Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zara ili slično

> lokibg: > > Debela_devojka: > > Uh, dobro, što se tiče stvari velikih dizajnera, ne mogu u potpunosti da se složim. Armani mi je potpuno za sva vremena, skoro svaka stvar, o Versace garderobi da i ne govorim. Smatram da neke stvari nikada ne izlaze iz mode, a o tome da li svi vole ultra moderno, retro i slično smo pričali, da se ne ponavljam :D ali, bft, kako god da izfleda ta dizajnerska stvar, kvalitet je neosporan, a moda se vrti u krug, tako da mi je vise ok da dam 5000 na dizajnerski komad na MK, nego 3000 na H&M haljinu **HIT OVOG LETA*** :)))) > Iskreno, sve mi je super kad neko ume da iznese kako treba. Sjajno je kad svako ima neki svoj stil, pa nebitno da li je Armani, Zara ili no name - samo da je cisto i uredno, a sta je nekome lepo to je potpuno individualno. Sad je mozda Zara trazenija, sutra nesto drugo....ali hvala bogu imamo Krpice gde cemo moci to da prodamo ili razmenimo ,:) ;) 8-) Daaaaaaa
2018 04 24
Dobila sam haljinu Ralph Lauren, koja je placena 10 dolara, ne stari model, nego nov aktuelan, kvalitet super.. Armani pantalone od 35/40 dolara, sve na rasprodaji kupljeno u inostranstvu, tako da ovde necu kupiti Zara haljinu za 4000, nego kad naletim u dobroj SH radnji za maksimum 1000, gde je kvalitet bolji, jer je radjena za strano trziste ili u nekoj radnji tog tipa, kao sto Loki napisa, gde se donosi nova roba boljeg kvaliteta, a nizih cena. Kod nas od kolekcije do kolekcije zavisi kvalitet, kupujete *na srecu*. Ja npr.volim u radnju Bershka da svratim kad su snizenja i imam jedne njihove pantalone koje nosim vec trecu sezonu (doduse, gledala sam sastav, u skladu sa tim i traju, bez obzira sto su bile jeftine)
2018 04 24
Sve u svemu svako ima svoj stav i to je super....Svi brendovi imaju i skart i kvalitet...odnosno za siroku masu i ono sto se malo teze priusti...U Americi sve firmirane stvari za siru masu u outletima mozete da nadjete za dolar dva tri...a takodje imate i second hand...gde donji deo trenerke neke japanske firme kosta 700 dolara....Cela prica je da kod nas neke firme su previse "nafurane"..bez osnova....a ima i tekako drugih mnogo kvalitetnijih brendova koje niko ne gleda..zato sto kod nas nisu u "trendu"....Zara mozda ima dopadljive modele ali samo je 10% kvalitetnih stvari a ostalo je djubre...Da tema ne ode u drugom smeru...nikoga ne ponizavam ovim..one koji vole Zaru...samo iznosim svoje misljenje o tom brendu
2018 04 24
> Debela_devojka: > Uh, dobro, što se tiče stvari velikih dizajnera, ne mogu u potpunosti da se složim. Armani mi je potpuno za sva vremena, skoro svaka stvar, o Versace garderobi da i ne govorim. Smatram da neke stvari nikada ne izlaze iz mode, a o tome da li svi vole ultra moderno, retro i slično smo pričali, da se ne ponavljam :D ali, bft, kako god da izfleda ta dizajnerska stvar, kvalitet je neosporan, a moda se vrti u krug, tako da mi je vise ok da dam 5000 na dizajnerski komad na MK, nego 3000 na H&M haljinu **HIT OVOG LETA*** :)))) To je i moje misljenje
2018 04 24
> MamaiTata: > Boga mi za srednju klasu Zara, Bershka, H&M itd. jesu malo bolje marke. Gledam po sebi ☺ > Nisu ni njima bas male cene kad izbace neke novije modele a opet meni licno odgovaraju njihove velicine. > Ja nosim xs i stvarno mi stoji bas onako kako ja zelim 😁 > A ako nesto mrzim to je univerzalna velicina, a kod njih to ne postoji 😁 > Pomenu neko tommy marku malopre. Zaista imaju kvalitetne i lepe komade, ali zamislite na platu od 250e pantalone koje kostaju 100e 🤔 Naravno da je cifra ...ali tema je bila da se ovde na mojim krpicama...velicaju firme koje ste spomenuli poebno Zara i cene bas i nisu male njihovih stvari ovde na krpicama,,a da se ostale kao tommy(to je samo primer)prodaju bud zasto i niko ih nece
2018 04 24
> jelena2606: > Sve u svemu svako ima svoj stav i to je super....Svi brendovi imaju i skart i kvalitet...odnosno za siroku masu i ono sto se malo teze priusti...U Americi sve firmirane stvari za siru masu u outletima mozete da nadjete za dolar dva tri...a takodje imate i second hand...gde donji deo trenerke neke japanske firme kosta 700 dolara....Cela prica je da kod nas neke firme su previse "nafurane"..bez osnova....a ima i tekako drugih mnogo kvalitetnijih brendova koje niko ne gleda..zato sto kod nas nisu u "trendu"....Zara mozda ima dopadljive modele ali samo je 10% kvalitetnih stvari a ostalo je djubre...Da tema ne ode u drugom smeru...nikoga ne ponizavam ovim..one koji vole Zaru...samo iznosim svoje misljenje o tom brendu Kakvo ponizavanje, pa to su sve cinjenice sto ste naveli! A i nije nikome ZARA rod rodjeni pa da se uvredi hehehe ;) Na kraju krajeva i zna se sta se kupuje jednom ali da traje, a sta se kupuje za jednokratnu ili dvokratnu upotrebu i da se menja svaki dan!
2018 04 24
> lokibg: > > jelena2606: > > Sve u svemu svako ima svoj stav i to je super....Svi brendovi imaju i skart i kvalitet...odnosno za siroku masu i ono sto se malo teze priusti...U Americi sve firmirane stvari za siru masu u outletima mozete da nadjete za dolar dva tri...a takodje imate i second hand...gde donji deo trenerke neke japanske firme kosta 700 dolara....Cela prica je da kod nas neke firme su previse "nafurane"..bez osnova....a ima i tekako drugih mnogo kvalitetnijih brendova koje niko ne gleda..zato sto kod nas nisu u "trendu"....Zara mozda ima dopadljive modele ali samo je 10% kvalitetnih stvari a ostalo je djubre...Da tema ne ode u drugom smeru...nikoga ne ponizavam ovim..one koji vole Zaru...samo iznosim svoje misljenje o tom brendu > Kakvo ponizavanje, pa to su sve cinjenice sto ste naveli! A i nije nikome ZARA rod rodjeni pa da se uvredi hehehe ;) > Na kraju krajeva i zna se sta se kupuje jednom ali da traje, a sta se kupuje za jednokratnu ili dvokratnu upotrebu i da se menja svaki dan! Moram da biram reci nas dosta zena na jednom mestu, a ne poznajemo se uzivo za cas kurslus moze da izbije :') :') :')
2018 04 24
> jelena2606: > > lokibg: > > > jelena2606: > > > Sve u svemu svako ima svoj stav i to je super....Svi brendovi imaju i skart i kvalitet...odnosno za siroku masu i ono sto se malo teze priusti...U Americi sve firmirane stvari za siru masu u outletima mozete da nadjete za dolar dva tri...a takodje imate i second hand...gde donji deo trenerke neke japanske firme kosta 700 dolara....Cela prica je da kod nas neke firme su previse "nafurane"..bez osnova....a ima i tekako drugih mnogo kvalitetnijih brendova koje niko ne gleda..zato sto kod nas nisu u "trendu"....Zara mozda ima dopadljive modele ali samo je 10% kvalitetnih stvari a ostalo je djubre...Da tema ne ode u drugom smeru...nikoga ne ponizavam ovim..one koji vole Zaru...samo iznosim svoje misljenje o tom brendu > > Kakvo ponizavanje, pa to su sve cinjenice sto ste naveli! A i nije nikome ZARA rod rodjeni pa da se uvredi hehehe ;) > > Na kraju krajeva i zna se sta se kupuje jednom ali da traje, a sta se kupuje za jednokratnu ili dvokratnu upotrebu i da se menja svaki dan! > Moram da biram reci nas dosta zena na jednom mestu, a ne poznajemo se uzivo za cas kurslus moze da izbije :') :') :') Iskreno bas mi je drago da i od ove teme nije nastala neka negativa,vec da postoji medjusobno postovanje i normalna razmena misljenja. 💜
2018 04 24
ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :')
2018 04 24
> jelena2606: > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2018 04 24
> jelena2606: > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') Zasto samo za 8.000???? Ako je model rasprodat bez 12.000 ne treba ni pocinjati razgovor! :') :') :') :')
2018 04 24
> lokibg: > > jelena2606: > > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') > Zasto samo za 8.000???? Ako je model rasprodat bez 12.000 ne treba ni pocinjati razgovor! :') :') :') :') Ahahahaha
2018 04 24
> jelena2606: > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') Ali gospodjo, molim Vas, ja to moram da imam ! Dajem sve H&M majice za taj mantil :D
2018 04 24
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') > Ali gospodjo, molim Vas, ja to moram da imam ! Dajem sve H&M majice za taj mantil :D Mislim stvarno...koliko puta moram da vam objasnim..ovo je ZARAAAAA....Od sada cu poceti da vas ignorisem..ako me budete uznemiravali sa vasim nepristojnim ponudama lupicu vam negativnu!!!!Da ,da negativnu.... :') :') :') :') :')
2018 04 24
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > > jelena2606: > > > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') > > Ali gospodjo, molim Vas, ja to moram da imam ! Dajem sve H&M majice za taj mantil :D > Mislim stvarno...koliko puta moram da vam objasnim..ovo je ZARAAAAA....Od sada cu poceti da vas ignorisem..ako me budete uznemiravali sa vasim nepristojnim ponudama lupicu vam negativnu!!!!Da ,da negativnu.... :') :') :') :') :') Samo ti ne! Eto off topic teme: ,,Ko se boji negativne još?" :D
2018 04 24