Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zara ili slično

> jelena2606: > > Debela_devojka: > > > jelena2606: > > > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') > > Ali gospodjo, molim Vas, ja to moram da imam ! Dajem sve H&M majice za taj mantil :D > Mislim stvarno...koliko puta moram da vam objasnim..ovo je ZARAAAAA....Od sada cu poceti da vas ignorisem..ako me budete uznemiravali sa vasim nepristojnim ponudama lupicu vam negativnu!!!!Da ,da negativnu.... :') :') :') :') :') Samo ti ne! Eto off topic teme: ,,Ko se boji negativne još?" :D
2018 04 24
Baguje ovaj sajt haos. Htedoh napisazi Samo TO ne :D
2018 04 24
E bas se dobro nasmejah!
2018 04 24
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > > Debela_devojka: > > > > jelena2606: > > > > ZA Debela_devojka.....Specijalno za vas izbacujem sutra beli Zarin mantilic...platila..3000,prodajem za 8000..-..-Popust?-"Ta pobogu zeno,vec ga dajem ispod cene"?!!!Razmena?-"Ne razumem cime bi mogli da mi parirate...Boze,kakva ideja"?!!!!Aman,prizmljite se malo!!! :') :') :') :') :') :') > > > Ali gospodjo, molim Vas, ja to moram da imam ! Dajem sve H&M majice za taj mantil :D > > Mislim stvarno...koliko puta moram da vam objasnim..ovo je ZARAAAAA....Od sada cu poceti da vas ignorisem..ako me budete uznemiravali sa vasim nepristojnim ponudama lupicu vam negativnu!!!!Da ,da negativnu.... :') :') :') :') :') > Samo ti ne! Eto off topic teme: ,,Ko se boji negativne još?" :D Tri za gros,tri za gros negativne se BOJIM ja tarlalalalala ,:)
2018 04 24
Benetonn je prava marka, slazem se. Imam jednu torbicu vec 13 god traje, a kao da je juce kupljena. To je stvarno fascinantno
2018 04 24
Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:)
2018 04 25
> lokibg: > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) Znala sam da cete nesto da kazete na tu temu :') :') :') S obzirom da sam ispratila jednu veoma neugodnu diskusiju od pre neki dan
2018 04 25
> jelena2606: > > lokibg: > > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) > Znala sam da cete nesto da kazete na tu temu :') :') :') S obzirom da sam ispratila jednu veoma neugodnu diskusiju od pre neki dan Hahahahahaha....znaci nisam jedina koja je primetila "jedno telo-profila dva"? :') :') :') :')
2018 04 25
> lokibg: > > jelena2606: > > > lokibg: > > > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > > > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) > > Znala sam da cete nesto da kazete na tu temu :') :') :') S obzirom da sam ispratila jednu veoma neugodnu diskusiju od pre neki dan > Hahahahahaha....znaci nisam jedina koja je primetila "jedno telo-profila dva"? :') :') :') :') Samo cu reci :') :') :') :') :')
2018 04 25
> lokibg: > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) Ma, cekaj, jel si ozbiljna?? :D
2018 04 26
> Debela_devojka: > > lokibg: > > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) > Ma, cekaj, jel si ozbiljna?? :D Nikada ozbiljnija nisam bila! Ali sreca pa se slaze sa svojim misljenjem-zamisli tragediju da se Mister Hajdu svidja Benetton a dr Dzekil zeljno ceka snizenja u Zari! Ahahaahhaahah.....
2018 04 26
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > > > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) > > Ma, cekaj, jel si ozbiljna?? :D > Nikada ozbiljnija nisam bila! Ali sreca pa se slaze sa svojim misljenjem-zamisli tragediju da se Mister Hajdu svidja Benetton a dr Dzekil zeljno ceka snizenja u Zari! Ahahaahhaahah..... Diskusija bi, u tom slučaju, postala znatno interesantnija :D
2018 04 26
> Debela_devojka: > > lokibg: > > > Debela_devojka: > > > > lokibg: > > > > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > > > > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) > > > Ma, cekaj, jel si ozbiljna?? :D > > Nikada ozbiljnija nisam bila! Ali sreca pa se slaze sa svojim misljenjem-zamisli tragediju da se Mister Hajdu svidja Benetton a dr Dzekil zeljno ceka snizenja u Zari! Ahahaahhaahah..... > Diskusija bi, u tom slučaju, postala znatno interesantnija :D Pa bilo bi napeto priznajem....clanica je na jednoj drugoj temi koju je doduse brze-bolje obrisala nazivala svoje neistomisljenice majmunicama iz Zoo vrta, bolesnicama i slicno....mogu samo da zamislim repertoar u toj internoj svadji hahahaaha.....
2018 04 26
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > > Debela_devojka: > > > > > lokibg: > > > > > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > > > > > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) > > > > Ma, cekaj, jel si ozbiljna?? :D > > > Nikada ozbiljnija nisam bila! Ali sreca pa se slaze sa svojim misljenjem-zamisli tragediju da se Mister Hajdu svidja Benetton a dr Dzekil zeljno ceka snizenja u Zari! Ahahaahhaahah..... > > Diskusija bi, u tom slučaju, postala znatno interesantnija :D > Pa bilo bi napeto priznajem....clanica je na jednoj drugoj temi koju je doduse brze-bolje obrisala nazivala svoje neistomisljenice majmunicama iz Zoo vrta, bolesnicama i slicno....mogu samo da zamislim repertoar u toj internoj svadji hahahaaha..... Prisustvovala sam temi. Šalu na stranu, jadno i bedno. Čini mi se da je tema obrisana i drago mi je, ako jeste
2018 04 27
Da, tema je bila veliki transfer blama. Clanica koja stoji iza ova dva profila obracala se devojkama sa ogromnom dozom prostakluka i drskosti bez pokrica. Ali necemo o njoj vise, ne zasluzuje ni tren necijeg vremena a i tema je o drugim stvarima
2018 04 27