas...
2018 04 24
> MamaiTata: > Boga mi za srednju klasu Zara, Bershka, H&M itd. jesu malo bolje marke. Gledam po sebi ☺ > Nisu ni njima bas male cene kad izbace neke novije modele a opet meni licno odgovaraju njihove velicine. > Ja nosim xs i stvarno mi stoji bas onako kako ja zelim 😁 > A ako nesto mrzim to je univerzalna velicina, a kod njih to ne postoji 😁 > Pomenu neko tommy marku malopre. Zaista imaju kvalitetne i lepe komade, ali zamislite na platu od 250e pantalone koje kostaju 100e 🤔 Ja isto nosim xs, i osim tally weijlija, isto volim Bershku jer sto kazes xs je xs...a ne udjem u nekim radnjama, nema velicine za mene, odnosno xs kao m recimo bude,pa se razocaram. Sto kazes,cim je univerzalno, znaci veliko mi je. :)
2018 04 24
Ja u kraju imam jedan butikcic, zena donosi iz nekog inostranog outleta Zarine, Primark i Pull and Bear stvarcice, sve novo sa etiketom naravno....volim da kupujem kod nje jer po duplo manjoj ceni kupim nesto sto je radjeno za zapadno trziste. :) I generalno ta Inditex grupa kojoj pripadaju Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius i Massimo Dutti mi je super jer u odnosu na to koliko parica imas i kojoj starosnoj grupi pripadas svako moze da nadje nesto za sebe
2018 04 24
> MamaiTata: > Boga mi za srednju klasu Zara, Bershka, H&M itd. jesu malo bolje marke. Gledam po sebi ☺ > Nisu ni njima bas male cene kad izbace neke novije modele a opet meni licno odgovaraju njihove velicine. > Ja nosim xs i stvarno mi stoji bas onako kako ja zelim 😁 > A ako nesto mrzim to je univerzalna velicina, a kod njih to ne postoji 😁 > Pomenu neko tommy marku malopre. Zaista imaju kvalitetne i lepe komade, ali zamislite na platu od 250e pantalone koje kostaju 100e 🤔 Upravo o tome pricamo. Za NASU srednju klasu , alo takva postoji , to su kao BOLJE marke, jer su im cene paprene u odnosu na kvalitet. Ali alo vec ovde pazarim takvu stvar, necu je platiti soma ili dva, vec par stotina. I ako prodajem takvu stvar, prodavacu je povoljno. Greota je samo sto svi zrle da kupuju upravo te marke na krpicama, a mogu se pronaci mnogo kvalitetnije stvarcice csk i povoljnije :) cak sam i dizajnerske stvari vidjala jeftinije, nego Zara, H&M ili Stradivarius krpicu
2018 04 24
> lokibg: > Ja u kraju imam jedan butikcic, zena donosi iz nekog inostranog outleta Zarine, Primark i Pull and Bear stvarcice, sve novo sa etiketom naravno....volim da kupujem kod nje jer po duplo manjoj ceni kupim nesto sto je radjeno za zapadno trziste. :) > I generalno ta Inditex grupa kojoj pripadaju Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius i Massimo Dutti mi je super jer u odnosu na to koliko parica imas i kojoj starosnoj grupi pripadas svako moze da nadje nesto za sebe Meni muz donosi Primark stvari. Nista nije skuplje od 2e sto mi je do sad kupio :D
2018 04 24
> Debela_devojka: > > lokibg: > > Ja u kraju imam jedan butikcic, zena donosi iz nekog inostranog outleta Zarine, Primark i Pull and Bear stvarcice, sve novo sa etiketom naravno....volim da kupujem kod nje jer po duplo manjoj ceni kupim nesto sto je radjeno za zapadno trziste. :) > > I generalno ta Inditex grupa kojoj pripadaju Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius i Massimo Dutti mi je super jer u odnosu na to koliko parica imas i kojoj starosnoj grupi pripadas svako moze da nadje nesto za sebe > Meni muz donosi Primark stvari. Nista nije skuplje od 2e sto mi je do sad kupio :D Iskreno, meni je i drugarica kupovala u Americi i Ralph Lauren i Tommy H. stvari za 5 dolara na onim njihovim rasprodajama. Armani Jeans takodje u outletu je po smesnim cenama....Zara je u SAD skuplja nego kod nas jer je evropska marka. Dizajnerske stvari se na Krpicama prodaju jeftinije jer nisu komercijalni modeli i cim izadju iz mode postanu malo smesni na ulici kad se obuku. Recimo Cavalli koji je cist sarenis i kicerica-`90ih je bio hit sa onim animal printom pomesanim sa printom zlatnih kaiseva, ali zamisli danas to neko da obuce na ulici pffff....a kvalitet te garderobe je ostao na istom visokom nivou. ,:)
2018 04 24
Uh, dobro, što se tiče stvari velikih dizajnera, ne mogu u potpunosti da se složim. Armani mi je potpuno za sva vremena, skoro svaka stvar, o Versace garderobi da i ne govorim. Smatram da neke stvari nikada ne izlaze iz mode, a o tome da li svi vole ultra moderno, retro i slično smo pričali, da se ne ponavljam :D ali, bft, kako god da izfleda ta dizajnerska stvar, kvalitet je neosporan, a moda se vrti u krug, tako da mi je vise ok da dam 5000 na dizajnerski komad na MK, nego 3000 na H&M haljinu **HIT OVOG LETA*** :))))
2018 04 24
> Debela_devojka: > Uh, dobro, što se tiče stvari velikih dizajnera, ne mogu u potpunosti da se složim. Armani mi je potpuno za sva vremena, skoro svaka stvar, o Versace garderobi da i ne govorim. Smatram da neke stvari nikada ne izlaze iz mode, a o tome da li svi vole ultra moderno, retro i slično smo pričali, da se ne ponavljam :D ali, bft, kako god da izfleda ta dizajnerska stvar, kvalitet je neosporan, a moda se vrti u krug, tako da mi je vise ok da dam 5000 na dizajnerski komad na MK, nego 3000 na H&M haljinu **HIT OVOG LETA*** :)))) Iskreno, sve mi je super kad neko ume da iznese kako treba. Sjajno je kad svako ima neki svoj stil, pa nebitno da li je Armani, Zara ili no name - samo da je cisto i uredno, a sta je nekome lepo to je potpuno individualno. Sad je mozda Zara trazenija, sutra nesto drugo....ali hvala bogu imamo Krpice gde cemo moci to da prodamo ili razmenimo ,:) ;) 8-)
2018 04 24